Aktualności

Strefa Play na Pol'and'Rock Festival

2018-07-17 16:30:27

Wpadnij do Strefy Play na Pol’and’Rock Festival i poczuj zimową zadymę w środku lata!

 

Od 7 lat bawimy się wspólnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W tym roku proponujemy prawdziwe szaleństwo – LATO i ZIMĘ w jednym miejscu! Co wybierasz? Śnieg czy słońce, lód czy woda? Może wszystko na raz? W naszej strefie bawisz się, jak lubisz - #PlayYourWay!

 

 

Czeka na Ciebie nasza legendarna wodna zjeżdżalnia, udział w animacjach i konkursach. Oprócz tego w tym roku będziesz miał możliwość zabawy w naszej ZIMOWEJ strefie. Zjazd z górki śnieżnej na jabłuszku, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki. Wszystkie te atrakcje tylko z PLAY.

 

Nie zabraknie też gwiazd YouTube’a: RedLipstickMonster, ReZiego, Izaka i Człowieka Wargi, którzy będą towarzyszyć Ci we wszystkich atrakcjach!

 

 

 

Zobacz, jak do tego doszło: playyourway.play.pl i pamiętaj #PlayYourWay!

 

POKAŻ PODOBNE
2021-09-09 10:42:31

Spotkania na ASP | Kultura i sztuka

Andrzej Chyra i Arkadiusz Jakubik to przedstawiciele świata kultury i sztuki na Akademii Sztuk Przepięknych Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Obaj aktorzy opowiedzieli bardzo ciekawe historie i bardzo otwarcie mówili o swoim życiu, poglądach na świat i zdradzili kilka ciekawostek z planów zdjęciowych największych produkcji.

2021-07-30 19:43:10

Jesteśmy razem... na całym świecie!

Chociaż centrum Festiwalu znajduje się na Lotnisku Makowice-Płoty, to festiwalowe rytmy biją w sercach na całym świecie! Dzięki hybrydowej formie Pol’and’Rock Festival może zabrzmieć na domówkach nawet tysiące kilometrów od Pomorza Zachodniego.

2021-09-28 20:54:05

Powstaje film o księdzu Janie Kaczkowskim

Ksiądz Jan Kaczkowski był jedną z tych postaci, które najdobitniej dowiodły, że realizowana w ramach Pol'and'Rock Festival Akademia Sztuk Przepięknych to przestrzeń ważnych dyskusji, ponad wszelkimi podziałami.

ZOBACZ TEŻ