Aktualności

Projekt Republika w telewizji

2016-12-07 09:25:43

Projekt Republika w Kino Polska Muzyka. Najbliższa emisja w czwartek, 22. grudnia o godzinie 22:00. Projekt Republika to specjalny projekt muzyczny poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego zarejestrowany w 2011 roku podczas Przystanku Woodstock. 

Koncert zostanie wyemitowany w kanale telewizyjnym Kino Polska Muzyka. Plan emisji: czwartek (22.12) - godz. 22:00 oraz niedziela (26.12) - godz. 23:00. 

 

Zobaczmy koncert wspólnie - dołącz do wydarzenia 

 

Fot. Igor Kohutnicki 

 

Jerzy Owsiak relacjonuje koncert z 2011 roku

"Projekt Republika to projekt fanów zespołu i przyjaciół Przystanku Woodstock. Już od jakiegoś czasu byliśmy pytani o możliwość stworzenia takiego muzycznego przedsięwzięcia. Aż wreszcie w 2001 roku, po rozmowie z managerem Republiki Jerzym Tolakiem, wszystko zaczęło się coraz bardziej urealniać. To jest tak: musi być w tym wszystkim jakiś rytm, jakaś iskra i ogromna wiara w przede wszystkim nas samych, że chcemy się takiego projektu podjąć. Nas też musi to cieszyć i musimy widzieć, ze cały taki projekt będzie pasował do woodstockowego klimatu. To także muszą być artyści, którym nie można tego zlecić, tylko którzy muszą włożyć w to swojego ogromnego ducha i mieć pomysł na realizację projektu".

 

Przeczytaj całą relację o Projekcie Republika w cyklu Jerzego Owsiaka - Muzyka Podwyższonego Ryzyka 

 

Koncert można obejrzeć także na płycie DVD dostępnej w siemashopie 

 

 

 

Fot. Igor Kohutnicki 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-06 09:57:32

Klipy podwyższonej jakości – oglądaj w 4K!

Czy jesteście gotowi, by doświadczyć Pol'and'Rock Festival jak nigdy dotąd? Przygotowaliśmy coś wyjątkowego dla każdego fana muzyki i atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Na kanale KręciołaTV uruchomiliśmy specjalną playlistę „Klipy 4K”, która przeniesie Was znowu na festiwalowe pole!

ZOBACZ TEŻ