Aktualności

Punkowa grupa rozweselająca na Pol’and’Rock Festival Online

2020-06-22 20:30:00

 

W skład kapeli Ja Mmm Chyba Ściebie wchodzą członkowie kultowego kabaretu Łowcy.B. Założony na Śląsku zespół  zadebiutował w 2012 roku i kapela szybko zdobyła uznanie  koneserów nietypowych, energetycznych brzmień z pogranicza punka i rocka.  

 

Kapela ma na koncie dwa występy na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - raz na Małej Scenie, a po raz drugi, na zaproszenie samego Jurka Owsiaka, na Dużej Scenie festiwalu. Zespół w swojej stylistyce czerpie pełnymi garściami ze spuścizny głębokiego PRL-u. Rytmiczne, żywiołowe kawałki grupy porywają publiczność do zabawy pod sceną i do szalonego pogo. W tekstach kapeli nie brakuje humoru, ale też sarkazmu czy satyry, która celnie obnaża niedoskonałości i wady naszego społeczeństwa.  

 

 

Ja MM Chyba Ściebie. fot. Darek Dylski

 

 

Pełna humoru kapela wystąpi przed online’ową publiką Pol’and’Rock Festival 1 sierpnia, a ich koncert, podobnie jak inne występy i spotkania z gośćmi ASP, będzie transmitowany na żywo, między innymi na stronie Pol’and’Rock na Facebooku i kanale Kręcioła.TV na YouTube.  

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-06-01 14:40:45

Andrzej Mleczko na Najpiękniejszej Domówce Świata

Jeden z najbardziej znanych polskich rysowników dołącza do grona gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol’and’Rock Festival. Spotkanie, które odbędzie się 1 sierpnia, obejrzeć będzie można, podobnie jak cały festiwal, w internecie.

2020-04-13 20:05:00

Wednesday 13 na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival

Mistrzowie makabry zagrają na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Kapela znana z wyjątkowej stylistyki i mocnego brzmienia wystąpi na Pol'and'Rock Festival.

2020-05-26 20:51:14

Złoty Bączek 2020 - notowanie 23

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna