Aktualności

Skindred powraca na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival!

2022-07-25 21:10:00

Na tę wiadomość czekali wszyscy! Skindred zagrają ponownie dla publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Walijski zespół ponownie zagości na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival, zastępując grupę Limp Bizkit, która ze względów zdrowotnych zmuszona była odwołać trasę koncertową po Europie w tym roku. 

 

 

Świat muzyki to nieustający stan chaosu i niepewności, ale jedna podstawowa zasada rock'n'rolla pozostaje niezmienna: kluczem do sukcesu jest dostarczanie świeżych, dobrych utworów. Skindred jest idealnym tego przykładem! 

 

Grupa słynie z pełnych iskry i wigoru, nowoczesnych brzmień, które łączą elementy, zdawać by się mogło, z odległych od siebie zakątków muzycznej galaktyki. Muzycy kuszą wybuchową mieszanką oszałamiającej energii, zaprawionej kulturowymi akcentami przez co, w pełni zasłużenie, okrzyknięci są mianem zespołu, który łączy ludzi z całego świata, który sprawia, że każdy jeden uczestnik ich koncertu z szelmowskim uśmiechem na twarzy rwie w pląsach parkiet na strzępy.

 

Skindred do perfekcji opanował tworzenie kompozycji spajających metalowe riffy z rytmami hip hopu i reggae, nowoczesną muzyką elektroniczną i tnącą wrażliwością popu, czym mistrzowsko zjednuje sobie fanów z różnych środowisk muzycznych. 

 

Ich piąty album studyjny Kill The Power, pokazuje, że Benji Webber, lider zespołu i jego wierni towarzysze - basista Dan Pugsley, gitarzysta Mikey Demus oraz perkusista Arya Goggin, odważnie ruszają w świat, by zdobywać nowych wyznawców dobrej zabawy i mocnego brzmienia.  

 

Zgodnie z tradycją, Kill The Power to album, dzięki któremu porwana do tańca publiczność, nuci słowa utworów, traktujące o uniwersalnych problemach, wzywające do zdecydowanego zaangażowania i społecznej jedności, będąc jednocześnie wyrazem buntu i wściekłości na porządek współczesnego świata. Zespół nigdy nie stroni od ważnych, bieżących tematów, pamiętając przy tym o głównej idei swojej twórczości - by bawić publiczność i wprawić na dłużej rozgrzany do czerwoności tłum w wibrujący trans. Nieposkromione pokłady energii Benjia kipią z każdego albumu Skindred, ale Kill The Power to kwintesencja jego zaciętej i silnej artystycznej persony.

 

,,Muzyka, którą tworzymy nie dzieli na katolików i muzułmanów, na hetero- i homoseksualistów, czarnych i białych, ani żadnych innych. Kiedy ludzie znajdą się razem w tym jednym miejscu, jest tylko Skindred, jedna wspólnota i siła!" - mówi Benji.

 

Skindred wystąpił na Pol'and'Rock Festival (wcześniej znanym jako Przystanek Woodstock) w 2011 i 2014 roku. Przeżyj ich ostatni występ na Dużej Scenie jeszcze raz i przygotuj się na prawdziwą eksplozję energii już w następną sobotę, 6 sierpnia br.!

 

 

Na tym koncercie po prostu nie może Cię zabraknąć!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-03-06 20:35:00

Zabawa! Zalewski na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Krzysztof Zalewski powraca na deski Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata tanecznym krokiem i kusi wyjątkowym brzmieniem!

2023-02-13 20:25:00

Brodka naelektryzuje Dużą Scenę podczas 29. Pol'and'Rock Festival!

Miłośnicy muzyki alternatywnej zapisujcie datę! Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl - Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol'and'Rock Festival!

2023-02-20 20:30:00

DRAIN przejmuje Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival 2023

Każdy, kto miał okazję zobaczyć występy hardcorowego zespołu z Santa Cruz na żywo, wie, czego może się spodziewać. DRAIN wpadnie na Pol'and'Rock Festival 2023, grzejąc widownię muzyką i żarem kalifornijskiego słońca!

ZOBACZ TEŻ