Aktualności

Strefa Allegro, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

2022-07-08 09:15:00

 

Festiwal Pol’and’Rock 2022 rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na lotnisku w Czaplinku. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro. Jakie atrakcje będą na nich czekać?

 

Kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata powraca! Na Pol’and’Rock 2022 nie zabraknie również marki Allegro, która przygotowała dla uczestników wiele atrakcji w swojej strefie. Od lat najpopularniejszym symbolem Festiwalu jest wielkie koło młyńskie Allegro - nie zabraknie go również podczas tegorocznej edycji. Każdy festiwalowicz będzie mógł się nim przejechać i podziwiać panoramę miasteczka z góry. W części relaksu uczestnicy oprócz cienia znajdą również leżaki oraz tężnię z solankową mgiełką, która przyniesie orzeźwienie w upalne dni.

 

 

Festiwalowicze będą mogli spróbować swoich sił w wielkoformatowych wersjach popularnych gier takich jak - Twister, szachy, chińczyk czy żabki. Ponadto spragnieni rywalizacji uczestnicy mogą wziąć udział w meczu siatkówki plażowej i zgarnąć nagrody przygotowane przez Allegro Lokalnie. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa dla dzieci. Nie zabraknie również automatów Allegro One Box, które będą kryły w sobie różnego rodzaju gadżety.

 

Odkryjcie strefę Allegro na Najpiękniejszym Festiwalu Świata już od 4 do 6 sierpnia!

POKAŻ PODOBNE
2022-07-05 10:00:00

Piotr Bukartyk ponownie na zakończenie Pol'and'Rock Festival

Pewne tradycje po prostu trzeba kontynuować. Jedną z nich jest występ Piotra Bukartyka i wspólne odśpiewanie "Z tylu chmur" na zakończenie Pol'and'Rock Festival.

2022-07-11 21:25:00

Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz gośćmi specjalnymi mBanku na ASP

Na Akademię Sztuk Przepięknych mBank - mecenas spotkań na ASP - jako swoich gości specjalnych zaprosił wyjątkowych ludzi, którzy są pełni pasji i odwagi. To Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz.

2022-07-19 11:40:00

Nie ma przygotowań do Pol'and'Rock Festival bez festiwalowej playlisty!

Czasu do Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz mniej! Czy znacie już wszystkich wykonawców, którzy pojawią się na lotnisku Czaplinek - Broczyno?

ZOBACZ TEŻ