Aktualności

Spotkania na ASP | Kultura i sztuka

2021-09-09 10:42:31

 

 

Andrzej Chyra i Arkadiusz Jakubik to przedstawiciele świata kultury i sztuki na Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Obaj aktorzy opowiedzieli bardzo ciekawe historie i bardzo otwarcie mówili o swoim życiu, poglądach na świat, a także zdradzili kilka ciekawostek z planów zdjęciowych największych produkcji.

 

 

Andrzej Chyra, fot. Marcin Zieliński

 

Andrzej Chyra to zdobywca 2 Orłów i 3 Złotych Lwów za takie filmy jak "Komornik", "Dług" czy "W imię...". Opowiedział o procesie dostawania roli w filmie i wyborze.

 

 

 

 

 

“Jeżeli dostaję propozycję, dostaję scenariusz, z propozycją zagrania konkretnej roli, to albo jakby znajduję coś w tej roli, co mnie prywatnie, intymnie jakoś w tej postaci porusza i wtedy się nie zastanawiam, czy to jest rola drugoplanowa, trzecioplanowa czy pierwszoplanowa." 

 

 

Arkadiusz Jakubik fot. Marcin Zieliński

 

 

Arkadiusz Jakubik nie pierwszy raz był na Pol'and'Rock Festival. Jednak tym razem w nieco innej roli niż jako znany publiczności Dr Misio, zwykle bawił publiczność występami muzycznymi, a tym razem opowiedział i dorobku aktorskim.

 

 

 

 

 

 

To były wartościowe i pełne pozytywnych emocji spotkania, polecamy Wam wysłuchanie innych spotkań z tego i poprzednich Festiwali, dlatego zaglądajcie do naszego festiwalowego archiwum!

POKAŻ PODOBNE
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

2022-09-23 12:00:00

Premiera filmu „Johnny”. Biografia ks. Kaczkowskiego zawitała na wielkim ekranie!

Dzisiaj, 23 września, premierę ma film biograficzny „Johnny”, w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego - charyzmatycznego duchownego, który jako przyjaciel Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gościł na Akademii Sztuk Przepięknych w 2015 roku, podczas 21. Przystanku Woodstock.

ZOBACZ TEŻ