Aktualności

Strajk Kobiet Na Akademii Sztuk Przepięknych

2017-07-12 16:23:59

 

Jesteśmy oddolnym, niezależnym ruchem społecznym wkurzonych kobiet i wspierających nas rozumnych mężczyzn - nieformalną, bezpartyjną inicjatywą kobiet, należących do różnych organizacji kobiecych, a także niezrzeszonych, które zorganizowały Ogólnopolski Strajk Kobiet – Czarny Poniedziałek 3 października 2016 r. w ponad 200 miastach w Polsce i za granicą.

 

Uważamy, że kobiety są siłą, która może powstrzymać marsz populizmu i neofaszyzmu przez świat – jesteśmy przecież wszędzie. W powołanej przez Polki i Argentynki koalicji Międzynarodowego Strajku Kobiet wzięły udział kobiety z ponad 60 państw, organizując 8 marca 2017 r. masowe, solidarne, zróżnicowane działania pod hasłem „Solidarność naszą bronią”. Na Przystanku Woodstock chcemy pokazać Wam jak działamy i czy zajmujemy się na co dzień jako ruch społeczny. Chcemy wyjaśnić na czym polega nasza praca w Strajku Kobiet a także zachęcić do debat, warsztatów i rozmów w naszym namiocie. Rozmowy będą dotyczyć przede wszystkim nas- kobiet. Poruszymy tematy ciężkie, opowiemy o kulturze gwałtu, zjawisku seksizmu a także dotkniemy brzydkiego słowa na „f” czyli feminizm.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego namiotu! Będzie widoczny!

 

(Strajk Kobiet) 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Zobacz wszystkie warsztaty! 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-02-06 15:56:47

Mamy już listę zespołów, które zgłosiły się na tegoroczne Eliminacje!

Znamy już listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Dziękujemy za nadesłane płyty - przed nami trudna decyzja!

2018-03-05 11:30:53

Pierwszy gość Akademii Sztuk Przepięknych 2018

Jak osiągać swoje marzenia i żyć aktywnie? Pierwszym gościem Akademii Sztuk Przepięknych w 2018 roku będzie Jerzy Górski!

2018-02-26 13:13:10

Złoty Bączek - notowanie 11

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna