Aktualności

Rozwój osobisty na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

2018-06-28 12:23:19

Organizacje, które poruszą temat rozwoju osobistego na Akademii Sztuk Przepięknych na tegorocznym Festiwalu Pol'and'Rock to:

 

BezpiecznaJa:

 

BezpiecznaJA, bo nie musisz umieć walczyć abyś była Bezpieczna.

 

Codzienie od godziny 10:00 do 20:00 otwarte spotkania w namiocie BezpiecznaJa.
Wolne dyskusje w tematyce profilaktyki bezpieczeństwa, ważności takich działań dla społeczeństwa i jednostek.

 

Będziemy rozmawiać również o zjawisku i skali przemocy wobec kobiet w Polsce, systemie pomocowym, skuteczności działań.

 

Omówimy różne źródła w których można uzyskać pomoc prawną, ekonomiczną, psychologiczną oraz na innych poziomach.

 

Pojawią się tematy z pogranicza psychologii i rozwoju osobsitego:

  • ograniczeń wynikających z lęków, 
  • wpływie strachu na działanie, 
  • stawianiu granic, 
  • asertywności, 
  • kochaniu siebie

 

Oraz z zakresów profilaktycznych:

  • priorytetyzacji działań w zalezności od sytuacji
  • stałej kontroli
  • reagowania w sytuacjach zagrożenia
  • minimalizowania strat
  • skutecznej obronie osobistej

 

#Przyjdź #Posłuchaj #Zastosuj #Uniknij #BezpiecznaJa

 

Polska Akademia Rozwoju Osobistego:

 

Artur Makieła i Polska Akademia Rozwoju Osobistego po raz kolejny zagrają z Fundacją na Pol'and'Rock Festival. W tym roku zaprosimy Was na niesamowite show hipnozy w kilku odsłonach, a także na warsztaty rozwoju mentalnego, lepszego budowania relacji, kreowania marki osobistej, zarządzania emocjami, a nawet na warsztaty łączące rozwój osobisty z tańcem.

 

Godziny rozpoczęcia poszczególnych warsztatów jeszcze ustalamy.

Duży namiot ASP                      

czwartek: 16:00 Komediowe Show Hipnozy, Artur Makieła

Komediowy Spektakl Hipnozy to podróż na obrzeża świadomości, w którym gwiazdami stają się ochotnicy z publiczności. Oto spektakl, o którym widzowie opowiadają jeszcze długo po jego zakończeniu. Podczas Show zabieram widzów w niesamowity świat potęgi ich własnych umysłów. Nazywam się Artur Makieła i jestem hipnotycznym showmanem. Pokazuję ludziom drogę, do wyższych stanów świadomości, w których do głosu dochodzi dziecięca wyobraźnia i niczym nieskrępowana radość. Podczas show, poprzez zabawę z dużą dawką humoru, ochotnicy doświadczają niesamowitych stanów umysłu. Być może zastanawiasz się czy hipnoza jest prawdziwa, czy to jakaś ściema. Przyjdź na spektakl i doświadcz na żywo.

 

Namiot warsztatowy ASP

środa: 18:40 Zamień strach w działanie, Artur Makieła

Kto tu rządzi? Czy emocje rządzą Tobą, czy Ty zarządzasz swoimi emocjami? Przejęcie kontroli nad emocjami to jedno z największych wyzwań, jakie towarzyszy nam każdego dnia. Jakby wyglądało Twoje życie, gdyby te wszystkie lęki i obawy, które powstrzymują Cię przed działaniem zamieniły się w Twojego sprzymierzeńca, który Cię motywuje i pcha do przodu? Czas przestać gdybać i po prostu to zrobi. To wystąpienie zmieniło już życie wielu ludzi. Czas, aby zmieniło Twoje.

 

 

piątek: 15:00 Iluzja, w której żyjemy, czyli o budowaniu marki osobistej, Tomasz Madejski

Nauczę was zasad gry, które nie patrzą na to, czy świat jest dobry czy zły,  lecz czy  jest funkcjonalny i skutecznie pracuje dla Ciebie prywatnie i w biznesie. Wyjdź ze świata iluzji i zdobądź świadomość. Dzięki temu będziesz umie

 zarządzać sobą oraz innymi ludźmi tak, by stworzyć życie o jakim marzysz.

 

Namiot Polskiej Akademii Rozwoju Osobistego

Czwartek:

11:00 - 12:00: Sukces to odpowiednie opakowanie czyli jak zbudować skuteczny personal brand, Tomasz Madejski,

Jeżeli jestes pracowity, a twój przełożony tak nie uważa, to oznacza, że Twoja marka osobista jest fatalna. Jeżeli jesteś leniem w pracy, a Twój przełozony uważa, że jesteś jednym z najbardziej pracowitych pracowników, to znaczy, że twój personal brand jest genialny.

Możesz osiągać korzyści tylko poprzez realizacje strategii, która cię wypozycjonuje po to aby przyspieszyć i rozwinąć swoją karierę. Zasada fundamentalna: nie rób wszystkiego sam, zbuduj taki personal brand, który zrobi to za ciebie.

 

12:00 - 13:00: Jak zrobić dobrze językiem, czyli o słowach, które działają na emocje, Joanna Kulig Borges,

Dowiesz się jak Twój umysł odbiera słowa, co się z Tobą naprawdę dzieje podczas rozmowy i jak możesz wykorzystać moc słów w swoim codziennym i profesjonalnym życiu. Dowiesz się także co i kiedy działa na Twoją niekorzyść i jak sobie z tym poradzi, żeby po prostu częściej odczuwać szczęście i zadowolenie.

 

13:00 - 14:00: Wprowadzenie do improwizacji komediowych, Michał Byrczek

Podczas tego warsztatu wykonamy szereg

wiczeń, które stosują aktorzy teatrów improwizacji. Ćwiczenia te mają na celu otworzyć nasz umysł i pobudzić nasze emocje. Będą to

wiczenia naszego umysłu. Pozwolą nam one otworzyć się na nowe idee, dostrzegać więcej szczegółów dookoła. Umiejętności te wykorzystujemy na scenie, ale mają one także szerokie zastosowanie w pracy i życiu codziennym.

  

Piątek:

11:00 - 12:00: Co Ty mówisz, a co ja słyszę - komunikacja w rodzinie, Joanna Kulig Borges

Dowiesz się jak rozmawia, aby lepiej rozumieć swoich bliskich. Porozmawiamy też o tym, co naprawdę chce Tobie przekazać  Twoje dziecko lub partner(ka). Poznasz kilka narzędzi komunikacyjnych, które mogą sprawi, aby żyło nam się lepiej, radośniej i spokojniej.

 

12:00 - 13:00: Hipnoza w sporcie, Michał Byrczek

Podczas tej prelekcji będziecie mieli okazję zobaczyć jakich narzędzi hipnotycznych i mentalnych używa się w pracy ze sportowcami. Przekonacie się o wadze treningu mentalnego w treningu sportowym i będziecie mieli okazję prze

wiczyć kila rzeczy na sobie, wchodząc w stan transu hipnotycznego i obserwując o ile więcej możecie osiągnąć.

 

13:00 - 14:00: Hipnoza po góralsku, Maciej Klimczak

Hipnoza po góralsku? Tego jeszcze nie było. Hipnotyzer, który uczył się u Artura Makieły zabierze Was w świat rozrywkowej hipnozy z nutką góralskiego folkloru.

 

Sobota:

11:00 - 12:30: Biedni kontra bogaci, czyli co myślą i jakie maja nawyki ludzie którzy stali się miliarderami, Tomasz Madejski

Unikalna synteza 30 lat badań i rozmów z ponad tysiacem milionerów i miliarderów z całego swiata. Dowiesz się dlaczego bogaci uważają ze emocje sa głupie, dlaczego biedny myśli że jest dobry, dlaczego twoimi problemami interesują się tylko ludzie bogaci. Dowiesz się od czego bogaci zaczynają dzień i dlaczego mierzą do gwiazd a osiągają tylko księżyc. To niezwykle inspirująca bardzo merytoryczna dawka wiedzy, która na zawsze zmieni twoje myślenie.

 

12:30 - 13:30: Spełniaj marzenia, Artur Makieła

Są ludzie, którzy opowiadają o tym, jakby było pięknie, gdyby spełniły się ich marzenia. I są tacy, którzy po prostu je spełniają. Co ich różni? Ci pierwsi głównie myślą i pozwalają, żeby ich własne myśli powstrzymały ich przed realizacją. Ci drudzy głównie działają i budują strategie, które pomagają im kroczyć od porażki do porażki, aż w końcu osiągają cel. Podczas tego wystąpienia opowiem Ci o moich strategiach, które doprowadziły do tego, że marzenia o tym, aby stać się liderem rynku, zrobić program telewizyjny i wystąpić na dużej scenie ASP stały się faktem.

14:00 - 15:00: Show hipnozy, sobota, Daniel Pancerz

Rozrywkowe show hipnozy w wykonaniu hipnotyzera, który trenował fach pod okiem Artura Makieły. Show, które rozbawi Was do łez. Cały świat zna Daniela jako eksperta w dziedzinie salsy. Czas poznać go jako charyzmatycznego hipnotyzera scenicznego.

 

Fot. Basia Ltznr‎

POKAŻ PODOBNE
2019-03-11 10:16:36

Renata Przemyk, 30-lecie twórczości na 25. Pol'and'Rock Festival

Jej twórczość przenosi dusze słuchaczy na inny wymiar, a każdy koncert jest niczym podróż sentymentalna w głąb własnych emocji. Prawdziwa muzyczna diwa, której twórczość jest odzwierciedleniem zmysłowości, zalotności oraz wszechstronności.

2019-03-20 13:58:13

Ruszyły zapisy na Akademię Sztuk Przepięknych

Właśnie ruszyły zapisy na Akademię Sztuk Przepięknych. Sprawdź, jak organizacje pozarządowe mogą dołączyć do społeczności Pol'and'rock?

ZOBACZ TEŻ