Aktualności

Skąd nas oglądacie?

2022-08-06 10:05:00

Transmisje z dwóch pierwszych dni tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata obejrzało już prawie milion osób!

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Transmisje live dostępne dla wszystkich, z każdego miejsca!

Internetowa relacja koncertów z Dużej i Małej sceny oraz spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych stała się naszą tradycją. W formie zdalnej 28. Pol'and'Rock Festival uczestniczą festiwalowicze z Polski i całego świata! Od czwartku obejrzało nas blisko 970 tysięcy widzów, w tym:

  • 798 tysięcy widzów na YouTube,
  • 166 tysięcy widzów na Facebooku.


Oglądają nas na świecie!

Festiwalowicze, których nie ma z nami, pozdrawiają wszystkich na polu, oglądając internetowe transmisje m.in. z Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Irlandii. Nagrania z tegorocznej edycji Festiwalu docierają też w bardziej odległe zakątki globu, takie jak: Brazylia, Indonezja, Australia, Meksyk, Kanada, Stany Zjednoczone, Japonia, Argentyna, Chile, Islandia, Filipiny, Peru, Malezja, Wybrzeże Kości Słoniowej czy Maroko! Oprócz tego, że oglądają nas widzowie z większości kontynentów, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata piszą media z różnych części świata, m.in. z Turcji i Rumunii.

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-17 11:31:06

Na tropie nowych brzmień: Eliminacje do Pol'and'Rock Festival

Ostatni dzwonek! Zostały już tylko dwa tygodnie na przesłanie zgłoszenia i wzięcia udziału w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival.

2023-03-06 20:35:00

Zabawa! Zalewski na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Krzysztof Zalewski powraca na deski Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata tanecznym krokiem i kusi wyjątkowym brzmieniem!

2023-02-27 21:30:00

While She Sleeps rozpali publiczność pod Dużą Sceną 29. Pol'and'Rock Festival!

Dominująca na brytyjskiej scenie metalcorowej ekipa z Sheffield dołącza do line-upu 29. Pol’and’Rock Festival! Rewolucyjne przesłanie, energetyczne gitarowe riffy i gatunkowa różnorodność — While She Sleeps zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ