Aktualności

Speaker First z Indonezji na Woodstock 2017

2017-04-21 16:19:02

 

Speaker First jest pierwszym zespołem z Indonezji, którego muzykę można usłyszeć na antenie radia w Stanach Zjednoczonych! „Brzmią jak Indonezyjski Led Zeppelin, The Who, albo Motorhead! Ich występy na żywo są naprawdę powalające.”

 

 

Speaker First wywodzą się z górzystej Jawy leżącej w Indonezji. Pochodzą z miasta słynącego z wyjątkowych umysłów i talentów, dlatego też muzycy czerpią inspirację z życia w Bandung (stolicy prowincji na Jawie). Speaker First to rockandrollowe trio. W skład zespołu wchodzą Mahattiar Alkatiry oraz gitarzyści Beni Barnady i Bony Barnaby.

 

Speaker First zaskakuje publiczność swoim bezkompromisowym brzmieniem i energią sceniczną. Ich muzyka jest inspirowana dokonaniami gigantów sceny rockowej takich jak QOTSA, Wolfmother i Black Rebel Motorcycle Club.

 

Pierwszy międzynarodowy singiel zespołu „The Anthem” podbił serca fanów i na stale zagościł na falach 20 stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce po tym zespół wyruszył w trasę koncertową „PASSPORT APPROVED LIVE”, podczas której muzycy grali koncerty w studiach radiowych w siedmiu miastach na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Muzycy z Indonezji wystąpili na żywo na antenie w miastach takich jak San Diego, Los Angeles, czy Seattle zdobywając uznanie coraz liczniejszego grona fanów.

 

Speaker First jest pierwszym rockowym zespołem z Indonezji, który ma realną szansę na to by osiągnąć sukces na światową skalę  i na stale wpisać się w historię muzyki rockowej. Woodstockowicze już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-20 15:48:36

Nowi wykonawcy, którzy wystąpią na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Pierwszy etap Eliminacji do PolAndRock Festival już za nami! Jurorzy wybrali (z kilkuset zgłoszeń) 30 zespołów, które wystąpią na koncertach w całej Polsce, a kilka z nich postanowili od razu zaprosić na tegoroczną edycję festiwalu.

2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna