Aktualności

Spotkanie ASP | Martyna Wojciechowska gościnią specjalną mBanku!

2023-07-20 11:40:00

 

Radość, inspiracja i potęga kobiecości na ASP! Z ogromną dumą ogłaszamy spotkanie z gościnią specjalną mBanku, niezwykłą postacią świata mediów, podróży i działalności społecznej – Martyną Wojciechowską!

 

Dziennikarka, podróżniczka, działaczka społeczna i autorka książek. Założycielka Fundacji UNAWEZA, działającej na rzecz wyrównywania szans kobiet i dzieci na całym świecie. Z wykształcenia ekonomistka z dyplomem MBA, z zamiłowania dziennikarka. Przez 10 lat pełniła funkcję redaktorki naczelnej polskiej edycji magazynów "National Geographic" i "NG Traveler". Związana z telewizją TVN od 1998 roku. Zrealizowała ponad 100 odcinków autorskiej serii podróżniczej "Kobieta na krańcu świata", która emitowana jest w ponad 60 krajach. Autorka cyklu podcastów i wideo na YouTube DALEJ.

 

Spotkanie z Martyną odbędzie się w Dużym Namiocie ASP, 5 sierpnia, o godz. 13:30.

Rozmowę poprowadzi dziennikarz radia 357 – Tomasz Gorazdowski. Dyskusja skupi się na temacie: "Czy niemożliwe rzeczywiście nie istnieje?".

 

Martyna jako druga Polka zdobyła Koronę Ziemi, jako pierwsza kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła Rajd Dakar. Członkini The Explorers Club. Autorka bestsellerowych książek. Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami. Zajęła 1. miejsce w rankingu „World’s Most Admired 2021” jako najbardziej podziwiana kobieta w Polsce. Co roku na liście  „Forbes” najbardziej wartościowych marek osobistych w kraju. „Kobieta 30-lecia” magazynu „Twój Styl”, uznana przez BBC Knowledge najbardziej pożądanym pracodawcą, laureatka Wiktora, Róży Gali i trzech Telekamer. Zdobywczyni Złotej Nimfy za film dokumentalny "Ludzie Duchy" na festiwalu w Monte Carlo. W 2010 r. nagrodzona również w plebiscycie MediaTory – Studenckie Nagrody Dziennikarskie w kategorii „AkumulaTOR”.

 

fot. Mariusz Janiszewski

 


Miłośniczka przygody i ciągłego odkrywania - jest licencjonowanym skoczkiem spadochronowym, a także nurkiem ze swoim prywatnym rekordem 111 metrów. Wszystko to łączy z miłością do podróżowania.

 

 

Osoby, które nie wybierają się na Najpiękniejszy Festiwal Świata, będą mogły śledzić spotkanie online, podobnie jak resztę rozmów na Akademii Sztuk Przepięknych, na profilach facebookowych mBanku oraz Pol'and'Rock Festival, a także na kanale KręciołaTV na YouTubie. Podczas trwania rozmów, będzie też możliwość zdalnego zadawania pytań. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.mojeASP.pl. Szczegóły i harmonogram wszystkich spotkań znajduje się na www.mBank.pl/ASP.

 

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w rozmowie z Martyną – osobą, która swoimi działaniami i determinacją inspiruje i udowadnia światu, że "niemożliwe nie istnieje" i że "siła jest kobietą". Tego typu spotkania są esencją Akademii Sztuk Przepięknych – dają możliwość wymiany myśli i spostrzeżeń, które pomagają nam zrozumieć nasz świat i kształtować go na lepsze.

 

Spotkania z gośćmi ASP prowadzą dziennikarze Onet.pl.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-02 16:59:58

Poszukiwania muzycznych talentów – czas start!

Zanim 29. Najpiękniejszy Festiwal Świata dobiegł końca, otrzymaliśmy mnóstwo zapytań o Eliminacje do jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival. Z przyjemnością informujemy, że długo wyczekiwany dzień rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń do Eliminacji 2024 nadszedł! Dziś rozpoczynamy poszukiwania nowych muzycznych talentów.

2023-09-25 12:00:00

Czaplinek, dziękujemy!

Na dokładnie 7 tygodni od zakończenia 29. Pol'and'Rock Festival Jurek Owsiak spotkał się z mieszkańcami Czaplinka, by podsumować wydarzenie i porozmawiać o planach na przyszłość.

2023-10-05 12:35:00

Polandrockowa wyprzedaż w SiemaShop!

Nadal gra Wam w duszy Najpiękniejszy Festiwal Świata? I dobrze! Jeśli tęsknicie za Pol'and'Rock Festival tak samo mocno jak my, to mamy dla Was dobrą wiadomość! W SiemaShopie trwa pofestiwalowa wyprzedaż! Możecie dorwać swoje ulubione festiwalowe wzory i gadżety w lepszych cenach.

ZOBACZ TEŻ