Aktualności

Punkowa grupa rozweselająca na Pol’and’Rock Festival Online

2020-06-22 20:30:00

 

W skład kapeli Ja Mmm Chyba Ściebie wchodzą członkowie kultowego kabaretu Łowcy.B. Założony na Śląsku zespół  zadebiutował w 2012 roku i kapela szybko zdobyła uznanie  koneserów nietypowych, energetycznych brzmień z pogranicza punka i rocka.  

 

Kapela ma na koncie dwa występy na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - raz na Małej Scenie, a po raz drugi, na zaproszenie samego Jurka Owsiaka, na Dużej Scenie festiwalu. Zespół w swojej stylistyce czerpie pełnymi garściami ze spuścizny głębokiego PRL-u. Rytmiczne, żywiołowe kawałki grupy porywają publiczność do zabawy pod sceną i do szalonego pogo. W tekstach kapeli nie brakuje humoru, ale też sarkazmu czy satyry, która celnie obnaża niedoskonałości i wady naszego społeczeństwa.  

 

 

Ja MM Chyba Ściebie. fot. Darek Dylski

 

 

Pełna humoru kapela wystąpi przed online’ową publiką Pol’and’Rock Festival 1 sierpnia, a ich koncert, podobnie jak inne występy i spotkania z gośćmi ASP, będzie transmitowany na żywo, między innymi na stronie Pol’and’Rock na Facebooku i kanale Kręcioła.TV na YouTube.  

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-29 11:23:09

Poznaj prowadzących spotkania Akademii Sztuk Przepięknych!

ASP to miejsce wyjątkowych rozmów z jednymi z najpopularniejszych i najciekawszych osób. To ważne, aby zadać właściwe pytanie i moderować rozmową w ten sposób, aby zainteresowała szeroką publikę Festiwalu. Dlatego od kilku już lat spotkania ASP prowadzą jedni z najlepszych dziennikarzy w kraju, na co dzień redaktorzy Onet.pl.

2021-06-21 14:50:27

Renata Przemyk na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

"Babę zesłał Bóg"... a tak utalentowaną artystkę jak Renata Przemyk na Najpiękniejszy Festiwal Świata po raz trzeci sprowadza miłość do wyjątkowej festiwalowej publiczności. Piosenkarka, aktorka, autorka tekstów zagrała na Nocnej Scenie ASP w 2019 roku i spotkała się z nami podczas Najpiękniejszej Domówki Świata rok temu.

ZOBACZ TEŻ