Aktualności

Rozmowy Akademii Sztuk Przepięknych | nowe media

2021-08-30 10:00:00

 

 

Nowe media to nowoczesne formy przekazu, które kształtują i edukują społeczeństwo. Łatwość dostępu pozwala na szybkie sprawdzenie informacji, ale i również ułatwia zostanie intermetowym twórcą. Ilość osób tworzących treści w internecie jest ogromna tak samo jak i rosnąca konkurencja, dlatego coraz trudniej się przebić, a osoby, którym się to udaje, to absolutni specjaliści w swojej dziedzinie. Ich zapał, kreatywność i ciężka praca dają nam - odbiorcom, wyjątkowe chwile, rozrywkę i naukę.

 

 

Podczas Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata udało się zaprosić przedstawicieli nowych mediów - vlogera i dziennikarza Radka Kotarskiego oraz twórcę kultowego profilu Make Life Harder - Jakobe Mansztajna.

 

 

Jakobe Mansztajn zdradził kulisy swojej pracy i jak zbudował profile w mediach społecznościowych, które stały się jednym z najbardziej opiniotwórczymi w naszym kraju. Jego treści bawią, ale i pokazują ważne tematy, które dzieją się w Polsce. Wielomilionowa publiczność profilu każdego dnia docenia jego błyskotliwość budując zaangażowaną społeczność.

 

 

 

 

 

 

Radek Kotarski podczas 29. Finału na aukcje.wosp.org.pl wystawił najdroższą aukcję w historii. Od lat dzieli się wiedzą, odpowiada na najtrudniejsze pytania internautów, edukując i pokazując, że w internecie można tworzyć naukowe treści. Jego kanał na Youtube subsykrybuje ponad 720 000 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-06-29 11:23:09

Poznaj prowadzących spotkania Akademii Sztuk Przepięknych!

ASP to miejsce wyjątkowych rozmów z jednymi z najpopularniejszych i najciekawszych osób. To ważne, aby zadać właściwe pytanie i moderować rozmową w ten sposób, aby zainteresowała szeroką publikę Festiwalu. Dlatego od kilku już lat spotkania ASP prowadzą jedni z najlepszych dziennikarzy w kraju, na co dzień redaktorzy Onet.pl.

2021-07-12 20:03:04

Vavamuffin rozbuja Pol'and'Rock Festival

Optymistyczne jamajskie brzmienie reggae wyrosło na żyznym gruncie miejskiego, warszawskiego zgiełku. Vavamuffin gra radośnie, słonecznie, jamajsko, a jednocześnie sięga po inspiracje do codzienności życia w dużym, polskim mieście.

2021-07-13 13:10:37

Zaraz Będzie Czysto! Eko 27. Pol’and’Rock Festival

Jak być eko na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Mamy dla Ciebie kilka rad, jak możesz dbać o festiwalowe pole na Lotnisku Makowice-Płoty oraz dajemy znać, na jakie ekologiczne rozwiązania możesz liczyć z naszej strony.

ZOBACZ TEŻ