Aktualności

Przyjedźcie razem na Pol'and'Rock Festival 2019!

2019-06-13 11:37:20

 

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival!

 

fot. Darek Dylski

 

Masz wolne miejsce w samochodzie, chcesz wynająć busa lub posiadasz prywatny samolot? A może nie chcesz samotnie przemierzać kraju w celu dotarcia do Kostrzyna nad Odrą? Czy po prostu nie masz jak dojechać na festiwal i chciałbyś się do kogoś dosiąść?

Na te wszystkie niedogodności jest jedno rozwiązanie - Bank Podróży już działa!

 

Bank Podróży

 

fot. Piotr Barbachowski

 

Jak dodać ogłoszenie? Nie ma nic prostszego - musisz uzupełnić imię lub nick, email, miejscowość, z której jedziesz, województwo, typ wiadomości i preferowany środek transportu (do wyboru autobus, autostop, samochód, pociąg czy nawet samolot).

Następnie piszesz wiadomość o dowolnej treści i ogłoszenie leci w świat! 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

Wszyscy macie dostęp do Banku Podróży dlatego prosimy o zachowanie powszechnie przyjętej kultury osobistej i nie używanie w swoich wpisach wulgaryzmów. 

Wspólny dojazd na Festiwal to rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i wspaniała okazja na zawarcie nowych znajomości. Nie zwlekaj - wrzucaj ogłoszenie na Bank Podróży!

Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2020-11-06 12:00:00

Premiera festiwalowego koncertu formacji Kult

Dziś swoją premierę ma wyjątkowy koncert formacji Kult. Zespół zagościł na Dużej Scenie podczas 25. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą, gromadząc w nocy z 3 na 4 rekordową festiwalową publiczność. To także jeden z największych koncertów w historii Polski. Dwupłytowy album CD wraz z DVD oraz wydawnictwo winylowe dostępne jest w sklepie SiemaShop.

2020-12-31 15:27:48

Nasz 2020 - muzyczne podsumowanie roku

Rok 2020 był - jak wiemy wszyscy - czasem wyzwań i rodzącej się w obliczu światowej katastrofy rokiem solidarności i wzajemnej pomocy. Branży muzycznej 2020 rok przyniósł zmagania z brakiem koncertów, odwołane festiwale, i ciszę na rynku muzyki live. Jaki był rok 2020 dla nas?

2020-12-18 18:00:00

Platynowy "Kult" z Pol'and'Rock Festival

Wydawnictwo z zapisem koncertu grupy Kult na 25. edycji Pol'and'Rock Festival doczekało się statusu platynowej płyty. Album od kilku tygodni utrzymuje się w czołówce najchętniej wybieranych pozycji muzycznych w Polsce.

ZOBACZ TEŻ