Aktualności

Spotkanie z mieszkańcami Płotów

2021-05-07 13:34:41

 

Dziś jesteśmy gościnnie z wizytą w miejscowości Płoty, gdzie na Lotnisku Makowice w dniach 29-31 lipca bieżącego roku zagra 27. Pol'and'Rock Festival. Nowe miejsce stawia przed nami nowe wyzwania, ale także daje nowe możliwości. Przyglądamy się, rozmawiamy ze służbami i lokalną społecznością, by jak najlepiej zaplanować Najpiękniejszy Festiwal Świata.

 

 

Umiecie sobie wyobrazić, jak to miejsce będzie wyglądało już za 83 dni? Dziś sadziliśmy dla Was Słoneczniki - efekty zobaczymy za 3 miesiące! Tymczasem sami zobaczcie, jak Lotnisko Makowice-Płoty wygląda teraz:

 

 

Planujesz przyjechać na 27. Pol'and'Rock Festival? Zapisz się do listy mailingowej, a będziesz otrzymywać bieżące informacje dotyczące wejściówek na tegoroczny festiwal: 

 

Zapisz się

  

 

Cały czas pracujemy nad tym, aby oddać pełną magię festiwalu, jednocześnie zapewniając nam wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa. To jak finalnie będzie wyglądał festiwal i w jakim gronie spotkamy się w tym roku, zależy od sytuacji, jaka będzie panowała w lipcu. Jednak my za Wami tęsknimy i chcemy się spotkać w otwartej przestrzeni, by poczuć dźwięki festiwalowej muzyki na żywo. 

 

 

 Lotnisko Makowice-Płoty, fot. Łukasz Widziszowski

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-05-24 16:11:05

Zgłoś swoją organizację na Akademię Sztuk Przepięknych

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal to nie tylko spotkania z niesamowitymi gośćmi, ale także przeróżne artystyczne warsztaty i możliwość dotknięcia, nawet w najmniejszym stopniu, sztuki i kultury. Stwórz tegoroczną Akademię Sztuk Przepięknych razem z nami. Zgłoś swoją organizację i poprowadź warsztaty podczas 27. Pol'and'Rock Festival.

2021-05-24 16:44:47

Arkadiusz Jakubik gościem ASP

Znamy pierwszego gościa ASP! Arkadiusz Jakubik to aktor filmowy i teatralny, scenarzysta, reżyser filmowy oraz lider kapeli Dr Misio. Jako wokalista punkowej formacji, Jakubik kilkukrotnie spotykał się z publicznością Najpiękniejszego Festiwalu Świata. W tym roku artysta zaprezentuje się na Pol’and’Rock Festival 2021 jako gość Akademii Sztuk Przepięknych.

2021-06-07 11:20:00

Dubioza Kolektiv na Pol'and'Rock

Po raz trzeci na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zagra bałkańska formacja Dubioza Kolektiv. Zespół zagrał na naszym Festiwalu w 2012 roku i ponownie, w 2018 roku.

ZOBACZ TEŻ