Aktualności

Radek Kotarski gościem ASP

2021-06-14 16:05:33

 

Radek Kotarski to popularyzator wiedzy, dziennikarz i autor książek. Książki "Nic bardziej mylnego!", w której autor obala najbardziej rozpowszechnione mity naukowe i wydawnictwa "Włam się do mózgu", w której Kotarski opisuje nowoczesne metody uczenia się, osiągnęły status bestsellerów. Trzecia książka Kotarskiego, "Inaczej", która wraz z Ferrari F430, stała się bohaterką rekordowej aukcji na rzecz 29. Finału WOŚP, opisuje innowacyjne metody organizowania sobie pracy. 

Kotarski uwielbia brać pod lupę ciekawe tematy, obalać mity, i tworzyć nowe rozwiązania, którymi dzieli się z innymi. Szerokiej, internetowej publiczności znany jest jako twórca niezwykle popularnego kanału "Polimaty", gdzie Kotarski dzieli się wiedzą na najróżniejsze tematy z grupą 700 000 subskrybentów. Kanał Kotarskiego jest jednym z najciekawszych i najbardziej wartościowych miejsc na polskim YouTube. Radek Kotarski jest też obecny w telewizji, jako prowadzący i reżyser programu "Podróże z historią". Programy Kotarskiego zostały odtworzone - w samym tylko Internecie ponad 100 milionów razy. 

Spotkanie z Radkiem Kotarskim, które zaplanowane jest na sobotę, 31 lipca, na godzinę 10:00, poprowadzi dziennikarka Onetu, Jaśmina Marczewska. 

 

Radek Kotarski na Finale WOŚP. fot. Lucyna Lewandowska

 

 

 Poznaj wszystkich gości, z którymi spotkamy się podczas 27. Pol'and'Rock Festival na Akademii Sztuk Przepięknych: 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-14 14:41:00

Black River powraca na Pol'and'Rock

Z kapelą grającą piorunująco ciężki metal mieliśmy okazję spotkać się podczas ubiegłorocznej Najpiękniejszej Domówki Świata. Black River dał nam przedsmak koncertu, który odbęcie się podczas Pol'and'Rock 2021 na Lotnisku Makowice-Płoty.

2021-06-07 16:22:36

27. Pol'and'Rock Festiwal już za 50 dni! Co już wiemy?

W tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata czeka nas wiele nowości. Organizujemy Festiwal w nowej rzeczywistości, ale cieszymy się, że będziemy mogli się z Wami spotkać i zagrać, po roku przerwy, na łonie natury. Co już wiemy o 27. Pol'and'Rock Festival?

2021-06-07 15:16:55

Łukasz Czepiela z Red Bull Air Race na ASP

Pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race, Łukasz Czepiela już raz odwiedził Najpiękniejszy Festiwal Świata, gdy miał okazję podziwiać festiwalowe pole z lotu ptaka. Publika z zachwytem śledziła akrobacje ekipy The Flying Bulls, które uświetniły otwarcie festiwalu w 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ