Aktualności

Spakuj się z głową

2017-07-31 16:00:00

Witamy Was w ten piękny, słoneczny poniedziałek.

 

Już w środę rozpocznie się 23. Przystanek Woodstock. Pierwsi Woodstockowicze przyjechali już do Kostrzyna i rozstawili swoje namioty. Niektórzy dopiero się przygotowują. Dlatego mamy dla Was garść przydatnych informacji.

fot. Marlena Kuczko

Poniższa lista pomoże Wam podczas pakowania. Spójrzcie na nią obowiązkowo. Jeśli Wasze plecaki są już gotowe do drogi, sprawdźcie, czy wszystko macie.

Zwróćcie szczególną uwagę na rzeczy, których zabrania Regulamin Festiwalu Przystanku Woodstock. Wymienione rzeczy stwarzają zagrożenie dla Was oraz dla innych uczestników festiwalu. Zależy nam bardzo na Waszym bezpieczeństwie.

Jeżeli nie chcecie zabierać ze sobą jedzenia na cały pobyt na festiwalu lub nie chcecie wychodzić do miasta, mamy do Waszej dyspozycji LIDL, który po raz kolejny zaopatrzy Was w najpotrzebniejsze rzeczy. Wystartował już dzisiaj (poniedziałek) o godzinie 12:00. 

Jeśli planujecie zabrać meble, aby rozłożyć strefę relaksu koło swojego namiotu i umilić sobie wolny czas – NIE ZOSTAWIAJCIE ICH! Pomóżcie posprzątać nam teren festiwalu, zabierając ze sobą swoje rzeczy, które przywieźliście. Sprzątnijcie również teren po Waszych miejscach biwakowych przed wyjazdem do domu. Ułatwi nam to pracę, którą wykonamy po Waszym wyjeździe, aby zostawić to miejsce czyste i gotowe na kolejny rok.  

W trosce o bezpieczeństwo przypominamy o możliwości rejestrowania swoich rzeczy na stronie Otagio.

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście podróży, zajrzyjcie na stronę, gdzie znajdziecie Bank Podróży, oferty podróży BlaBlaCar czy specjalne połączenia pociągów woodstockowych. Znajdziecie tam również ważne informacje dotyczące wjazdu samochodem na teren imprezy, parkingu oraz zmian organizacji ruchu.   

Koniecznie ściągnijcie naszą aplikację mobilną, która powstała we współpracy z siecią Play. Można pobrać ją zarówno w Google Play, jak i w App Store. Będziecie mogli w niej sprawdzić wszelkie harmonogramy, mapę festiwalu oraz być w kontakcie z Wujkiem Dobrą Radą, który odpowie na Wasze pytania i poinformuje o ważnych sprawach.

Najważniejsze na koniec – bezpieczeństwa pilnuje Pokojowy i Niebieski Patrol (osoby w czerwonych lub niebieskich koszulkach). Słuchajcie się ich i wykonujcie ich polecenia. Oni są tutaj dla Was i Waszego bezpieczeństwa. Są również otwarci na odpowiadanie na Wasze pytania.

Śledźcie nas również na naszych mediach społecznościowych, gdzie będziemy Was o wszystkim informować. 

Jedźcie bezpiecznie. Czekamy na Was w Kostrzynie nad Odrą!

 

(Ola)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ