Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów POLREGIO na Pol'and'Rock Festival!

2018-07-11 11:18:45

 

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi uruchamiane przez firmę POLREGIO specjalnie na tegoroczną edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Bilety na pociągi musicREGIO można juz kupić w tradycyjnych kasach biletowych POLREGIOserwisach internetowych oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash.

 

Dworzec w Kostrzynie podczas 23. Przystanku Woodstock - fot. Michał Kwaśniewski

 

W ramach przygotowanej przez POLREGIO oferty na Najpiękniejszy Festiwal Świata dojedziecie z czterech stref taryfowych musicREGIO. Ceny biletów w obie storny wachają się od 50 do 160 złotych. Pamiętajcie jednak, że bilety możecie kupić z uwzględnieniem wszystkich ulg ustawowych w każdej z oferowanych opcji!

 

 

Pociągi musicREGIO wyruszą niemal z wszystkich zakątków kraju. Z Polski centralnej uruchomione zostaną połączenia rozpoczynajace się w Warszawie i Łodzi. Ze względu na odbywajace się na kolei prace torowe, część pociągów może dojechać do Kostrzyna okrężną trasą, prowadzącą przez Kutno, Toruń, Gniezno i Poznań lub trasą alternatywną biegnącą przez Łódź, Kalisz i Poznań.

 

Kolejne ze składów musicREGIO ruszą z miast znajdujących się na północy Polski - Gdańska, Gdyni i Sopotu, poprzez Słupsk i Koszalin, a częściowo także Kołobrzeg, oraz z Olsztyna, trasą biegnącą przez Toruń i Bydgoszcz.

 

Pociągami POLREGIO do Kostrzyna nad Odrą dojechać będzie można również z Białegostoku.

 

Z południa kraju, uruchomione zostaną pociągi których stacją początkową będą takie miasta jak Rzeszów, Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza. Tymi składami na Pol'and'Rock Festival dojedziecie również z Opola, Wrocławia czy Głogowa.

 

Oprócz wymienionych miast, pociągi musicRegio zatrzymywać będą się w wielu innych, mniejszych miastach na terenie całego kraju. By dowiedzieć się, czy pociągi zatrzymują się w Waszym mieście, koniecznie sprawdźcie rozkład jazdy!

 

Aby kupić bilet na festiwalowy pociąg musicREGIO naciśnij przycisk poniżej! aktualny rozkład jazdy sprawdzisz naciskając przycisk "Sprawdź rozkład!"

 

 

Pamiętajcie, że odprawa podróżnych na przejazd z powrotem będzie odbywała się na stacji Kostrzyn przed wejściem do pociągu bez pobierania opłaty dodatkowej za wydanie biletu w pociągu przed jego odjazdem.

 

POKAŻ PODOBNE
2018-05-19 22:27:10

Kolejny półfinał Eliminacji 24. Pol'and'Rock Festivalu za nami!

Mamy to! Znamy kolejnych finalistów Eliminacji! Poznań - dziękujemy!

2018-04-21 16:15:31

Rozpoczynamy Półfinał we Wrocławiu!

Rozpoczynamy drugi etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. W czasie koncertu na żywo w Centrum Koncertowym - A2 jurorzy i festiwalowa publiczność spotka się z zespołami, które zawalczą o występ na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2018-05-14 09:15:33

Zadaj pytanie Arturowi Barcisiowi na ASP

Artur Barciś od lat jest zaprzyjaźniony z Fundacją WOŚP. Co roku możemy liczyć na jego wyjątkowe obrazy, które wystawia na finałowych aukcjach. W tym roku z radością powitamy go także na Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna