Aktualności

Przyjedźcie razem na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-06-09 13:51:06

 

Bank Podróży już działa! Przyjedźcie razem na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Uruchomiliśmy dla Was Bank Podróży, gdzie możecie umawiać się na wspólne przyjeżdżanie na 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Bank Podróży

 

 

Idea Banku Podróży

Bank Podróży powstał wiele lat temu - jest odpowiedzią na Waszą potrzebę wspólnego umawiania się na podróż na Najpiękniejszy Festiwal Świata. Dojeżdżanie razem na festiwal to ogromna oszczędność paliwa, przestrzeni w Waszych samochodach i miejsca na parkingach, a także zmniejszenie korków w okolicy festiwalowego pola. Zachęcamy Was, żebyście również w tym roku korzystali z Banku Podróży i przyjeżdżali razem na 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Jak dodać swoje ogłoszenie?

W naszym Banku Podróży możecie dodać trzy rodzaje ogłoszeń:

  • o tym, że oferujecie przejazd
  • o tym, że szukacie transportu
  • o tym, że chcecie znaleźć ekipę do wspólnej podróży 

Zgłoszenia dodajecie na stronie https://bankpodrozy.polandrockfestival.pl podając takie informacje jak Wasze imię lub ksywka, adres mailowy (dzięki któremu osoby zainteresowane odpowiedzeniem na Wasze ogłoszenie będą mogły się z Wami skontaktować), informację skąd jedziesz oraz o preferowanym środku transportu.  

 

Czy będą festiwalowe pociągi?

Bardzo często zadajecie nam to pytanie, śpieszymy więc z odpowiedzią - TAK, na 28. Pol'and'Rock Festival będziecie mogli dojechać dodatkowymi festiwalowymi pociągami. Rozkład jazdy przekażemy Wam bliżej terminu Festiwalu - czekajcie cierpliwie! 

 

Dojazdy na Najpiękniejszy Festiwal Świata fot. Michał Kwaśniewski

POKAŻ PODOBNE
2022-05-09 21:20:00

Kwiat Jabłoni zagra na Pol'and'Rock Festival

Kwiat Jabłoni po raz pierwszy zagrał na 25. Pol'and'Rock Festival na Małej Scenie. Ich koncert został doceniony przez publiczność Złotym Bączkiem oraz został wydany na płycie CD/DVD. Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata zakochała się w ich graniu. W 2022 roku zagrają dla Was ponownie!

2022-04-11 13:28:29

Pierwsza gwiazda Festiwalu Pol'and'Rock 2022

Tagada Jones to zespół, który ma na koncie ponad 25 lat bezkompromisowego, hardcorowego grania. Francuscy muzycy zagrali ponad 1800 koncertów w 32 państwach oraz wydali 10 doskonale przyjętych przez publikę albumów studyjnych. To pierwsza kapela, której występ potwierdzamy na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-04-25 12:02:11

Brytyjska alternatywa na Pol'and'Rock Festival

Świeżo po zdobyciu prestiżowej statuetki BRIT w kategorii najlepsza kapela, rok po wydaniu krążka Blue Weekend, który nie tylko wspiął się na szczyt brytyjskich list przebojów, ale też został okrzyknięty mianem arcydzieła i najlepszego krążka w dorobku kapeli, zespół Wolf Alice wystąpi na 28. Pol'and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ