Aktualności

Punkowa grupa rozweselająca na Pol’and’Rock Festival Online

2020-06-22 20:30:00

 

W skład kapeli Ja Mmm Chyba Ściebie wchodzą członkowie kultowego kabaretu Łowcy.B. Założony na Śląsku zespół  zadebiutował w 2012 roku i kapela szybko zdobyła uznanie  koneserów nietypowych, energetycznych brzmień z pogranicza punka i rocka.  

 

Kapela ma na koncie dwa występy na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - raz na Małej Scenie, a po raz drugi, na zaproszenie samego Jurka Owsiaka, na Dużej Scenie festiwalu. Zespół w swojej stylistyce czerpie pełnymi garściami ze spuścizny głębokiego PRL-u. Rytmiczne, żywiołowe kawałki grupy porywają publiczność do zabawy pod sceną i do szalonego pogo. W tekstach kapeli nie brakuje humoru, ale też sarkazmu czy satyry, która celnie obnaża niedoskonałości i wady naszego społeczeństwa.  

 

 

Ja MM Chyba Ściebie. fot. Darek Dylski

 

 

Pełna humoru kapela wystąpi przed online’ową publiką Pol’and’Rock Festival 1 sierpnia, a ich koncert, podobnie jak inne występy i spotkania z gośćmi ASP, będzie transmitowany na żywo, między innymi na stronie Pol’and’Rock na Facebooku i kanale Kręcioła.TV na YouTube.  

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-02-18 10:00:00

Akademia Sztuk Przepięknych w czasie pandemii

Akademia Sztuk Przepięknych to nierozłączny element Pol'and'Rock Festival, zatem również podczas 26. Pol'and'Rock Festival, czyli Najpiękniejszej Domówki Świata nie mogło zabraknąć tego jakże ważnego elementu. Wyjątkowe spotkania to łącznie 540 minut rozmów o różnej tematyce.

ZOBACZ TEŻ