Aktualności

Steve 'n' Seagulls lądują na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

2023-05-01 20:00:00

Piątka z Finlandii zasila line-up 29. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Przygotujcie się na nietuzinkowe interpretacje znanych rockowych utworów! 

 
Wesoły skład Steve 'n' Seagulls specjalizuje się w coverach znanych i lubianych piosenek, prezentując je w zupełnie nowej odsłonie utkanej z dźwięków muzyki country, której nie da się oprzeć. Uwodzicielski tembr głosu głównego wokalisty i radosne brzmienie instrumentalnych kompozycji tworzą niepowtarzalny styl, który wymyka się ramom jednej definicji. 
 
 
Kapela wydała cztery albumy, odtwarzając hardcorowe klasyki w rytmie bluegrass i występowała na licznych festiwalach muzycznych w całej Europie. 
 
 
 
 
Daj się zaskoczyć niekonwencjonalnej miksturze z dźwięków bałałajki, mandoliny, kowadła, kantele, bandżo, instrumentów klawiszowych, gitar i perkusji, która podda w wątpliwość przyzwyczajenia do jednego wybranego gatunku muzycznego. Apetyt rośnie w miarę jedzenia — przygotujcie się na prawdziwą ucztę melodii! 
 
 
W skład zespołu Steve 'n' Seagulls wchodzą:
 
  • Remmel - wokal, gitara akustyczna, bałałajka, mandolina
  • Skubu - perkusja, bębny, wokal 
  • Jamppa - kontrabas, wokal 
  • Hiltunen - akordeon, kantele, mandolina, klawisze, flet
  • Herman - bandżo, wokal, gitara akustyczna
     
     
 
 
Do zobaczenia w sierpniu! 
 
 

29. Pol'and'Rock Festival

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Poza Steve 'n' Seagulls na festiwalu zagrają też Apollo 440Spin DoctorsBiohazardCarpenter BrutNapalm DeathBrodkaDRAINWhile She SleepsZalewskiBullet for My ValentineRoyal RepublicSaint City OrchestraThe ScratchGet The ShotLemONRise Of The NorthstarThe RumjacksLady PankLUIKU oraz Hoffmaestro. Obecność na ASP potwierdził m.in. Kabaret Paranienormalni.

 
POKAŻ PODOBNE
2023-07-05 16:00:00

Biegiem do zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"!

Unikalne połączenie muzyki, radości i solidarności nabiera tempa przed 29. Pol'and'Rock Festival, gdzie po raz pierwszy w historii odbędzie się festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Mamy zarezerwowanych już prawie połowę ze wszystkich 3250 dostępnych miejsc!

2023-07-03 20:25:00

Jerzy Kryszak kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych!

Wielowymiarowy, zawsze autentyczny, twórca zarażający dobrym humorem - Jerzy Kryszak dołącza do wspaniałych gości Akademii Sztuk Przepięknych. Znany i uwielbiany przez wszystkie pokolenia aktor, zagości na festiwalu, by podzielić się z Wami swoją pasją, talentem i niezwykłą energią.

2023-07-14 15:25:00

Nowość w SiemaShopie! Winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji

Dołącz do szeregów miłośników rocka i kolekcjonerów muzycznych perełek! Z radością przedstawiamy winylowe wydanie koncertu Sztywnego Pala Azji, który zarejestrowany został na 28. Pol’and’Rock Festival.

ZOBACZ TEŻ