Aktualności

Punkowo-celtyckie kołysanki wprost z Ameryki

2015-08-02 02:30:00


Każda historia ma swój koniec. Również 21. Przystanek Woodstock powoli dobiega końca. Flogging Molly zamknął koncerty zespołów na Dużej Scenie.

Jeśli myślicie, że to był grzeczny występ kapeli podwórkowej, to czeka was solidny zawód. Może i wyglądają dość porządnie, ale to naprawdę zadziorna ekipa. Soczyste punkowe dźwięki z domieszką celtyckich melodii i niestandardowych instrumentów wypełniły festiwalowe pole. Takie właśnie kołysanki nie całkiem na dobranoc zaserwował woodstockowiczom amerykański zespół. 

Koncert rozpoczął się od melodyjnego The Likes of You Again. I możecie wierzyć albo nie, ale woodstockowe pole wypełniło się kurzem. Nie było ani jedne osoby, która nie tańczyłaby w rytm celtyckiego punka. 

Flogging Molly zagrało takie swoje hity jak Drunken Lullabies, Saints and Sinners czy Float. Rozkochali nimi publikę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Okazało się, że jest to miłość z wzajemnością. Amerykańska kapela była podekscytowana i zafascynowana najlepszą na świecie publiczności na Przystanku Woodstock

(efka łobuz,  fot Paweł Owczarczyk)

POKAŻ PODOBNE
2022-08-17 15:25:00

Muzyczne wspomnienia – jeszcze raz doświadcz dźwięków 28. Pol’and’Rock Festival!

Nie udało ci się dotrzeć na któryś z koncertów? Chcesz przeżyć festiwalowe emocje w domowym zaciszu? A może po prostu chcesz odkryć nową muzykę i bliżej poznać artystów, którzy gościli na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Oto wizytówki zespołów, które wystąpiły na 28. Pol’and’Rock Festival i fragmenty koncertów, które już czekają na Was na KręciołaTV.

2022-07-30 18:25:00

Ostatnia prosta – jak przygotować się 28. Pol’and’Rock Festival?

Tylko parę dni dzieli nas od gwizdka rozpoczynającego Najpiękniejszy Festiwal Świata. W tym artykule zebraliśmy dla Was porady, jak najlepiej przygotować się do celebrowania idei naszego Festiwalu – miłości, pokoju i muzyki.

2022-07-25 11:24:55

Ważne tematy, które poruszymy na 28. Pol'and'Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata to nie tylko zabawa, chociaż jest ona oczywiście bardzo ważna. To również rozmowy na niełatwe tematy, których nie boimy się poruszać. W tym roku będziemy mówili między innymi o wojnie i jej skutkach, o hejcie i o dyskryminacji.

ZOBACZ TEŻ