Aktualności

Rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych | nowe media

2021-08-30 10:00:00

 

 

Nowe media to nowoczesne formy przekazu, które kształtują i edukują społeczeństwo. Łatwość dostępu pozwala na szybkie sprawdzenie informacji, ale i również ułatwia zostanie intermetowym twórcą. Ilość osób tworzących treści w internecie jest ogromna tak samo jak i rosnąca konkurencja, dlatego coraz trudniej się przebić, a osoby, którym się to udaje, to absolutni specjaliści w swojej dziedzinie. Ich zapał, kreatywność i ciężka praca dają nam - odbiorcom, wyjątkowe chwile, rozrywkę i naukę.

 

 

Podczas Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata udało się zaprosić przedstawicieli nowych mediów - vlogera i dziennikarza Radka Kotarskiego oraz twórcę kultowego profilu Make Life Harder - Jakobe Mansztajna.

 

 

Jakobe Mansztajn zdradził kulisy swojej pracy i jak zbudował profile w mediach społecznościowych, które stały się jednym z najbardziej opiniotwórczymi w naszym kraju. Jego treści bawią, ale i pokazują ważne tematy, które dzieją się w Polsce. Wielomilionowa publiczność profilu każdego dnia docenia jego błyskotliwość budując zaangażowaną społeczność.

 

 

 

 

 

 

Radek Kotarski podczas 29. Finału na aukcje.wosp.org.pl wystawił najdroższą aukcję w historii. Od lat dzieli się wiedzą, odpowiada na najtrudniejsze pytania internautów, edukując i pokazując, że w internecie można tworzyć naukowe treści. Jego kanał na Youtube subsykrybuje ponad 720 000 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-13 14:03:25

Wiadomość od Jurka na temat 28. Pol'and'Rock Festival!

Od zawsze ideą Festiwalu było spotkanie się w pokojowej, pełnej przyjaźni, tolerancji atmosferze. Ten Festiwal od samego początku budował społeczność obywatelską, która potrafiła nie tylko gorąco przyjąć artystów, ale także wyrażać swoje zdanie! Ten rok będzie wyjątkowy dla naszego Festiwalu.

2022-04-20 14:48:24

Zgłoszenia na warsztaty ASP otwarte

Jednym z najpiękniejszych elementów Festiwalu jest to, że festiwalowicze mają możliwość uczenia się, odkrywania i poznawania działalności różnych organizacji pozarządowych. Zapraszamy przedstawicieli NGO do zgłaszania chęci udziału w 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-09 10:35:00

Piąte notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam piąte notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka, będące jednocześnie pierwszym notowaniem drugiego etapu. Jak układają się głosy pomiędzy 16 zespołami? Któremu z nich dacie szansę ponownego wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

ZOBACZ TEŻ