Aktualności

Strefa Allegro - Czego szukasz na Woodstock

2017-07-20 12:51:36

 

Nie tylko muzyczne emocje czekają na uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock. Allegro i Fundacja Allegro All For Planet kolejny raz zapraszają wszystkich do specjalnej strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Tour de Woodstock 2017
Przez trzy dni festiwalu Woodstock każdy odwiedzających Strefę Allegro ma szanse sprawdzić się w roli kolarza. Czeka Was specjalna wirtualna trasa i prawdziwe kilometry w pierwszym w historii wyścigu Tour de Woodstock. Na specjalnym ekranie w Strefie Allegro od pierwszego do dnia widoczny będzie specjalny ranking pokazujący, który z Woodstockowiczów przejechał najszybciej trasę 2 kilometrów Tour de Woodstock. Zwycięzca tej pozytywnej rywalizacji otrzyma specjalną koszulkę, która na dużej scenie wręczy mu Jurek Owsiak. Oficjalna dekoracja w sobotni, finałowy wieczór Woodstocku!

 

 

Przyjedź rowerem na Woodstock!
Po raz pierwszy w historii na Przystanku Woodstock pojawi się parking rowerowy. By z niego skorzystać i wygrać zestawy gadżetów od Allegro wystarczy wykręcić 23 kilometry w kampanii społecznej „Kręć Kilometry po technologię” (szczegóły na http://kreckilometry.pl/wygrywaj/wyzwanie/8337-Rowerem_na_Woodstock)


Osobom, które ukończą wyzwanie gwarantujemy pierwszeństwo w dostępie do bezpłatnego strzeżonego parkingu rowerowego w Strefie Allegro. Wystarczy zgłosić się na parking i pokazać maila z informacją o ukończeniu wyzwania.


Parking czynny jest w czasie festiwalu codziennie od 10:00 do 20:00! 

 

 

Koszulka zaprojektowana przez Jurka Owsiaka
W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników festiwalu coś wyjątkowego – limitowaną edycję koszulki Allegro z nadrukiem zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka. Koszulka będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro w czasie trwania festiwalu. Każda osoba, która kupi koszulkę, otrzyma przejazd Wielkim Kołem gratis.

 

 

Strefa Czego szukasz?
Radość, zabawa, szczęście - to wszystko uwieczniamy na zdjęciach, gifach i filmach, które w formie pozdrowień za sprawą mediów społecznościowych wędrują w świat. W tym roku, zupełnie nowa atrakcja - Video Cube, czyli maszyna do nagrywania 12-sekundowych animacji video. To miejsce wyzwoli wielkie pokłady kreatywności z Woodstockowiczów. Szukaj siebie i swoich znajomych na filmikach ze Strefy Allegro na 23. Przystanku Woodstock.


Podziel się nimi przed całym światem oznaczając je #CzegoSzukasz #Woodstock2017.

 

Wielkie Koło
W tym roku po raz kolejny będziecie mogli spojrzeć na Woodstock z wysokości 36 metrów. Nasze Wielkie Koło ponownie zagości w Strefie Allegro i przez okrągłe 3 dni będzie wznosiło Was na wyżyny festiwalowych przeżyć. A to wszystko całkowicie za darmo!

 

Chillout
To miejsce, w którym i duzi, i mali mogą odpocząć od festiwalowych emocji - poleżysz, pochillujesz, schłodzisz się i odzyskasz siły do dalszej zabawy. W chilloucie znajdziecie m.in. Allegro Wall, czyli 3-metrową ścianę z klocków, na której możecie złożyć swoje podpisy i odpowiedzieć na pytanie: „Czego szukasz na Woodstock?”. Wszystkie klocki zostaną wystawione na licytację podczas 26. Finału WOŚP.

 

Allegro Bus
Pomożemy Wam dostać się na festiwal - codziennie, pomiędzy kostrzyńskim dworcem PKP a woodstockowym polem, kursować będą specjalne, pomarańczowe autobusy.

 

 

A w strefie Allegro pojawią się goście specjalni, m.in. Filip Chajzer i reZigiusz, którzy będą relacjonować to co dzieje się na Woodstocku.


Więcej szczegółów znajdziecie na: http://woodstock.allegro.pl/

Zapraszamy!

POKAŻ PODOBNE
2018-04-03 12:25:19

Złoty Bączek 2018 - notowanie 16

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. To już ostatnie notowanie, w którym znajdziecie wszystkich artystów. Od najbliższego poniedziałku startuje II etap, w którym znajdzie się tylko po 5 zespołów w każdej kategorii.

2018-02-12 13:50:28

Złoty Bączek 2018 - notowanie 9

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Pol'and'Rock

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

ZOBACZ TEŻ