Aktualności

Siódmy miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów za nami!

2023-07-11 11:20:00

 

Kolejny etap naszej Festiwalowej Listy Przebojów dobiegł końca, a my znamy utwór, który zdobył największe uznanie w siódmym miesiącu głosowania!

 

W trakcie 28. notowania liczba oddanych głosów wyniosła 49, co daje łącznie 7154 głosy, które oddaliście od początku Festiwalowej Listy Przebojów!

 

To Najpiękniejsza Publiczność Świata, czyli Wy decydujecie, która piosenka zdobędzie tytuł piosenki wszech czasów Pol'and'Rock Festival! Przypomnijmy, że przez 28 lat istnienia naszego Festiwalu, gościliśmy setki artystów z całego świata, którzy dostarczyli nam ogromnej bazy utworów do wyboru.

 

Decyzją głosujących utwór "Arahja" zespołu Kult został siódmą piosenką miesiąca!

 

 

 

W pierwszym miesiącu wyborem publiczności był "Goliat" Transgresji. Drugą piosenką miesiąca została "Lodziarka" Romantyków Lekkich Obyczajów. W trzecim miesiącu zwyciężył utwór "Boom" Dubiozy Kolektiv, a czwarty miesiąc przyniósł zwycięstwo "Prometeuszowi" zespołu Batna. W piątym miesiącu królowała "Rapapara" zespołu Łydka Grubasa, a na szóstą piosenkę miesiąca wybraliście "Jak dobrze Cię widzieć" zespołu Tabu.

 

 

Zagłosuj tutaj!

 

Przerwa w Festiwalowej Liście Przebojów

W okresie intensywnych przygotowań do 29. Pol'and'Rock Festival zawieszamy publikowanie notowań Festiwalowej Listy Przebojów do 8 sierpnia 2023 roku. We wtorek 8 sierpnia przedstawimy kolejną, już ósmą piosenkę miesiąca. Do zobaczenia pod Dużą Sceną Najpiękniejszego Festiwalu Świata 3 sierpnia!

 

Koncert zespołu Kult podczas 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Stanisław Wadas

 

Jak to działa?

Każdy z Was raz w tygodniu może oddać głos na jedną z zaproponowanych na liście 30 piosenek, a także dodać swoją propozycję, wybierając z biblioteki utworów opublikowanych na kanałach KręciołaTV i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na YouTubie. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji wybieramy 3, które pojawiają się w kolejnym notowaniu (zastępując 3 utwory z końca stawki) i walczą o Wasze głosy! Co wtorek prezentujemy notowania tygodniowe, po miesiącu ogłaszamy zespół, który w ciągu 28 dni zdobył najwięcej głosów, a tym samym wywalczył tytuł utworu miesiąca. Z finałowej listy 12 utworów miesiąca po roku wyłonimy utwór wszech czasów Pol'and'Rock Festival. O Wasze głosy nadal walczą m.in. Strachy na Lachy i Budka Suflera.

 

 

Cieszymy się ze wszystkich oddanych dotychczas głosów, które przyczyniły się do wyłonienia siódmej piosenki miesiąca. Ale to jeszcze nie koniec zabawy. Już teraz możecie oddać głos na swoją ulubioną piosenkę, która będzie rywalizować o tytuł ósmej piosenki miesiąca. Może to właśnie Wasz głos zdecyduje, który utwór zostanie piosenką wszech czasów Najpiękniejszego Festiwalu Świata?

 

Przypominamy - wszystkie piosenki miesiąca gromadzimy na specjalnej playliście: 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-15 09:00:00

29. Pol’and’Rock Festival - muzyczne przeżycie roku!

Mija ponad miesiąc od momentu, kiedy na Dużej Scenie 29. Pol’and’Rock Festival po raz kolejny odbyła się niepowtarzalna muzyczna uczta, której rytm pulsował w sercach Najpiękniejszej Publiczności Świata!

2023-11-27 15:11:15

Motionless In White - pierwsza gwiazda 30. Pol'and'Rock Festival!

​Dziś, w ​swojej audycji ​radiowej, Jurek Owsiak ogłosił pierwszą ​gwiazdę jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Motionless ​In ​White wystąpią na Dużej ​Scenie ​Najpiękniejszego ​Festiwalu Świata.

2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

ZOBACZ TEŻ