Aktualności

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

2023-01-13 16:29:19

 

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu! 

 

Kup płytę w SiemaShop!

 

 

Najpiękniejszy Festiwal Świata słynie z niesamowitych koncertów, do których możecie wracać nie tylko we wspomnieniach, ale również dzięki nagraniom przenoszącym nas w festiwalowy klimat. Jednym z takich koncertów było Pull The Wire, którzy rozgrzali publikę Sceny Małej Tylko z Nazwy podczas 28. Pol’and’Rock Festival. Właśnie dziś premierę ma pierwszy w ich dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas tego występu  w 2022 roku, zawierający największe przeboje, podsumowujące całą dotychczasową karierę zespołu.

 

 

Tym, którzy nie wiedzą, kim jest tych czterech chłopaków z Żyrardowa, polecamy zapoznanie się z ich twórczością — nie bez powodu zespoły Rise Against (USA) oraz Billy Talent (Kanada) zaprosili ich do grania na jednej scenie. Wystąpili również na największych festiwalach w kraju — m.in. Jarocin i CieszFanów co podkreśla ich wartość dla polskiej muzyki rockowej.

 

SKŁAD ZESPOŁU:

Paweł ‘Marszal’ Marszałek — wokal, gitara, teksty

Adam ‘Micro’ Marszałek — bas, chórki

Daniel ‘Koziar’ Koźbiał — gitara, chórki

Marek Adamek — perkusja

 

„To był nasz najlepszy występ na żywo” – mówi Marszal, lider zespołu. – „Namiot, pod którym występowaliśmy, pękał w szwach. Tak pozytywny odbiór publiczności przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a energia i atmosfera tamtego wieczoru aż kipi z tego wydawnictwa. To piękna pamiątka dla nas i dla wszystkich którzy tam byli oraz okazja do nadrobienia zaległości dla nieobecnych.”

 

Zespół Pull The Wire na 28. Pol'and'Rock Festival

 

Zespół jest nominowany do nagrody „Złotego Bączka”, cały koncert możecie obejrzeć TU

Koncert zarejestrowany na 28. Pol'and'Rock Festival 2022 r., dostępny jest w formacie CD oraz najpopularniejszych portalach streamingowych, w tym Spotify i YouTube. Album można nabyć na stronie zespołu (https://sklep.pullthewire.pl/) oraz w dobrych sklepach muzycznych.

 

Koncert Pull The Wire na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata

 

Wydawca: 

Złoty Melon

 

Patroni Medialni:

Antyradio

Kręcioła.TV

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.

2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

ZOBACZ TEŻ