Aktualności

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

2022-12-17 14:20:00
Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.  
 
 
Spin Doctors, fot.: materiały promocyjne zespołu
 
 
Kończąc prace nad ich siódmym albumem, Spin Doctors ruszają z Nowego Jorku w świat na kolejną oszałamiającą trasę koncertową, by jak zawsze — od ponad 30 lat — podbić serca fanów swoją nieprzewidywalnością i kolejnymi hitami. Ich muzyczna twórczość skutecznie wymyka się rockowym konwenansom, co świetnie ilustrują ich flagowe numery ,,Two Princes” czy ,,Little Miss Can't Be Wrong". Czy uda się im uwieść publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata ich autorską mieszanką alternatywnego rocka doprawioną rytmami bluesa, ozdobioną delikatnymi nutami popu? Bez wątpienia, tak!
 
 
 
Długoterminowa strategia działania nigdy nie była w ich stylu. I choć można się było przyzwyczaić do zmieniających się opinii krytyków kultury odnośnie dalszych losów tego nieprzewidywalnego zespołu, to jednak trzeba przyznać, że brak jakichkolwiek znaków drogowych czy nawigacji w ich muzycznej podróży po prostu zadziwia! 
 
 

Chciałbym, żeby nasz kolejny album był raczej spontaniczny. Osobiście, zrobiłbym lekkie zwrot i skupił się na rockowym krążku. Mam jednak przeczucie, że płyta będzie bardziej w stylu funky. Wiecie, jest taki cytat z czasu, kiedy Keith Richards spotkał się z Mickem Jaggerem w AIR Studios, żeby pracować nad Steel Wheels. Powiedział wtedy swojej żonie: - Wrócę jutro albo za miesiąc. Myślę, że z nami będzie podobnie.

mówi Barron, główny wokalista zespołu

 

 
 
Trzydzieści lat. Tysiące zwrotów akcji. Cokolwiek niesie przyszłość, można być pewnym, że Spin Doctors pozostaną ostatnim muzycznym bastionem, który gra tak, jakby od tego zależało ich być albo nie być.
 
 

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno. Czaplinek znajduje się w województwie zachodniopomorskim, niedaleko jezior Drawsko i Czaplino, ok. 125km od Szczecina. 

 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-12-30 16:15:00

Co to był za ROcK! Podsumowanie 2022!

Wyczekując sylwestrowych zabaw, patrzymy wstecz i podsumowujemy nasze działania w 2022 roku.

2022-12-16 11:30:00

Już ponad 2000 głosów w Festiwalowej Liście Przebojów!

W połowie listopada wystartowaliśmy z kolejną formą aktywności, w której to Wy, Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, możecie pokazać, co Wam w duszy gra! Jak dotąd w naszej Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 2 tysiące głosów!

2023-01-16 20:50:00

Napalm Death zagra na 29. Pol'and'Rock Festival!

Grindcore w czystej postaci zabrzmi podczas Pol'and'Rock Festival 2023! W tym roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno czeka na nas spotkanie z ekstremalną mieszanką muzyki w wykonaniu brytyjskiej grupy metalowej. Razem poczujemy moc „Campaign For Musical Destruction"!

ZOBACZ TEŻ