Aktualności

Rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych | nowe media

2021-08-30 10:00:00

 

 

Nowe media to nowoczesne formy przekazu, które kształtują i edukują społeczeństwo. Łatwość dostępu pozwala na szybkie sprawdzenie informacji, ale i również ułatwia zostanie intermetowym twórcą. Ilość osób tworzących treści w internecie jest ogromna tak samo jak i rosnąca konkurencja, dlatego coraz trudniej się przebić, a osoby, którym się to udaje, to absolutni specjaliści w swojej dziedzinie. Ich zapał, kreatywność i ciężka praca dają nam - odbiorcom, wyjątkowe chwile, rozrywkę i naukę.

 

 

Podczas Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata udało się zaprosić przedstawicieli nowych mediów - vlogera i dziennikarza Radka Kotarskiego oraz twórcę kultowego profilu Make Life Harder - Jakobe Mansztajna.

 

 

Jakobe Mansztajn zdradził kulisy swojej pracy i jak zbudował profile w mediach społecznościowych, które stały się jednym z najbardziej opiniotwórczymi w naszym kraju. Jego treści bawią, ale i pokazują ważne tematy, które dzieją się w Polsce. Wielomilionowa publiczność profilu każdego dnia docenia jego błyskotliwość budując zaangażowaną społeczność.

 

 

 

 

 

 

Radek Kotarski podczas 29. Finału na aukcje.wosp.org.pl wystawił najdroższą aukcję w historii. Od lat dzieli się wiedzą, odpowiada na najtrudniejsze pytania internautów, edukując i pokazując, że w internecie można tworzyć naukowe treści. Jego kanał na Youtube subsykrybuje ponad 720 000 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-22 10:35:47

Muzyka z Pol'and'Rock na Instagramie!

Już teraz możecie dodać do swoich relacji na Instagramie muzykę nagraną podczas koncertów na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

ZOBACZ TEŻ