Aktualności

Rysunkowa przygoda z Woodstock

2017-07-21 23:41:43

 

"Rysunkowa przygoda z Woodstock" - na naszych warsztatach ośmielamy i przypominamy jaką frajdą jest rysowanie. Pokażemy jak łatwo można komunikować się za pomocą obrazu i udowodnimy, że każdy to potrafi.  Nauczymy Cię prostych trików i zdradzimy parę rysunkowych tajemnic. Wspólnie stworzymy mapę rysunkowych przygód na Woodstock. Przyjdź porysować! Śmiało!  

 

Magdalena Arażny Rysuję praktycznie od zawsze. Od kilku lat robię to zawodowo – jako Magda Rysuje [www.instagram.com/magdarysuje] zajmuję się tworzeniem wielkoformatowych notatek graficznych i filmików rysunkowych, ilustrowaniem i projektowaniem materiałów wizualnych. Lubię dzielić się praktyczną wiedzą i pokazywać ludziom, że rysowanie to świetna sprawa nie tylko dla dzieciaków!

 

Dorota Kostowska Ty mówisz, ja rysuję, wszyscy mają przed oczami obraz całości - to jest właśnie zapis graficzny na żywo (graphic recording). Zawodowo zajmuję się zapisem graficznym podczas konferencji, szkoleń, tworzę wielkoformatowe rysunki na zamówienie i ośmielam innych do wykorzystywania rysunków, bazgrołów i zapisków w codziennej pracy i komunikacji z innymi. Znajdziesz mnie tutaj: www.dorotakostowska.pl i tutaj:www.instagram.com/dorota.kostowska  

 

Rysunkowa przygoda z Woodstock - piątek, 15:30 - 17:30, Namiot KRĘCIOŁA.TV

 

Magda i Dorota przygotują także notatki graficzne ze wszystkich spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych. 

 

 Spójrzcie na pracę mistrzyń kreski podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Magda i Dorota podczas 25. Finału WOŚP

 

 

  

POKAŻ PODOBNE
2018-03-13 09:41:10

Złoty Bączek - notowanie 13

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna