Aktualności

Strefa Allegro, czyli relaks i zabawa w jednym miejscu

2022-07-08 09:15:00

 

Festiwal Pol’and’Rock 2022 rozpoczyna się już 4 sierpnia i potrwa aż do 6 sierpnia, tym razem na lotnisku w Czaplinku. Również w tym roku festiwalowicze będą mogli odwiedzić strefę Allegro. Jakie atrakcje będą na nich czekać?

 

Kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata powraca! Na Pol’and’Rock 2022 nie zabraknie również marki Allegro, która przygotowała dla uczestników wiele atrakcji w swojej strefie. Od lat najpopularniejszym symbolem Festiwalu jest wielkie koło młyńskie Allegro - nie zabraknie go również podczas tegorocznej edycji. Każdy festiwalowicz będzie mógł się nim przejechać i podziwiać panoramę miasteczka z góry. W części relaksu uczestnicy oprócz cienia znajdą również leżaki oraz tężnię z solankową mgiełką, która przyniesie orzeźwienie w upalne dni.

 

 

Festiwalowicze będą mogli spróbować swoich sił w wielkoformatowych wersjach popularnych gier takich jak - Twister, szachy, chińczyk czy żabki. Ponadto spragnieni rywalizacji uczestnicy mogą wziąć udział w meczu siatkówki plażowej i zgarnąć nagrody przygotowane przez Allegro Lokalnie. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa dla dzieci. Nie zabraknie również automatów Allegro One Box, które będą kryły w sobie różnego rodzaju gadżety.

 

Odkryjcie strefę Allegro na Najpiękniejszym Festiwalu Świata już od 4 do 6 sierpnia!

POKAŻ PODOBNE
2023-07-11 10:00:00

Muzyczne ASP od podszewki

Nie ma festiwalu bez muzyki, a muzyki bez ludzi, którzy ją tworzą. Dlatego też dziś zapraszamy na kolejną część opowieści o spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych. To będzie słów kilka o rozmowach z ludźmi tworzącymi świat muzyki.

2023-07-19 17:00:00

Ostatnie dni zapisów na Bieg "Policz się z cukrzycą"

Gotowi na wyzwanie? Po raz pierwszy w historii realizujemy festiwalowy Bieg "Policz się z cukrzycą". Dla tych, którzy chcą pokonać dystans 3250 metrów - biegnąc, truchtając, spacerując - to już ostatni moment. Zgłoszenia trwają do 23 lipca.

2023-07-23 14:01:04

Wkręceni w Pol’and’Rock Festival!

Na festiwal rowerem? Najlepiej! Pomorze Zachodnie przygotowało specjalne trasy dla rockandrollowych rowerowych freaków. W aplikacji rowerowej „Pomorze Zachodnie” znajdziecie trasy m.in. ze Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, a nawet Berlina!

ZOBACZ TEŻ