Aktualności

Ruszył drugi dzień koncertów!

2017-06-09 16:30:06

 

Ruszył drugi dzień koncertów Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock! Kto dołączy do line-up'u tegorocznej edycji festiwalu? Tego dowiemy się w sobotę, tymczasem przed nami jeszcze dwa dni muzycznych zmagań!

 

Dzisiaj w warszawskim klubie "Progresja" o występ na woodstockowych scenach powalczy 9 zespołów z całej Polski, od lokalsów z Warszawy, przez przyjezdnych z Poznania, Wrocławia, czy Białegostoku. Reggaeowe brzmienie zaprezentuje zespół STROJNOWY, różne odmiany rocka pokażą Wam: SYNAPTINE, NEED MORE CLOUDS i CHORZY. Trochę cięższe nuty zaproponują: YANKEE, OSTROV i THERMIT, a w grungowe klimaty wprowadzi Was POLIGON NR 4. Niespodzianką będzie to, co zaprezentuje grupa Eleanor Gray, oni nie chcą oni z góry definiować kierunku, w którym podążają. W skrócie - wieczór zapowiada się niezwykle emocjonująco!

 

 

Zmaganiom będzie uważnie przyglądać się ekipa naszych zasłużonych jurorów w składzie:  

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Bartosz Chodorowski (redaktor naczelny radio Woodstock, wieloletni redaktor naczelny radio Sfera)

 

Poza konkursem wystąpią dla Was laureaci wcześniejszych eliminacji czyli HANZA i ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW. Gwiazdą wieczoru będą ACID DRINKERS!

Jeśli jeszcze nie ma Was tu z nami - wpadajcie do klubu "Progresja" (Fort Wola 22, Warszawa)! Woodstockowa muza będzie tu brzmieć do godziny 23:00! Wstęp wolny!

 

Jeśli nie możecie być dziś z nami - na bieżąco relacjonujemy dla Was koncerty na naszych kanałach! Zaglądajcie na:

oraz oglądajcie transmisję online na kanale Kręcioły na YouTube:
 

 

 

 Pierwszy dzień koncertów Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock, Fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2019-05-06 15:03:17

Crossfaith na Pol'and'Rock Festival

Potężna fuzja metalcore’u, dubstepu i awangardowej muzyki industrialnej na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival! 1 Sierpnia w Kostrzynie nad Odrą wystąpi japońska formacja Crossfaith. Jeżeli szukacie potężnego muzycznego uderzenia i szaleństwa w tłumie– nie może Was zabraknąć na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2019-05-14 10:43:39

Majka Jeżowska zagra nie tylko dla dzieci

Takiego koncertu ten festiwal nie widział! Spełniamy marzenia fanów młodszych i starszych, zapraszając na występ Majki Jeżowskiej 3 sierpnia o godz. 17:20 na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival.

2019-05-13 21:21:28

Agnieszka Chylińska na jubileuszowej edycji festiwalu

Kontrowersyjna i szczera... aż do bólu. Agnieszka Chylińska - niegdyś twarz O.N.A., artystka od kilku lat z powodzeniem realizująca się w karierze solowej, zagra dla publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ