Aktualności

Stand-up na Pol'and'Rock Festival

2018-06-18 14:40:11

Stand-up to już niemal tradycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Również i w tym roku na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych nie zabraknie tej formy rozrywki. Ćwiczcie swoje przepony! Już 1 sierpnia o 18:00 ekipa pod wodzą Mariusza Kałamagi rozbawi Was do łez!

 

fot. Dominik Malik

 

Mariusz Kałamaga - Gospodarz wieczoru, od samego początku na komediowej scenie festiwalu (01.07.2012), gdzie wspólnie z kabaretem Łowcy.B zapoczątkowali jakże istotny już punkt ASP. Z Woodstockiem związany na różne sposoby, ambasador bicia rekordu Guinessa na największa orkiestrę recyclingową (2010), wokalista i założyciel zespołu Ja mmm Chyba Ściebie, z którym grał zarówno na Małej (2012) jak i Dużej (2013) Scenie festiwalu. Oprócz tego organizator Międzygalaktycznego Miasteczka Superbohaterów na ASP oraz związanego z nim przemarszu. Ostatnio godnie reprezentujący WOŚP w Wielkim Meczu z TVN-em. Obecnie komik zajmujący się formą stand up, radiowiec i konferansjer. Ogólnie człowiek orkiestra, starający się zarazić innych pozytywną energią.

 

Rafał Rutek Rutkowski - Absolwent Wydziału Aktorskiego warszawskiej PWST. Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Występował m.in. w serialach „Daleko od noszy” i „Przepis na życie”. Na stałe  związany z warszawskimi teatrami Krystyny Jandy, oraz z teatrem Komedia. Znany jest także z występów solowych. Spopularyzował w Polsce gatunek one-man show. Od kilku lat współtworzy scenę stand-upową w Polsce. Regularnie występuje w klubach w całej Polsce, oraz na galach stand-up comedy.

 

Tomasz Boras Borkowski - Zwycięzca Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Uczestnik Gali Stand-upu 2017. Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija.

 

Adam Van Bendler - Charyzmatyczny, sceniczny wulkan energii z Trójmiasta. Historie Adama, oparte na własnych, życiowych błędach bawią do łez nawet największych smutasów. Relacje rodzinne, damsko-męskie, podróże czy nawet zwykła wizyta w sklepie, w przypadku Adama jest ciągiem sytuacyjnych żartów, opowiedzianych w mistrzowski sposób. Występował na najlepszych festiwalach i w najpopularniejszych programach telewizyjnych. Plastyczna twarz oraz dobry kontakt z każdym rodzajem publiki, gwarantuje czystą rozrywkę na najwyższym poziomie. 

 

Adam Grzanka - Jest prawdziwym Hutasem bo pochodzi z Nowej Huty. Kiedyś zajmował się kabareciarstwem w Formacji Chatelet, ale trzeba się było przebierać. Jest metalowcem bo i słucha i pracował na kombinacie, kocha widok wytapianej surówki bo to industrialno-romantyczne. Jest hokeistą, a dokładniej Łotrem, dlatego uprawiacze tego sportu mają na jego stand-up wejście za darmo. Sprawdzając jak silne są męskie słabości doprowadził swoje życie do takiego stanu że musi o tym opowiadać, dlatego robi stand-up.

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ