Aktualności

Speaker First z Indonezji na Woodstock 2017

2017-04-21 16:19:02

 

Speaker First jest pierwszym zespołem z Indonezji, którego muzykę można usłyszeć na antenie radia w Stanach Zjednoczonych! „Brzmią jak Indonezyjski Led Zeppelin, The Who, albo Motorhead! Ich występy na żywo są naprawdę powalające.”

 

 

Speaker First wywodzą się z górzystej Jawy leżącej w Indonezji. Pochodzą z miasta słynącego z wyjątkowych umysłów i talentów, dlatego też muzycy czerpią inspirację z życia w Bandung (stolicy prowincji na Jawie). Speaker First to rockandrollowe trio. W skład zespołu wchodzą Mahattiar Alkatiry oraz gitarzyści Beni Barnady i Bony Barnaby.

 

Speaker First zaskakuje publiczność swoim bezkompromisowym brzmieniem i energią sceniczną. Ich muzyka jest inspirowana dokonaniami gigantów sceny rockowej takich jak QOTSA, Wolfmother i Black Rebel Motorcycle Club.

 

Pierwszy międzynarodowy singiel zespołu „The Anthem” podbił serca fanów i na stale zagościł na falach 20 stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce po tym zespół wyruszył w trasę koncertową „PASSPORT APPROVED LIVE”, podczas której muzycy grali koncerty w studiach radiowych w siedmiu miastach na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Muzycy z Indonezji wystąpili na żywo na antenie w miastach takich jak San Diego, Los Angeles, czy Seattle zdobywając uznanie coraz liczniejszego grona fanów.

 

Speaker First jest pierwszym rockowym zespołem z Indonezji, który ma realną szansę na to by osiągnąć sukces na światową skalę  i na stale wpisać się w historię muzyki rockowej. Woodstockowicze już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2019-10-08 13:07:01

Zagłosuj na Pol'and'Rock w UK Festival Awards

Chcesz nam pomóc wygrać UK Festival Awards 2019? Zagłosuj na Pol'and'Rock w kategorii Best Overseas Festival i zachęć znajomych do głosowania.

ZOBACZ TEŻ