Aktualności

Skąd nas oglądacie?

2022-08-06 10:05:00

Transmisje z dwóch pierwszych dni tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata obejrzało już prawie milion osób!

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Transmisje live dostępne dla wszystkich, z każdego miejsca!

Internetowa relacja koncertów z Dużej i Małej sceny oraz spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych stała się naszą tradycją. W formie zdalnej 28. Pol'and'Rock Festival uczestniczą festiwalowicze z Polski i całego świata! Od czwartku obejrzało nas blisko 970 tysięcy widzów, w tym:

  • 798 tysięcy widzów na YouTube,
  • 166 tysięcy widzów na Facebooku.


Oglądają nas na świecie!

Festiwalowicze, których nie ma z nami, pozdrawiają wszystkich na polu, oglądając internetowe transmisje m.in. z Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Irlandii. Nagrania z tegorocznej edycji Festiwalu docierają też w bardziej odległe zakątki globu, takie jak: Brazylia, Indonezja, Australia, Meksyk, Kanada, Stany Zjednoczone, Japonia, Argentyna, Chile, Islandia, Filipiny, Peru, Malezja, Wybrzeże Kości Słoniowej czy Maroko! Oprócz tego, że oglądają nas widzowie z większości kontynentów, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata piszą media z różnych części świata, m.in. z Turcji i Rumunii.

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!

2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-11-28 21:30:00

31. Finał WOŚP - poznaliśmy pierwszych artystów!

W poniedziałek 28 listopada, w swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwsze zespoły, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Koncerty odbędą się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ