Aktualności

Saint City Orchestra na Pol'and'Rock Festival

2020-03-16 21:15:00

Kapela Saint City Orchestra powstała w 2013 roku w miejscowości St. Gallen w Szwajcarii. Zespół doskonalił swoje inspirowane irlandzką muzyką folkową brzmienie podczas niezliczonych występów na żywo, by w 2017 roku wydać debiutancki singiel, “Knights & Thieves”. Pierwsza EPka Saint City Orchestra ukazała się dwa miesiące później, a zespół wyruszył w trasę koncertową. W 2018 roku muzycy wydali swój pierwszy album studyjny, czyli krążek zatytułowany “Chaos”.

 
Zawarte na tej płycie dziesięć utworów to kwintesencja brzmienia Saint City Orchestra. Szwajcarscy muzycy są w równej mierze zainspirowani żywiołowym folkowym rockiem spod znaku kapeli Mumford & Sons, co buntowniczym, niepoprawnym podejściem do muzyki, z którego znane są kapele takie jak Flogging Molly, czy giganci celtyckiego punk rocka, i gwiazdy Dużej Sceny tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival, Dropkick Murphys. Brzmienie Saint City Orchestra jest pełne pasji, energii i życia.

 

Saint City Orchestra. fot. materiały prasowe zespołu 

Saint City Orchestra to trzy charakterystyczne głosy, dwie gitary, mandolina, akordeon, skrzypce, tamburyn, i gitara basowa, które są w stanie rozruszać każdą publiczność i przenieść ich do rozśpiewanego i roztańczonego pubu w Irlandii. Członkowie kapeli, których wyróżnia nie tylko doskonały warsztat muzyczny, ale też charyzma i znakomity kontakt z publicznością, na scenie czują się świetnie. Koncerty szwajcarskiej kapeli pełne są nieokiełznanej radości życia, a tłum zgromadzony pod sceną na przemian rusza w pogo i tańczy irlandzkiego jiga.

 

Saint City Orchestra to: 

Sandro Schmid - wokal, gitara, tamburyn 

Mäsi Eigenmann - gitara, wokal, mandolina, bęben 

Jérome Graf - gitara basowa, kontrabas

Gabriel Eschenmoser - akordeon

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-23 20:40:00

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival w nowej formie

Z powodu utrzymującego się zagrożenia epidemiologicznego zdecydowaliśmy się o rezygnacji z przesłuchań zespołów na koncertach na żywo. Artyści zaproszeni do koncertowej części Eliminacji wezmą udział w internetowym plebiscycie.

2020-03-16 21:25:00

Dirty Shirt na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival

Nietuzinkowa kapela z Rumunii wysłała swoje zgłoszenie by zagrać na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Kapela Dirty Shirt łączy ze sobą siłę ciężkiego metalu z energią i pasją słowiańskiej muzyki ludowej oraz bogactwem inspiracji płynących z world music.

2020-03-30 20:00:00

Rise of the Northstar na Pol'and'Rock Festival

Fenomenalna francuska kapela grająca crossover metal zawładnie Dużą Sceną tegorocznego Pol’and’Rock Festival. Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie miała okazję doświadczyć niesamowitego połączenia metalu, hip-hopu i hardcore w stylistyce zaczerpniętej z japońskiej mangi.

ZOBACZ TEŻ