Aktualności

Spotkania na ASP - WIDEO

2016-08-10 13:18:45

 

Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszych części spotkań z gośćmi tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych na 22. Przystanku Woodstock. Przed Wami: Jerzy Stuhr, Janina Ochojska, Maciek Stuhr, aktorzy Teatru Capitol, Zbigniew Buczkowski, Tomasz Michniewicz! 

Na spotkanie z Jerzy Stuhrem, znanym, polskim aktorem, przyszły prawdziwe tłumy. Można powiedzieć, że namiot Akademii Sztuk Przepięknych pękał w szwach. Ci, którzy nie dostali się do środka, licznie korzystali z telebimu. Posłuchajcie pierwszej części spotkania z nim, w której nasz gość krótko opowie o filmie "Seksmisji", którą znają wszyscy sympatycy polskiego kina.

 

 

 

Janina Ochojska była od dawna wyczekiwanym gościem w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych Przystanku Woodstock. Chęć spotkania była tym większa, iż w zeszłym roku z powodu problemów zdrowotnych spotkanie nie doszło do skutku. Już pierwsze pytania dotyczyły tematu, który Pani Ochojskiej jest bardzo dobrze znany. Uczestnicy pytali o wojny i tragedie, które się z nią wiążą. Posłuchajcie pierwszej części tej bardzo ciekawej i skłaniającej do refleksji rozmowy.  

 

 

 

Maciej Stuhr podzcas pierwszej części spotkania opowiedział Woodstockowiczom o tym, jak ważne dzisiaj są seriale i co sądzi o rozrywkowych programach typu "talent show". Sprawdźcie koniecznie!

 

 

 


Jak się gra w spektaklu o godzinie drugiej w nocy? Co czują aktorzy podczas występu przed ogromną woodstockową publicznością? Przed Wami pierwszy fragment rozmowy z Teatrem Capitol!

 

 

 

Zapraszamy Was także na pierwszą część spotkania ze Zbigniewem Buczkowskim! Ten znakomity aktor opowie jak zaczęła się jego przygoda z filmem.

 

 

Tomasz Michniewicz - kolejny gość Akademii Sztuk Przepięknych. W tej części spotkania porozmawiamy o mediach i dziennikarstwie. Nasz gość opowie także o swoich doświadczeniach związanych ze zbieraniem materiałów do tekstów dziennikarskich oraz o tym, jak dzisiejsze media kreują rzeczywistość.

 

 

 Maciej Stuhr, fot. Lucyna Lewandowska

fot. Lucyna Lewandowska 

 

Janina Ochojska na Woodstocku, fot. Lucyna Lewandowska

fot. Lucyna Lewandowska 

 

Jerzy Stuhr na Woodstocku, fot. Lucyna Lewandowska

fot. Lucyna Lewandowska

(amm)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ