Aktualności

Saint City Orchestra na Pol'and'Rock Festival

2020-03-16 21:15:00

Kapela Saint City Orchestra powstała w 2013 roku w miejscowości St. Gallen w Szwajcarii. Zespół doskonalił swoje inspirowane irlandzką muzyką folkową brzmienie podczas niezliczonych występów na żywo, by w 2017 roku wydać debiutancki singiel, “Knights & Thieves”. Pierwsza EPka Saint City Orchestra ukazała się dwa miesiące później, a zespół wyruszył w trasę koncertową. W 2018 roku muzycy wydali swój pierwszy album studyjny, czyli krążek zatytułowany “Chaos”.

 
Zawarte na tej płycie dziesięć utworów to kwintesencja brzmienia Saint City Orchestra. Szwajcarscy muzycy są w równej mierze zainspirowani żywiołowym folkowym rockiem spod znaku kapeli Mumford & Sons, co buntowniczym, niepoprawnym podejściem do muzyki, z którego znane są kapele takie jak Flogging Molly, czy giganci celtyckiego punk rocka, i gwiazdy Dużej Sceny tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival, Dropkick Murphys. Brzmienie Saint City Orchestra jest pełne pasji, energii i życia.

 

Saint City Orchestra. fot. materiały prasowe zespołu 

Saint City Orchestra to trzy charakterystyczne głosy, dwie gitary, mandolina, akordeon, skrzypce, tamburyn, i gitara basowa, które są w stanie rozruszać każdą publiczność i przenieść ich do rozśpiewanego i roztańczonego pubu w Irlandii. Członkowie kapeli, których wyróżnia nie tylko doskonały warsztat muzyczny, ale też charyzma i znakomity kontakt z publicznością, na scenie czują się świetnie. Koncerty szwajcarskiej kapeli pełne są nieokiełznanej radości życia, a tłum zgromadzony pod sceną na przemian rusza w pogo i tańczy irlandzkiego jiga.

 

Saint City Orchestra to: 

Sandro Schmid - wokal, gitara, tamburyn 

Mäsi Eigenmann - gitara, wokal, mandolina, bęben 

Jérome Graf - gitara basowa, kontrabas

Gabriel Eschenmoser - akordeon

 

POKAŻ PODOBNE
2020-03-17 14:43:30

Dzień świętego Patryka z Najpiękniejszym Festiwalem Świata

Dziś celebrujemy wszystko co irlandzkie, więc zapraszamy Was abyście razem z nami skosztowali folkowych dźwięków prosto z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Przygotowaliśmy dla Was kilka naszych ulubionych kawałków zainspirowanych irlandzkimi tradycjami - usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

2020-03-09 20:04:22

The Rumjacks powraca na Pol'and'Rock

Australijska kapela powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata. The Rumjacks tym razem zaprezentują swoją autorską mieszankę celtyckiej muzyki folkowej, ostrego punka i hard rocka na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.

2020-03-16 21:25:00

Dirty Shirt na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival

Nietuzinkowa kapela z Rumunii wysłała swoje zgłoszenie by zagrać na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Kapela Dirty Shirt łączy ze sobą siłę ciężkiego metalu z energią i pasją słowiańskiej muzyki ludowej oraz bogactwem inspiracji płynących z world music.

ZOBACZ TEŻ