Aktualności

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

2023-01-13 16:29:19

 

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu! 

 

Kup płytę w SiemaShop!

 

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata słynie z niesamowitych koncertów, do których możecie wracać nie tylko we wspomnieniach, ale również dzięki nagraniom przenoszącym nas w festiwalowy klimat. Jednym z takich koncertów był występ Pull The Wire, którzy rozgrzali publikę Małej Sceny (Małej tylko z nazwy!) podczas 28. Pol’and’Rock Festival. Właśnie dziś premierę ma pierwszy w ich dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas tego występu w 2022 roku, zawierający największe przeboje, podsumowujące całą dotychczasową karierę zespołu.

 

 

Tym, którzy nie wiedzą, kim jest tych czterech chłopaków z Żyrardowa, polecamy zapoznanie się z ich twórczością - nie bez powodu zespoły Rise Against (USA) oraz Billy Talent (Kanada) zaprosiły ich do grania na jednej scenie. Wystąpili również na największych festiwalach w kraju - m.in. Jarocin i CieszFanów, co podkreśla ich wartość dla polskiej muzyki rockowej.

 

Skład zespołu:

  • Paweł ‘Marszal’ Marszałek - wokal, gitara, teksty
  • Adam ‘Micro’ Marszałek - bas, chórki
  • Daniel ‘Koziar’ Koźbiał - gitara, chórki
  • Marek Adamek - perkusja

 

„To był nasz najlepszy występ na żywo” – mówi Marszal, lider zespołu. „Namiot, w którym występowaliśmy, pękał w szwach. Tak pozytywny odbiór publiczności przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a energia i atmosfera tamtego wieczoru aż kipi z tego wydawnictwa. To piękna pamiątka dla nas i dla wszystkich, którzy tam byli oraz okazja do nadrobienia zaległości dla nieobecnych.”

 

Zespół bierze udział w tegorocznym plebiscycie Złotego Bączka. 

 

Zespół Pull The Wire na 28. Pol'and'Rock Festival

 

Cały koncert możecie obejrzeć TU

Koncert zarejestrowany na 28. Pol'and'Rock Festival 2022 r., dostępny jest w formacie CD oraz najpopularniejszych portalach streamingowych, w tym Spotify i YouTube. Album można nabyć w SiemaShopie, na stronie zespołu oraz w dobrych sklepach muzycznych.

 

Koncert Pull The Wire na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata

 

Wydawca: 

Złoty Melon

 

Patroni medialni:

Antyradio

Kręcioła.TV

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ