Aktualności

Spotkania na ASP | Kultura i sztuka

2021-09-09 10:42:31

 

 

Andrzej Chyra i Arkadiusz Jakubik to przedstawiciele świata kultury i sztuki na Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Obaj aktorzy opowiedzieli bardzo ciekawe historie i bardzo otwarcie mówili o swoim życiu, poglądach na świat, a także zdradzili kilka ciekawostek z planów zdjęciowych największych produkcji.

 

 

Andrzej Chyra, fot. Marcin Zieliński

 

Andrzej Chyra to zdobywca 2 Orłów i 3 Złotych Lwów za takie filmy jak "Komornik", "Dług" czy "W imię...". Opowiedział o procesie dostawania roli w filmie i wyborze.

 

 

 

 

 

“Jeżeli dostaję propozycję, dostaję scenariusz, z propozycją zagrania konkretnej roli, to albo jakby znajduję coś w tej roli, co mnie prywatnie, intymnie jakoś w tej postaci porusza i wtedy się nie zastanawiam, czy to jest rola drugoplanowa, trzecioplanowa czy pierwszoplanowa." 

 

 

Arkadiusz Jakubik fot. Marcin Zieliński

 

 

Arkadiusz Jakubik nie pierwszy raz był na Pol'and'Rock Festival. Jednak tym razem w nieco innej roli niż jako znany publiczności Dr Misio, zwykle bawił publiczność występami muzycznymi, a tym razem opowiedział i dorobku aktorskim.

 

 

 

 

 

 

To były wartościowe i pełne pozytywnych emocji spotkania, polecamy Wam wysłuchanie innych spotkań z tego i poprzednich Festiwali, dlatego zaglądajcie do naszego festiwalowego archiwum!

POKAŻ PODOBNE
2021-12-01 19:12:42

Płyta Kasi Kowalskiej w preorderze

Mamy w naszej kolekcji płyt z Najpiękniejszego Festiwalu Świata dwa świetne krążki z wyjątkową wokalistką w roli głównej. Najnowsza płyta Kasi Kowalskiej już w preorderze!

2021-12-31 15:05:07

Najpiękniejsze podsumowanie 2021 roku

Spoglądając wstecz na wszystko to, co działo się w 2021 roku trudno oprzeć się wrażeniu, że mimo tego, że upływający rok był trudny i pełen wyzwań, społeczność Pol'and'Rock Festival miała wiele powodów do uśmiechu.

ZOBACZ TEŻ