Aktualności

Skindred powraca na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival!

2022-07-25 21:10:00

Na tę wiadomość czekali wszyscy! Skindred zagrają ponownie dla publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Walijski zespół ponownie zagości na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival, zastępując grupę Limp Bizkit, która ze względów zdrowotnych zmuszona była odwołać trasę koncertową po Europie w tym roku. 

 

 

Świat muzyki to nieustający stan chaosu i niepewności, ale jedna podstawowa zasada rock'n'rolla pozostaje niezmienna: kluczem do sukcesu jest dostarczanie świeżych, dobrych utworów. Skindred jest idealnym tego przykładem! 

 

Grupa słynie z pełnych iskry i wigoru, nowoczesnych brzmień, które łączą elementy, zdawać by się mogło, z odległych od siebie zakątków muzycznej galaktyki. Muzycy kuszą wybuchową mieszanką oszałamiającej energii, zaprawionej kulturowymi akcentami przez co, w pełni zasłużenie, okrzyknięci są mianem zespołu, który łączy ludzi z całego świata, który sprawia, że każdy jeden uczestnik ich koncertu z szelmowskim uśmiechem na twarzy rwie w pląsach parkiet na strzępy.

 

Skindred do perfekcji opanował tworzenie kompozycji spajających metalowe riffy z rytmami hip hopu i reggae, nowoczesną muzyką elektroniczną i tnącą wrażliwością popu, czym mistrzowsko zjednuje sobie fanów z różnych środowisk muzycznych. 

 

Ich piąty album studyjny Kill The Power, pokazuje, że Benji Webber, lider zespołu i jego wierni towarzysze - basista Dan Pugsley, gitarzysta Mikey Demus oraz perkusista Arya Goggin, odważnie ruszają w świat, by zdobywać nowych wyznawców dobrej zabawy i mocnego brzmienia.  

 

Zgodnie z tradycją, Kill The Power to album, dzięki któremu porwana do tańca publiczność, nuci słowa utworów, traktujące o uniwersalnych problemach, wzywające do zdecydowanego zaangażowania i społecznej jedności, będąc jednocześnie wyrazem buntu i wściekłości na porządek współczesnego świata. Zespół nigdy nie stroni od ważnych, bieżących tematów, pamiętając przy tym o głównej idei swojej twórczości - by bawić publiczność i wprawić na dłużej rozgrzany do czerwoności tłum w wibrujący trans. Nieposkromione pokłady energii Benjia kipią z każdego albumu Skindred, ale Kill The Power to kwintesencja jego zaciętej i silnej artystycznej persony.

 

,,Muzyka, którą tworzymy nie dzieli na katolików i muzułmanów, na hetero- i homoseksualistów, czarnych i białych, ani żadnych innych. Kiedy ludzie znajdą się razem w tym jednym miejscu, jest tylko Skindred, jedna wspólnota i siła!" - mówi Benji.

 

Skindred wystąpił na Pol'and'Rock Festival (wcześniej znanym jako Przystanek Woodstock) w 2011 i 2014 roku. Przeżyj ich ostatni występ na Dużej Scenie jeszcze raz i przygotuj się na prawdziwą eksplozję energii już w następną sobotę, 6 sierpnia br.!

 

 

Na tym koncercie po prostu nie może Cię zabraknąć!

 

POKAŻ PODOBNE
2022-05-24 10:35:00

Rozpoczynamy nabór do grup medycznych na 28. Pol’and’Rock Festival 2022

Poszukujemy wolontariuszy do tworzenia zabezpieczenia medycznego 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2022-05-23 21:30:00

Ukraińska kapela Jinjer na Pol'and'Rock Festival

Jinjer to ukraińska kapela grająca progresywny groove metal. Po raz pierwszy zapraszaliśmy ich do wystąpienia w 2020 roku - wreszcie przyszedł czas na ich występ na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival.

2022-05-17 10:34:51

Tak zagrali rok temu! Kto wygra Złotego Bączka?

Zeszłoroczny 27. Pol'and'Rock Festival odbył się na Lotnisku Makowice - Płoty, które ugościło Was - Najpiękniejszą Publiczność Świata i wielu wspaniałych artystów z Polski i ze świata. Trwa Plebiscyt Złotego Bączka, czyli głosowanie publiczności na najlepszy koncert. Kto zasłużył na to wyróżnienie w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ