Aktualności

Rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych | nowe media

2021-08-30 10:00:00

 

 

Nowe media to nowoczesne formy przekazu, które kształtują i edukują społeczeństwo. Łatwość dostępu pozwala na szybkie sprawdzenie informacji, ale i również ułatwia zostanie intermetowym twórcą. Ilość osób tworzących treści w internecie jest ogromna tak samo jak i rosnąca konkurencja, dlatego coraz trudniej się przebić, a osoby, którym się to udaje, to absolutni specjaliści w swojej dziedzinie. Ich zapał, kreatywność i ciężka praca dają nam - odbiorcom, wyjątkowe chwile, rozrywkę i naukę.

 

 

Podczas Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata udało się zaprosić przedstawicieli nowych mediów - vlogera i dziennikarza Radka Kotarskiego oraz twórcę kultowego profilu Make Life Harder - Jakobe Mansztajna.

 

 

Jakobe Mansztajn zdradził kulisy swojej pracy i jak zbudował profile w mediach społecznościowych, które stały się jednym z najbardziej opiniotwórczymi w naszym kraju. Jego treści bawią, ale i pokazują ważne tematy, które dzieją się w Polsce. Wielomilionowa publiczność profilu każdego dnia docenia jego błyskotliwość budując zaangażowaną społeczność.

 

 

 

 

 

 

Radek Kotarski podczas 29. Finału na aukcje.wosp.org.pl wystawił najdroższą aukcję w historii. Od lat dzieli się wiedzą, odpowiada na najtrudniejsze pytania internautów, edukując i pokazując, że w internecie można tworzyć naukowe treści. Jego kanał na Youtube subsykrybuje ponad 720 000 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-11-07 21:15:00

Pierwsza gwiazda 29. Pol’and’Rock Festival!

Doczekaliście się! W swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwszy zespół, który wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival! Prawdziwa legenda hardcore punka — Biohazard.

2022-09-21 12:23:30

Pokój. To czego świat potrzebuje teraz najbardziej.

Pokój, otwartość, tolerancja – to idee, które Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy propaguje od początku swojego istnienia. Nasza organizacja, składająca się z wolontariuszy, pracowników i przyjaciół, to kolektyw ludzi związanych potrzebą troski o innych. W Międzynarodowy Dzień Pokoju chcieliśmy wam przybliżyć nasze działania.

ZOBACZ TEŻ