Aktualności

Przyjedźcie razem na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-06-09 13:51:06

 

Bank Podróży już działa! Przyjedźcie razem na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Uruchomiliśmy dla Was Bank Podróży, gdzie możecie umawiać się na wspólne przyjeżdżanie na 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Bank Podróży

 

 

Idea Banku Podróży

Bank Podróży powstał wiele lat temu - jest odpowiedzią na Waszą potrzebę wspólnego umawiania się na podróż na Najpiękniejszy Festiwal Świata. Dojeżdżanie razem na festiwal to ogromna oszczędność paliwa, przestrzeni w Waszych samochodach i miejsca na parkingach, a także zmniejszenie korków w okolicy festiwalowego pola. Zachęcamy Was, żebyście również w tym roku korzystali z Banku Podróży i przyjeżdżali razem na 28. Pol'and'Rock Festival!

 

Jak dodać swoje ogłoszenie?

W naszym Banku Podróży możecie dodać trzy rodzaje ogłoszeń:

  • o tym, że oferujecie przejazd
  • o tym, że szukacie transportu
  • o tym, że chcecie znaleźć ekipę do wspólnej podróży 

Zgłoszenia dodajecie na stronie https://bankpodrozy.polandrockfestival.pl podając takie informacje jak Wasze imię lub ksywka, adres mailowy (dzięki któremu osoby zainteresowane odpowiedzeniem na Wasze ogłoszenie będą mogły się z Wami skontaktować), informację skąd jedziesz oraz o preferowanym środku transportu.  

 

Czy będą festiwalowe pociągi?

Bardzo często zadajecie nam to pytanie, śpieszymy więc z odpowiedzią - TAK, na 28. Pol'and'Rock Festival będziecie mogli dojechać dodatkowymi festiwalowymi pociągami. Rozkład jazdy przekażemy Wam bliżej terminu Festiwalu - czekajcie cierpliwie! 

 

Dojazdy na Najpiękniejszy Festiwal Świata fot. Michał Kwaśniewski

POKAŻ PODOBNE
2023-02-03 16:20:00

Pół roku do 29. Pol'and'Rock Festival! Co już wiemy?

Wysoka temperatura po 31. Finale WOŚP powoli opada. Dla nas oznacza to tylko jedno — czas wrócić do planowania kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Na pół roku przed 29. Pol'and'Rock Festival podsumowujemy to, co już wiemy!

ZOBACZ TEŻ