Aktualności

Punkowo-celtyckie kołysanki wprost z Ameryki

2015-08-02 02:30:00


Każda historia ma swój koniec. Również 21. Przystanek Woodstock powoli dobiega końca. Flogging Molly zamknął koncerty zespołów na Dużej Scenie.

Jeśli myślicie, że to był grzeczny występ kapeli podwórkowej, to czeka was solidny zawód. Może i wyglądają dość porządnie, ale to naprawdę zadziorna ekipa. Soczyste punkowe dźwięki z domieszką celtyckich melodii i niestandardowych instrumentów wypełniły festiwalowe pole. Takie właśnie kołysanki nie całkiem na dobranoc zaserwował woodstockowiczom amerykański zespół. 

Koncert rozpoczął się od melodyjnego The Likes of You Again. I możecie wierzyć albo nie, ale woodstockowe pole wypełniło się kurzem. Nie było ani jedne osoby, która nie tańczyłaby w rytm celtyckiego punka. 

Flogging Molly zagrało takie swoje hity jak Drunken Lullabies, Saints and Sinners czy Float. Rozkochali nimi publikę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Okazało się, że jest to miłość z wzajemnością. Amerykańska kapela była podekscytowana i zafascynowana najlepszą na świecie publiczności na Przystanku Woodstock

(efka łobuz,  fot Paweł Owczarczyk)

POKAŻ PODOBNE
2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

2021-09-22 10:35:47

Muzyka z Pol'and'Rock na Instagramie!

Już teraz możecie dodać do swoich relacji na Instagramie muzykę nagraną podczas koncertów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ