Aktualności

Spięty dołącza do składu Pol'and'Rock Festival

2022-07-04 21:20:00

Artysta który jest doskonale znany publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata – kilkukrotnie występował na scenie z zespołem Lao Che. Tym razem Hubert „Spięty” Dobaczewski (wokalista, gitarzysta i lider Lao Che) wystąpi po raz pierwszy na festiwalu Pol'and'Rock ze swoim nowym zespołem jako SPIĘTY.

 

fot. Andrzej Olszanowski

 

 

Jako solista debiutował w 2009 roku z płytą „Antyszanty”, która napsuła krwi szantowcom, ale zarazem zyskała pokaźne grono wielbicieli. 
W 2021 roku wydał swój drugi solowy album pod tytułem "Black Mental". To płyta, która w swoim przekazie jest szalenie aktualna - idealnie skrojona na niepewne czasy, a ponadto w wykonaniu koncertowym brzmi bardzo energetycznie i transowo.Skład kapeli:

  • Spięty - wokal, gitara
  • Bartek Kapsa - perkusja, sampler
  • Mikołaj Zieliński  - bas, klawisze
  • Patryk Kraśniewski  - klawisze
POKAŻ PODOBNE
2022-07-04 21:20:00

Spięty dołącza do składu Pol'and'Rock Festival

Hubert Dobaczewski, czyli "Spiety", jest doskonale znany publiczności Pol'and'Rock Festival. Na najbliższej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata pojawi się ze swoim nowym zespołem Spięty.

2022-07-25 21:10:00

Skindred powraca na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival!

Wiadomość, na którą wszyscy czekali - Skindred powraca na Dużą Scenę Pol'and'Rock Festival i tym samym zamyka line-up 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2022-07-11 20:45:00

Barbara Kurdej - Szatan zagości na ASP!

Aktorka teatralna i telewizyjna, której życie w sieci śledzą miliony Polaków. Barbara Kurdej - Szatan dołącza do grona gości tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych.

ZOBACZ TEŻ