Aktualności

Ruszyła strefa Play

2018-08-02 00:42:38

 

Play po raz siódmy zagościł na Festiwalu Pol’and’Rock! Wystartowała już dziś o 11:00. Gdzie ją znaleźć? Tak jak w roku poprzednim, znajduje się naprzeciwko sklepu LIDL – traficie z łatwością.

 

Fot. Dominik Malik

 

Atrakcji będzie co niemiara. Przede wszystkim – zimowe szaleństwo w środku lata! Tak, to możliwe! Jeśli nie wierzycie, wpadajcie, aby zjechać na śnieżnej zjeżdżalni! Będziecie mieć również możliwość zabawy na zjeżdżalni wodnej – idealna okazja, aby się ochłodzić w ten ogromny upał.

 

Dodatkowo wieczorami odbywać się będą imprezy – będziecie mogli się wyszaleć! Czekają na Was również różne konkursy oraz gadżety, które znajdziecie tylko w Strefie Play.

 

Fot. Dominik Malik

 

Ponadto! U Playa ponownie zagoszczą influenserzy! Tak jak w tamtym roku będzie Red Lipstick Monster, Człowiek Warga, Izak oraz Rezi. Będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie, dostać autograf czy zamienić kilka słów. Youtuberzy będą brać również udział w aktywnościach Strefy.

 

Wpadajcie, bawcie się, szalejcie! Poczujcie zimową zadymę w środku wyjątkowo gorącego lata! Razem z Play pokażcie, że nawet przy ponad trzydziestu stopniach można zjeżdżać na jabuszku z górki ze śniegiem.

 

Fot. Dominik Malik

(Strzałka)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ