Aktualności

Ruszyła koncertowa maszyna!

2017-06-08 16:36:46

 

Wyścig o miejsce w line-upie tegorocznego Przystanku Woodstock właśnie ruszył! Dziś, pierwszego dnia naszego muzycznego konkursu, na darmowym koncercie w klubie Progresja w Warszawie wystąpi 8 młodych, obiecujących zespołów. Na scenie pojawią się też dwie gwiazdy - laureat Eliminacji, Materia, i absolutny faworyt woodstockowej publiczności, Kabanos. Wpadajcie na warszawską Wolę - wjazd na koncert, oczywiście też... wolny

Jeżeli nie możecie być z nami w stolicy, to mamy dla Was transmisję w internecie: 

 

 


Na scenie prezentować się będą zespoły grające bardzo zróżnicowaną muzykę. Od gitarowego grania pochodzących ze Śląska muzyków z Osiem lat w Tybecie, poprzez bujające soulowe rytmy prezentowane przez Naliah, grungowe piosenki The Heavy Clouds i bardziej eksperymentalne grungove nuty Portfiger, idie rockowe piosenki zespołu Kolory, heavymetalowe przeboje Nocnego Kochanka, słoneczne jamajskie granie zespołu BEZJAHZGH aż do ciężkiego groovemetalowego brzmienia The Sixpounder z Wrocławia, każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zmaganiom będzie uważnie przyglądać się ekipa naszych zasłużonych jurorów w składzie:  

 

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Bartosz Chodorowski (redaktor naczelny radio Woodstock, wieloletni redaktor naczelny radio Sfera)

 

fot. S. Wadas

 

Dajcie się też złapać w nasze sieci społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować występy! 

 

 fot. Ł, Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 14:43:30

Dzień świętego Patryka z Najpiękniejszym Festiwalem Świata

Dziś celebrujemy wszystko co irlandzkie, więc zapraszamy Was abyście razem z nami skosztowali folkowych dźwięków prosto z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Przygotowaliśmy dla Was kilka naszych ulubionych kawałków zainspirowanych irlandzkimi tradycjami - usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

2020-03-09 20:05:00

„30 lat jak jeden koncert…” - Raz Dwa Trzy ponownie na Pol’and’Rock Festival

Jeden z najbardziej nietuzinkowych zespołów polskiej sceny muzycznej ponownie zagra dla publiczności Pol’and’Rock Festival i to w roku, w którym świętuje 30-lecie swojego istnienia. Raz Dwa Trzy na Dużej Scenie pojawi się 30 lipca o godz. 19:50.

2020-03-09 14:21:49

Złoty Bączek 2020 - notowanie 12

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ