Aktualności

Skąd nas oglądacie?

2022-08-06 10:05:00

Transmisje z dwóch pierwszych dni tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata obejrzało już prawie milion osób!

 

fot. Lucyna Lewandowska

 

Transmisje live dostępne dla wszystkich, z każdego miejsca!

Internetowa relacja koncertów z Dużej i Małej sceny oraz spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych stała się naszą tradycją. W formie zdanej 28. Pol'and'Rock Festival uczestniczą festiwalowicze z Polski i całego świata! Od czwartku obejrzało nas blisko 970 tysięcy widzów, w tym:

  • 798 tysięcy widzów na YouTube,
  • 166 tysięcy widzów na Facebooku.


Oglądają nas na świecie!

Festiwalowicze, których nie ma z nami, pozdrawiają wszystkich na polu, oglądając internetowe transmisje m.in. z Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Irlandii. Nagrania z tegorocznej edycji Festiwalu docierają też w bardziej odległe zakątki globu, takie jak: Brazylia, Indonezja, Australia, Meksyk, Kanada, Stany Zjednoczone, Japonia, Argentyna, Chile, Islandia, Filipiny, Peru, Malezja, Wybrzeże Kości Słoniowej czy Maroko! Oprócz tego, że oglądają nas widzowie z większości kontynentów, o Najpiękniejszym Festiwalu Świata piszą media z różnych części świata, m.in. z Turcji i Rumunii.

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-30 21:10:00

Nova Twins zagrają na 28. Pol'and'Rock Festival

Nie ma drugiej takiej kapeli! Zespół Nova Twins dołącza do line-upu Dużej Sceny 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2022-05-16 21:15:00

Oj będzie głośno! STAKE dołącza do line-upu

Pochodzą z Belgii i grają bardzo głośno. Jak ich muzyka poniesie się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Będziecie mieli okazję przekonać się już tego lata. STAKE dołączają do line-upu 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-05-30 21:20:00

Krzysiek Sokołowski pierwszym gościem ASP!

Spotkania z nietuzinkowymi gośćmi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych to już stały element Pol'and'Rock Festival. Na nadchodzącej 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata publiczność spotkać się będzie mogła m.in. z Krzyśkiem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek.

ZOBACZ TEŻ