Aktualności

Siemashop ruszył!

2017-08-01 15:00:00

Jeśli chcecie zabrać ze sobą kawałek Woodstocku do domu w postaci koszulki, kubka lub gadżetu zaprojektowany przez Jurka Owsiaka, wraz z ekipą grafików, to od dzisiaj macie taką możliwość! Już dzisiaj (wtorek) od godziny 9:00 ruszył SiemaShop. Pierwsi woodstockowicze już stoją w kolejkach do kas.

 

W siemashopie możecie zakupić bluzki z motywami tegorocznego Przystanku w różnych rozmiarach – zarówno dla pań, panów, jak i dla swoich pociech. Jednak nie na samych bluzkach kończy się oferta sklepu. Dostępne są również bluzy, spódnice czy stroje kąpielowe dla kobiet. W tym roku są dostępne również klapki z motywem 23. Przystanku Woodstock. Tradycyjnie w sklepie pokazały się również torby bawełniane oraz te wykonane z banerwów zdobiących Przystanki Woodstock. Z gadżetów znajdziecie takie rzeczy jak: kubki, smycze, magnesy i opaski na rękę.

 

W sklepie można płacić zarówno gotówką, jak i kartą – tradycyjną i zbliżeniową PayPass (MasterCard, Maestro, Visa) oraz aplikacją płatności mobilnych PeoPay Bank Pekao S.A.     

Przy dużej ilości klientów zostanie wprowadzony nowy system kolejek, który sprawdził się podczas tegorocznego Finału WOŚP. Spowoduje on rozluźnienie kolejki i brak ścisku w samym namiocie SiemaShopu. Polega on na wpuszczaniu Was partiami – 10 osób wchodzi, robi zakupy i wychodzi wyjściem, po czym wpuszczane jest kolejne 10 osób.

 

Jeśli nie jesteś z nami na Przystanku, a chciałbyś coś zamówić w trakcie trwania festiwalu, to przypominamy, że zamówienia złożone między 26 lipca a 8 sierpnia, zostaną wysłane dopiero po 9 sierpnia. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Nie czekajcie, aż Wasze upatrzone gadżety zostaną wykupione. Udajcie się do sklepu już dziś! Pokażcie całemu światu, że byliście na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Przypominamy – całość z dochodu sklepu zostaje przeznaczona na działalność statutową Fundacji.

 

SiemaShop będzie czynny codziennie, aż do soboty, od godziny 9:00 aż do północy. Znajduje się on na początku pasażu handlowego.  

(Ola)

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

fot. Dawid Ilnicki

 

fot. Marta Szpakowska

fot. Dominik Malik

POKAŻ PODOBNE
2020-07-08 18:46:19

Discord oficjalnym komunikatorem 26 Pol'and'Rock Festival

Wszystkie działania przenosimy do online, dlatego postanowiliśmy zaaranżować również festiwalowe pole- dzięki Waszym sugestiom oraz Mastercard stworzyliśmy serwer na Discord.

2020-07-25 16:00:00

Niestandardowe pomysły jak oglądać Najpiękniejszą Domówkę Świata cz. 2

W tym tygodniu ponownie pokazujemy Wam najciekawsze pomysły na spędzenie Najpiękniejszej Domówki Świata. Dzięki Waszym wyjątkowym zgłoszeniom stworzyliśmy listę kilku inspiracji na to, w jaki sposób możecie poczuć festiwalową atmosferę.

2020-07-10 09:00:00

Wasze ulubione spotkania ASP

Już po raz 14 w historii festiwalu spotkamy się podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wartościowe rozmowy i najlepszych gości. Odliczamy dni kiedy znowu będziemy mogli się spotkać i porozmawiać o najważniejszych tematach, zainspirować się historiami ikonami polskiej sztuki, edukacji i kultury.

ZOBACZ TEŻ