Aktualności

Royal Republic na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

2023-03-20 20:20:00

Prawdziwi mistrzowie eklektycznej muzyki pojawią się na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, by zaczarować Najpiękniejszą Publiczność Świata swoim urzekającym repertuarem! 

 Royal Repbulic, materiały promocyjne zespołu, fot. Jens Nordström
 
Royal Republic to zespół o wielu twarzach. Szwedzcy wirtuozi uzależniającego rock'n'rolla. Wyszkoleni muzycy z niezawodnym instynktem do tworzenia chwytliwych kawałków. Zapaleni maniacy z niezaspokojonym apetytem muzycznym, pochłaniający melodie z popu, garażowego rocka, heavy metalu, amaricany, hip-hopu i wszystkiego pomiędzy.
 
Odkąd ich ścieżki przecięły się na Akademii Muzycznej w Malmö w 2007 roku - chwilę przed tym, jak wypuścili swoje pierwsze światowe hity Tommy Gun i Full Steam Spacemachine - Royal Republic kultywują ideę "wszystkie chwyty dozwolone", konsekwentnie sprzeciwiając się przyklejaniu łatek.
 
Żadnych granic, żadnych ograniczeń. W jednej minucie potrafią zaserwować lukrowe popowe brzmienie, a w następnej zmiażdżyć widownię buldożerem mocnego trashowego uderzenia. 
 
 
 
 
Jeśli chodzi o pisanie tekstów piosenek, Royal Republic, tworząc każdy album, przywiązuje dużą wagę do detali. Ostre zakończenia, delikatne przejścia obsypane magicznym pyłem sprawiają, że ich dobre piosenki stają się wielkimi hitami. Ich niepowtarzalny niewymuszony styl to wynik ich niestrudzonych prób utrzymania poprzeczki wysoko. Ich singiel z krążka Club Majesty, Fireman & Dancer doczekał się aż 53 wersji demo, co dobitnie pokazuje ich podejście do twórczości. 
 
 
 
Gdyby trzeba było wskazać jedną rzecz, która urzeka podczas koncertów Royal Republic - byłaby to ich pewność siebie. Nawet w najbardziej efekciarskich, kulminujących punktach ich show, czuć w powietrzu dzikość, nieokiełznaną energię i mnóstwo zapału. To właśnie połączenie rocka, precyzji i techniki oraz szalonej zabawy sprawia, że są jednym z najchętniej oglądanych zespołów rock'n'rollowych. 
 
Bez względu na upodobania muzyczne czy na to kim się jest - Royal Republic wita wszystkich fanów z otwartymi ramionami. Jednego można być pewnym - jakikolwiek nie byłby ich następny krok, z pewnością będzie to początek kolejnej odjechanej muzycznej przygody!
 
 
 
 

29. Pol'and'Rock Festival 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Royal Republic na festiwalu zagrają też Apollo 440, BiohazardNapalm Death, Carpenter Brut, DRAIN, Spin DoctorsBrodkaWhile She SleepsZalewskiBullet for My Valentine, Saint City Orchestra, The Scratch.
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2023-07-25 09:25:00

Instruktorzy RUR czekają na Was!

Poszukujesz ciekawych aktywności w przerwie między koncertami? Połącz przyjemne z pożytecznym - odwiedź namiot Ratujemy i Uczymy Ratować i naucz się udzielania pierwszej pomocy!

2023-07-17 17:55:00

29. Pol'and'Rock Festival - jaki będzie?

17 dni do Najpiękniejszego Festiwalu Świata i nieco ponad 14 dni do momentu, gdy będziemy mogli spotkać się na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Odliczacie? Oto wszystko, co powinniście wiedzieć przed przyjazdem na Pol'and'Rock Festival!

2023-07-23 14:01:04

Wkręceni w Pol’and’Rock Festival!

Na festiwal rowerem? Najlepiej! Pomorze Zachodnie przygotowało specjalne trasy dla rockandrollowych rowerowych freaków. W aplikacji rowerowej „Pomorze Zachodnie” znajdziecie trasy m.in. ze Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, a nawet Berlina!

ZOBACZ TEŻ