Aktualności

Sprawdź najciekawsze muzyczne aukcje WOŚP

2016-12-22 09:52:15

 

Gitary, płyty, a może woodstockowe kąpielówki Filipa Hajzera? Przybywa aukcji WOŚP, które zasilą konto 25. Finału. Spośród wielu licytacji po raz kolejny wybraliśmy dla Was największe ciekawostki. 

 

Z każdym dniem na orkiestrowych aukcjach przybywa wystawionych przedmiotów! Dziś na platformie aukcje.wosp.org.pl mamy już 100 000 złotych! Pamiętajcie, że każdy z Was może w każdej chwili dołączyć do aukcji na rzecz WOŚP, licytując lub wystawiając własne przedmioty. O tym, jak wystawić swoją aukcję, napisaliśmy tutaj. 

 

Prezentujemy wybrane licytacje z muzyką i woodstockiem w tle 

(klikając w zdjęcie przeniesiesz się na stronę licytacji) 

 

 

Megazestaw fana Carrantuohil

 

Carrantuohill to zespół grający muzykę celtycką od 1987 roku.Od początku związany jest z Przystankiem Woodstock. W 1998 roku zespół za swój występ został wyróżniony przyznaniem przez Jurka Owsiaka nagrody Złotego Bączka.

Mega zestaw fana zawiera: koszulkę, długopis, pendrive 8GB, 11 płyt zespołu, 3 płyty DVD.

 

 

 

Szymon Chwalisz Gitara Woodstockowa 2016

 

Gitara Woodstockowa 2016 z portretami i autografami artystów, którzy wystąpili na scenach 22 Przystanku Woodstock.Gitary Woodstockowe w wykonaniu Szymona Chwalisza stały się już tradycją, od kilku lat artysta maluje specjalnie na Przystanek Woodstock wyjątkowe „wiosło”. Tegoroczna gitara to Gibson, model Les Paul’50s Tribute, ufundowany przez firmę Lauda Audio oraz sieć sklepów Rock’n’roll.

 


 

 

 

Woodstockowe kąpielówki Filipa Chajzera

 

Każdy Woodstockowicz musi przeżyć to kiedyś pierwszy raz - kąpiel w błocie! Na Przystanku Woodstock 2016 swoją błotną inicjację zaliczył Filip Chajzer. Zadbał przy tym, aby żadna część jego ciała nie pozostała czysta... Pamiątkę po tym niezwykłym wydarzeniu - jego żółte kąpielówki z autografem - możesz zdobyć już teraz. Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i stań się posiadaczem kąpielówek z historią! Kąpielówki z gumy w rozmiarze L, obwód w pasie 92-100 cm, długość 43 cm, 100% poliester.

 

 

 

Kortez- unikalne wydanie

 

Płyty koncertowe Korteza: 2x Winylowa + DVD z autografami

Wersja limitowana- wytłoczono 600 sztuk.Łukasz "Kortez" Federkiewicz jest kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, pianistą oraz puzonistą. Tytuł płyty to: 02.04.2016 / Kraków/ Klub Studio / Oficjalny Bootleg.Jest to pierwszy koncertowy album artysty zawierający 15 utworów. Premiera miała miejsce 1.10.2016 r. na koncercie w Opolu. Wcześniej wydana płyta nosiła nazwę Bumerang. Kortez w tym roku został nagrodzony Fryderykiem 2016 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Na okładce znajduje się podpis Korteza, a na kopertach podpisali się muzycy wchodzący w skład zespołu. Przy okazji podpisywania została także dorysowana twarz Domana co gwarantuje jego unikalność.

 

 

 


Alcoholica Gitara Epiphone Les Paul

 

Na licytację w imieniu Zespołu Alcoholica trafia Gitara Epiphone Les Paul z autografami.

 

 

 

Sprawdź pozostałe aukcje w serwisie aukcje.wosp.org.pl - znajdź coś dla siebie lub przekaż swój przedmiot 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ