Aktualności

Strefa Play już gotowa, cała i zdrowa

2017-08-03 15:10:00

Po raz szósty Play gra razem z Przystankiem Woodstock. Ponownie rozstawili oni swoją strefę naprzeciwko sklepu LIDL. Będzie ona otwarta od dzisiaj (czwartek) od godziny 12:00 i będzie działać od 12:oo do 3:00 w nocy aż do piątku a w sobotę od 12:00 do 20:00. Ich motywem przewodnim w tym roku jest łączenie pokoleń oraz wspólne tworzenie historii Woodstocku.

 

W tym roku Play wraz ze znanymi youtuberami – RedLipstickMonster, Izakiem i Człowiekiem Wargą – przygotowali dla Was trzy specjalne strefy z atrakcjami:

  • Kreacji
  • Wyzwań
  • Imprez

Lecz to nie koniec. Będzie również na Was czekać wiele atrakcji, takich jak: malowanie ciał, robienie wianków czy piana party. Dodatkowo Play rozdaje różne, ciekawe gadżety. Dodatkowo w Strefie będziecie mogli również naładować telefony.

 

O 22:00 na Dużej Scenie została odśpiewana piosenka, do której tekst napisał Człowiek Warga. Piosenka była już wśród Was znana, ponieważ Maćkowi (ZDupy) pomagał cały tłum, który zebrał się pod sceną. To było legendarne! Jeśli Ty jeszcze jej nie znasz, koniecznie zapoznaj się z utworem „To będzie legendarne”. 

 

Nie zapomnijcie również ściągnąć woodstockowej aplikacji, która powstała we współpracy z siecią Play. Ułatwi Wam ona wiele rzeczy – znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań, harmonogramy koncertów i występów oraz będziecie mieć możliwość zaznaczenia lokalizacji swojego namiotu, aby późną nocą łatwiej do niego trafić. Play pomógł również w stworzeniu aplikacji „Uczymy Ratować”.

(Ola)

 

fot. Paweł Krupka

 

fot. Paweł Krupka

 

fot. Dawid Ilnicki

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ