Aktualności

Strefa Mastercard na Pol'and'Rock

2018-08-03 19:45:44

 

Strefa Mastercard po raz siódmy jest z nami na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!

 

Tym razem, zainspirowani Jerzym Górskimpolskim sportowcem, triathlonistą oraz mistrzem świata w podwójnym Ironmanie z 1990 roku, a także zwycięzcą z nałogiem, który w sześć lat intensywnego treningu osiągnął najwyższy poziom sportowy i zdobył mistrzostwo świata – stworzyli plenerową siłownię, połączoną z systemem pomiarowym i ogromną wieżą z ekranów LED.

 

Fot. Paweł Owczarczyk

 

Co znajduje się w siłowni? Składa się ona z trzech torów, na których zostały umieszczone profesjonalne maszyny. Możecie wykonywać na nich ćwiczenia, które będą podobne do triathlonowych dyscyplin. Codzienna rozgrzewka będzie zaczynać się o godzinie 11:00 i prowadzić będzie ją sam Jerzy Górski, a następnie odbędą się zawody.   

Po zawodach czas na relaks. Uczestnicy będą mogli odpocząć na wygodnych pufach oraz leżakach w „Kąciku Regeneracji”.

 

Fot. Dominik Malik

 

Zwycięzcy każdorazowej rywalizacji otrzymają kartę pre-paid zaprojektowaną przez samego Jurka Owsiaka, która będzie zasilona przez Mastercard na kwotę 20 zł, które będziecie mogli wykorzystać na festiwalowe zakupy. Do zdobycia jest aż 1000 takich kart!

 

Fot. Dominik Malik

 

Ponadto! Z uczestników sportowych rywalizacji zostaną wyłonione 3 osoby, które otrzymają jedną z bezcennych niespodzianek, która na razie pozostają tajemnicą.

Dzielni zawodnicy, którzy ukończą triathlon, będą mieć możliwość wejścia na taras widokowy, znajdujący się na dachu pawilonu, wraz ze swoimi najbliższymi.

 

Fot. Dominik Malik

 

Wpadajcie do Strefy Mastercard codziennie od 9:00 do 20:00. Czekać na Was będą sportowe wyzwania, rozgrzewki z mistrzem świata oraz „Kącik Regeneracji” po wymagającym treningu. Zmierzcie się sami ze sobą i podejmijcie sportowe wyzwanie!

 

(Strzałka)

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ