Aktualności

Punk’s not dead! – Włochaty zagra na 29. Pol’and’Rock Festival!

2023-06-12 20:30:00

 

Muzyka, która łączy, wzrusza i inspiruje. Miło nam ogłosić, że Włochaty wystąpi na Małej Scenie 29. edycji Pol'and'Rock Festival. To nie jest zwykły koncert, to wydarzenie, którego żaden fan punka nie może przegapić!

 

Włochaty to zespół, który od lat gra z pasją, głosząc wartości równości i tolerancji dla wszystkich. Stworzony w drugiej połowie lat 80-tych XX wieku w Szczecinie przez dwóch szkolnych przyjaciół - Fagasa i Jeża - zespół szybko zyskał uznanie publiczności. Ich debiutancki koncert miał miejsce 1 maja 1987 roku, prawie 36 lat temu, a teraz są gotowi, aby zapalić scenę na Pol'and'Rock Festival.

 

 

Ich twórczość to przede wszystkim muzyka, która zwraca uwagę na to, co istotne: sprawy polityczne i społeczne. Mają na swoim koncie 10 studyjnych albumów, 2 płyty live, 2 single, a nawet książkę Dopisać swój wers... (2007). Aktualnie zespół promuje tegoroczne wydawnictwo Miłość, Pokój, Zamieszki.

 

Zespół wystąpił podczas 20. Przystanku Woodstock 2014 w Pokojowej Wiosce Kryszny

 

Ale Włochaty to nie tylko muzyka, to także aktywizm. Współpracowali z takimi organizacjami jak Amnesty International, Greenpeace, Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, Otwarte Klatki czy Fundacja „Inna Przestrzeń” na Rzecz Wolnego Tybetu. Przez ponad trzy dekady byli niezłomni w swoim przekazie, wspierając różne inicjatywy, mówiąc o ważnych sprawach i inspirując innych.

 

Więc jeżeli pragniesz doświadczyć koncertu pełnego mocy i autentyczności, jeżeli wierzysz w wartości takie jak równość i tolerancja, jeżeli chcesz poczuć, jak na żywo brzmią legendy polskiego punka - nie przegap tego wydarzenia! Włochaty to zespół, który zmienił scenę punkową w Polsce. Ich występ na 29. Pol'and'Rock Festival będzie z pewnością niezapomnianym doświadczeniem.

 

 

Przyjdź, baw się, podziwiaj energię i pasję, którą Włochaty wnosi na scenę. Punk’s not dead, przeciwnie, żyje i ma się dobrze. Dołącz do nas i przekonaj się o tym na własne oczy!

 

29. Pol'and'Rock Festival

 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza North East Ska Jazz Orchestra i Wicked Dub Division na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady PankLUIKU oraz Hoffmaestro. Obecność na ASP potwierdzili m.in. Kabaret ParanienormalniBorys SzycKarol Wójcicki i Marek Dyjak.

 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-11 11:20:00

Siódmy miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów za nami!

Kolejny etap naszej Festiwalowej Listy Przebojów dobiegł końca, a my znamy utwór, który zdobył największe uznanie w siódmym miesiącu głosowania!

2023-07-14 15:25:00

Nowość w SiemaShopie! Winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji

Dołącz do szeregów miłośników rocka i kolekcjonerów muzycznych perełek! Z radością przedstawiamy winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji, który zarejestrowany został na 28. Pol’and’Rock Festival.

2023-07-21 12:29:59

Praca wre na festiwalowym polu!

Zaledwie 11 dni przed otwarciem bram na lotnisku Czaplinek-Broczyno, 29. Pol'and'Rock Festival intensywnie nabiera kształtu. Ekipy i sprzęt pracują bez ustanku, aby stworzyć miejsce pełne Miłości, Przyjaźni i Muzyki!

ZOBACZ TEŻ