Aktualności

Strefa Lecha - kolejne prezentacje

2017-06-29 13:50:14

Na Strefie Lecha zobaczycie Code Red - zespół grający groove trashmetal z Niemiec i Superhalo - laureatów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016.  

 

 

CODE RED 

Code Red Organisation to zespół grający groove trashmetal z Niemiec. W skład zespołu wchodzą gitarzyści Heiko Kratz i Frank Ungewickel, basista Klaus Kirschbaum i perkusista Tilman Collmer. Muzycy  łączą trashmetalowe mocne uderzenie z łagodniejszymi rytmami z wprawą przywodzącą na myśl muzykę zespołów takich jak Metallica, Machine Head czy Exodus. Dźwięki utworów Code Red Organisation nie tylko powalają swoją mocą, ale zapadają w pamięć na długi czas. Dzięki niepowtarzalnej charyzmie scenicznej zespół zdobył uznanie publiczności i występował jako support podczas trasy koncertowej po Niemczech i Europie Wschodniej zespołu The Exploited. Wiosną 2017 roku metalowcy z Niemiec znów wyruszyli w trasę, a w sierpniu pojawią się na scenie Viva Kultura podczas Przystanku Woodstock!  

 

 

 

SUPERHALO 

Podczas mroźnej zimy 2010r. nastąpiła niezwykła anomalia pogodowa. Temperatura zaczęła nagle rosnąć, śniegi topniały w zastraszającym tempie, zerwał się niesamowicie silny wiatr. Niedługo potem rozszalała się straszna burza. Pioruny waliły bez litości. Ludzie uciekali w popłochu i zamykali się w piwnicach swych domów. Jeden z piorunów uderzył z pełnym impetem w drzewo przepoławiając je do samego korzenia. Po tym uderzeniu wszystko ucichło. Temperatura zaczęła spadać, wiatr ucichł, śnieg zaczął prószyć. Na ulicy jednego z miast na zachodzie zauważono idącą środkiem głównej ulicy pięcioro mężczyzn. Nie wiadomo skąd się wzięli, pojawili się z nawałnicy a nazywali się SUPERHALO, psychodeliczny, rock’n’rollowy twór czerpiący inspiracje z otaczającej go porażyńskiej przyrody i pławiący się w luksusach przypałacowych czworaków. 

 

fot. Grzegorz Adamek

POKAŻ PODOBNE
2018-01-31 15:45:43

Czekamy do poniedziałku na Wasze płyty!

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2018 (liczy się data stempla pocztowego).

2018-02-12 15:29:32

Goo Goo Dolls na Dużej Scenie Przystanku Woodstock

Goo Goo Dolls wystąpią na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Założona w 1986 roku w Stanach Zjednoczonych legendarna formacja po raz pierwszy zagra przed polską publicznością.

2018-01-29 13:37:34

Złoty Bączek 2018 - notowanie 7

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TEŻ
nota prawna
nota prawna
nota prawna