Aktualności

Spotkania na ASP | Kultura i sztuka

2021-09-09 10:42:31

 

 

Andrzej Chyra i Arkadiusz Jakubik to przedstawiciele świata kultury i sztuki na Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Obaj aktorzy opowiedzieli bardzo ciekawe historie i bardzo otwarcie mówili o swoim życiu, poglądach na świat, a także zdradzili kilka ciekawostek z planów zdjęciowych największych produkcji.

 

 

Andrzej Chyra, fot. Marcin Zieliński

 

Andrzej Chyra to zdobywca 2 Orłów i 3 Złotych Lwów za takie filmy jak "Komornik", "Dług" czy "W imię...". Opowiedział o procesie dostawania roli w filmie i wyborze.

 

 

 

 

 

“Jeżeli dostaję propozycję, dostaję scenariusz, z propozycją zagrania konkretnej roli, to albo jakby znajduję coś w tej roli, co mnie prywatnie, intymnie jakoś w tej postaci porusza i wtedy się nie zastanawiam, czy to jest rola drugoplanowa, trzecioplanowa czy pierwszoplanowa." 

 

 

Arkadiusz Jakubik fot. Marcin Zieliński

 

 

Arkadiusz Jakubik nie pierwszy raz był na Pol'and'Rock Festival. Jednak tym razem w nieco innej roli niż jako znany publiczności Dr Misio, zwykle bawił publiczność występami muzycznymi, a tym razem opowiedział i dorobku aktorskim.

 

 

 

 

 

 

To były wartościowe i pełne pozytywnych emocji spotkania, polecamy Wam wysłuchanie innych spotkań z tego i poprzednich Festiwali, dlatego zaglądajcie do naszego festiwalowego archiwum!

POKAŻ PODOBNE
2022-05-12 14:25:37

To jest festiwal nas wszystkich! Pomóż i wpłać na sprzątanie terenu!

Tuż przed Światowym Dniem Bez Śmiecenia Fundacja WOŚP zapoczątkowała akcję związaną ze sprzątaniem terenu Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Każdy może dorzucić swoją "cegiełkę" i dokonać wpłaty, która przeznaczona zostanie na uporządkowanie terenu.

2022-05-30 21:20:00

Krzysiek Sokołowski pierwszym gościem ASP!

Spotkania z nietuzinkowymi gośćmi w ramach Akademii Sztuk Przepięknych to już stały element Pol'and'Rock Festival. Na nadchodzącej 28. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata publiczność spotkać się będzie mogła m.in. z Krzyśkiem Sokołowskim z zespołu Nocny Kochanek.

2022-05-09 10:35:00

Piąte notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam piąte notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka, będące jednocześnie pierwszym notowaniem drugiego etapu. Jak układają się głosy pomiędzy 16 zespołami? Któremu z nich dacie szansę ponownego wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

ZOBACZ TEŻ