Aktualności

Spotkania na ASP poprowadzą dziennikarze Onetu

2018-07-16 21:13:18

 

Podczas zbliżającego się Festiwalu Pol’and’Rock dziennikarze Onetu poprowadzą spotkania Akademii Sztuk Przepięknych. Gośćmi spotkań ASP będą między innymi: Jacek Fedorowicz, Chris Niedenthal, Dorota Wellmann, Artur Barciś, Jerzy Górski, Katarzyna Sokołowska, Bogusław Wołoszański, Anja Rubik oraz himalaista Janusz Gołąb. Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych z ramienia Onetu poprowadzą: Katarzyna Janowska, Janusz Schwertner, Piotr Kędzierski, Piotr Halicki, Łukasz Grass, Marcin Cejrowski oraz Bartosz Węglarczyk.

 

Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych jest mBank a szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest tutaj: https://kultura.onet.pl/polandrock

 

W serwisie Onet już dziś funkcjonuje sekcja poświęcona najważniejszym informacjom związanym z tegoroczną edycją Festiwalu. Pod adresem https://kultura.onet.pl/polandrock  można znaleźć najbardziej aktualne wieści o przygotowaniach, a w czasie trwania Festiwalu pod tym adresem publikowane będą na bieżąco najświeższe relacje, zdjęcia i materiały multimedialne z najważniejszych festiwalowych zdarzeń. Onet zapewni także szczegółowe informacje pogodowe dla Kostrzyna nad Odrą, tak aby uczestnicy mogli jak najlepiej przygotować się do udziału w Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

 

Bartosz Węglarczyk podczas spotkania z Jerzym Stuhrem podczas Przystanku Woodstock 2016, fot. B. Lutzner

 

Onet będzie także widoczny w przestrzeni Pol’and’Rock Festival. Na polu namiotowym pojawi się nowy punkt orientacyjny - maszt z neonem Onetu, który będzie ułatwiać uczestnikom odnalezienie się w tłumie. U podstaw masztu pojawią się także ścianki do selfie. Sprawdź masz na naszej mapie! 

  

Oprócz spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

 

Onet otrzymał tytuł Horyzontalnego Patrona Internetowego Pol’and’Rock Festival i na zasadzie wyłączności wśród innych portali horyzontalnych będzie współpracował przy Najpiękniejszym Festiwalu Świata, który odbędzie się w dn. 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 

Wyłączność dla Onetu przy Pol’and’Rock Festival (d. Przystanek Woodstock) to efekt doskonałej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas ostatniego Finału WOŚP – wówczas portal Onet był wyłącznym horyzontalnym patronem internetowym wydarzenia.

 

tłumy pod ASP fot.Basia Lutzner 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-19 13:41:12

Festiwal różnorodności, czyli strefa NGO na 28. Pol'and'Rock Festival

Pierwsze warsztaty na Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się 14 lat temu. Od tego czasu strefa warsztatów ASP zmieniała się i rosła, ale aktywności, które przygotowują dla festiwalowiczów organizacje, cały czas tak samo integrują, bawią i uczą. Nie inaczej było na 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

ZOBACZ TEŻ