Aktualności

Przesłuchaliśmy już 17 zespołów!

2017-06-09 22:12:19

 

Drugi dzień koncertów za nami! Co to była za mieszanka gatunków, dźwięków i emocji! Ciężki metal przeplatał się z reggae, grungem i klasycznym rockiem. Kto był z nami w klubie "Progresja" lub oglądał transmisję online, ten pewnie ma już swoje typy, które wysłałby na woodstockowe sceny?

 

Fot. Stanisław Wadas

 

Ostatni koncert tego wieczoru - Acid Drinkers - wypełnił klub po brzegi, a Jurek Owsiak wraz z pozostałymi jurorami wręczył zespołowi medal z okazji 25-lecia działalności Fundacji.

Przez cały wieczór jurorzy zawzięcie debatowali nad występami kapel, a po jutrzejszych koncertach poznamy ostatecznych zwycięzców. To oni zagrają na największym rockowym festiwalu w Europie - 23. Przystanku Woodstock!

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Dziś zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. W sobotni wieczór, po wynikach Eliminacji poznamy faworytów publiczności, którzy również otrzymają zaproszenie na woodstockowe sceny!

 

Fot Łukasz Widziszowski

 

Jutro macie ostatnią szansę, żeby usłyszeć 8 z 27 zespołów zakwalifikowanych do Eliminacji. Zagrają dla Was: CINEMON, DE INDIGO, NINJA SYNDROM, THE SUITS, TED NEMETH, SETHEIST, HOT WATER, HENGELO oraz SEVEN ON SEVEN! Gościnnie wystąpi laureat Eliminacji z 2014 roku - BEMY oraz doskonale znany woodstockowej publiczności Jelonek, w roli gwiazdy wieczoru! Startujemy o 16:45 w klubie Progresja (Fort Wola 22).

Wbijajcie i jako pierwsi poznajcie nowe zespoły w line-upie 23. Przystanku Woodstock! Do zobaczenia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-08-04 04:00:00

Muzyczna sobota na Pol'and'Rock 2019

Festiwalowa sobota ma zawsze mocny line up. W tym zadbaliśmy zarówno o mocne brzmienia rockowe i metalowe, a także o odtworzenie wspomnień z naszego dzieciństwa. Był ogień!

2019-08-03 04:30:00

Gorączka piątkowego dnia i nocy na Festiwalu

Jak wyglądał drugi dzień 25. Pol'and'Rock Festival?

2019-08-29 12:00:00

Muzycy w drużynie WOŚP

W drużynie reprezentującej Fundację WOŚP podczas Wielkiego Meczu zagra wiele znakomitych osobistości. Nie zabraknie także muzyków, którzy występowali na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Przypomnij sobie ich koncerty!

ZOBACZ TEŻ