Aktualności

Przystanek Woodstock jest najlepszy!!!

2017-01-27 09:50:37

Przełom roku to zawsze czas najróżniejszych podsumowań i plebiscytów o tym, co dla nas najlepsze lub najgorsze było w roku starym i co daje największe nadzieje, ale i obawy w roku nadchodzącym. To oczywiście zabawa, ale daje pewien obraz – jak każdy plebiscyt – poziomu szacunku, sympatii i zaufania do ludzi lub zjawisk ze strony głosujących.

Jest nam więc OGROMNIE MIŁO poinformować, iż w plebiscycie podsumowującym rok 2016 magazynu Teraz Rock, zatytułowanym „Teraz Najlepsi 2016”, w kategorii „Festiwal”, Przystanek Woodstock zajął pierwsze miejsce, tuż przed Open’erem oraz Festiwalem Legend Rocka.

To kolejne wyróżnienie, którym uhonorowana została organizowana przez Fundację WOŚP w zeszłym roku edycja festiwalu – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik festiwalu - Jest to o tyle istotne, że przecież akurat ten rok był specyficzny, festiwal otrzymał kuriozalny status imprezy o podwyższonym ryzyku i były głosy próbujące wmówić, iż uczestnicy czują się na nim niebezpiecznie. To teraz sami uczestnicy, doceniając program imprezy i pracę organizatora, w głosowaniu określili Przystanek jako najlepszy festiwal roku 2016. Jesteśmy dumni!

Ranking znajduje się w najnowszym numerze Magazynu, gdzie możecie także zobaczyć wielu laureatów w wielu innych kategoriach TU (czyli w Polsce) i TAM (czyli na świecie). Tradycyjnie także w Teraz Rocku wiele aktualności, newsów, wywiadów i recenzji, a muzycznymi bohaterami wydania są m.in. Metallica, Nine Inch Nails, ale też polskie kapele – Luxtorpeda czy Zacier.

Trwają przygotowania do 23. Edycji Przystanku Woodstock. Festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród pierwszych ogłoszonych wykonawców znaleźli się Orange Goblin z Wielkiej Brytanii, Trivium ze Stanów Zjednoczonych, The Kyle Gass Band również z USA, oraz brytyjska, punkowa legenda – The Exploited.

Aktualności na temat zbliżającego się Przystanku wypatrujcie na stronie interenetowej oraz w emitowanej na antenie Antyradia audycji Jurka Owsiaka „Zaraz Będzie Ciemno” (każdy poniedziałek, godzina 20:00).

(Milkee)

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ