Aktualności

Przyjedźcie razem na Pol'and'Rock Festival 2019!

2019-06-13 11:37:20

 

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival!

 

fot. Darek Dylski

 

Masz wolne miejsce w samochodzie, chcesz wynająć busa lub posiadasz prywatny samolot? A może nie chcesz samotnie przemierzać kraju w celu dotarcia do Kostrzyna nad Odrą? Czy po prostu nie masz jak dojechać na festiwal i chciałbyś się do kogoś dosiąść?

Na te wszystkie niedogodności jest jedno rozwiązanie - Bank Podróży już działa!

 

Bank Podróży

 

fot. Piotr Barbachowski

 

Jak dodać ogłoszenie? Nie ma nic prostszego - musisz uzupełnić imię lub nick, email, miejscowość, z której jedziesz, województwo, typ wiadomości i preferowany środek transportu (do wyboru autobus, autostop, samochód, pociąg czy nawet samolot).

Następnie piszesz wiadomość o dowolnej treści i ogłoszenie leci w świat! 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

Wszyscy macie dostęp do Banku Podróży dlatego prosimy o zachowanie powszechnie przyjętej kultury osobistej i nie używanie w swoich wpisach wulgaryzmów. 

Wspólny dojazd na Festiwal to rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i wspaniała okazja na zawarcie nowych znajomości. Nie zwlekaj - wrzucaj ogłoszenie na Bank Podróży!

Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2020-07-03 15:16:48

Zobacz koncerty live z festiwalu

Zaczynamy muzyczne inspiracje na weekend! Wiemy, że kochacie nasze festiwalowe wspominki podczas Najpiękniejszej Domówki Świata, dlatego polecamy Wam 4 nagrania, które sprawią że wasz weekend będzie pełen pozytywnych emocji i wspaniałych chwil.

2020-06-08 19:05:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 25

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest - o ile jest taka możliwość - na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

2020-06-01 20:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 24

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna