Aktualności

Przesłuchaliśmy już 17 zespołów!

2017-06-09 22:12:19

 

Drugi dzień koncertów za nami! Co to była za mieszanka gatunków, dźwięków i emocji! Ciężki metal przeplatał się z reggae, grungem i klasycznym rockiem. Kto był z nami w klubie "Progresja" lub oglądał transmisję online, ten pewnie ma już swoje typy, które wysłałby na woodstockowe sceny?

 

Fot. Stanisław Wadas

 

Ostatni koncert tego wieczoru - Acid Drinkers - wypełnił klub po brzegi, a Jurek Owsiak wraz z pozostałymi jurorami wręczył zespołowi medal z okazji 25-lecia działalności Fundacji.

Przez cały wieczór jurorzy zawzięcie debatowali nad występami kapel, a po jutrzejszych koncertach poznamy ostatecznych zwycięzców. To oni zagrają na największym rockowym festiwalu w Europie - 23. Przystanku Woodstock!

 

Fot. Łukasz Widziszowski

 

Dziś zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Złotego Bączka. W sobotni wieczór, po wynikach Eliminacji poznamy faworytów publiczności, którzy również otrzymają zaproszenie na woodstockowe sceny!

 

Fot Łukasz Widziszowski

 

Jutro macie ostatnią szansę, żeby usłyszeć 8 z 27 zespołów zakwalifikowanych do Eliminacji. Zagrają dla Was: CINEMON, DE INDIGO, NINJA SYNDROM, THE SUITS, TED NEMETH, SETHEIST, HOT WATER, HENGELO oraz SEVEN ON SEVEN! Gościnnie wystąpi laureat Eliminacji z 2014 roku - BEMY oraz doskonale znany woodstockowej publiczności Jelonek, w roli gwiazdy wieczoru! Startujemy o 16:45 w klubie Progresja (Fort Wola 22).

Wbijajcie i jako pierwsi poznajcie nowe zespoły w line-upie 23. Przystanku Woodstock! Do zobaczenia!

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-03-11 13:18:03

Dub FX wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata

Głos, pod którym kryje się multiinstrumentalista! Dub FX to uosobienie muzyki niezależnej. Po dziesięciu latach powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata, by porwać publiczność w wir pozytywnej, zakręconej muzyki.

2019-02-18 15:28:35

Znamy zwycięzców pierwszego etapu Eliminacji!

Za nami pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Podczas burzliwych obrad jurorzy wybrali 26 zespołów, które wystąpią podczas koncertów na żywo przed jury i publicznością. Kto z nich wykorzysta swoją szansę i wystąpi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy!

2019-03-18 16:27:38

Złoty Bączek 2019 - notowanie 1

Przed Wami pierwsze notowanie Złotego Bączka 2019! W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu.

ZOBACZ TEŻ