Aktualności

Przyjedźcie razem na Pol'and'Rock Festival 2019!

2019-06-13 11:37:20

 

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival!

 

fot. Darek Dylski

 

Masz wolne miejsce w samochodzie, chcesz wynająć busa lub posiadasz prywatny samolot? A może nie chcesz samotnie przemierzać kraju w celu dotarcia do Kostrzyna nad Odrą? Czy po prostu nie masz jak dojechać na festiwal i chciałbyś się do kogoś dosiąść?

Na te wszystkie niedogodności jest jedno rozwiązanie - Bank Podróży już działa!

 

Bank Podróży

 

fot. Piotr Barbachowski

 

Jak dodać ogłoszenie? Nie ma nic prostszego - musisz uzupełnić imię lub nick, email, miejscowość, z której jedziesz, województwo, typ wiadomości i preferowany środek transportu (do wyboru autobus, autostop, samochód, pociąg czy nawet samolot).

Następnie piszesz wiadomość o dowolnej treści i ogłoszenie leci w świat! 

 

fot. Igor Kohutnicki

 

Wszyscy macie dostęp do Banku Podróży dlatego prosimy o zachowanie powszechnie przyjętej kultury osobistej i nie używanie w swoich wpisach wulgaryzmów. 

Wspólny dojazd na Festiwal to rozwiązanie ekonomiczne, ekologiczne i wspaniała okazja na zawarcie nowych znajomości. Nie zwlekaj - wrzucaj ogłoszenie na Bank Podróży!

Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

(Celka)

POKAŻ PODOBNE
2019-05-14 10:43:39

Majka Jeżowska zagra nie tylko dla dzieci

Takiego koncertu ten festiwal nie widział! Spełniamy marzenia fanów młodszych i starszych, zapraszając na występ Majki Jeżowskiej 3 sierpnia o godz. 17:20 na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival.

2019-05-20 23:30:25

Crystal Fighters na Dużej Scenie

Muzyka tej hiszpańsko-brytyjskiej kapeli przywodzi na myśl słoneczne dni spędzone na odkrywaniu uroków baskijskiego krajobrazu. Jeżeli cenicie sobie dobrą zabawę i pozytywne wibracje nie może was zabraknąć na ich koncercie na Dużej Scenie w nocy z 3 na 4 sierpnia.

2019-05-27 15:43:30

Sprawdź, które polskie zespoły rywalizują o Złotego Bączka

Został już tylko niecały miesiąc do końca drugiego etapu tegorocznego Złotego Bączka. Zobacz, którzy polscy wykonawcy walczą o Wasze głosy i przypomnij sobie ich występy z Pol'and'Rock Festival 2018!

ZOBACZ TEŻ