Aktualności

Strefa Play na Pol'and'Rock Festival

2018-07-17 16:30:27

Wpadnij do Strefy Play na Pol’and’Rock Festival i poczuj zimową zadymę w środku lata!

 

Od 7 lat bawimy się wspólnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W tym roku proponujemy prawdziwe szaleństwo – LATO i ZIMĘ w jednym miejscu! Co wybierasz? Śnieg czy słońce, lód czy woda? Może wszystko na raz? W naszej strefie bawisz się, jak lubisz - #PlayYourWay!

 

 

Czeka na Ciebie nasza legendarna wodna zjeżdżalnia, udział w animacjach i konkursach. Oprócz tego w tym roku będziesz miał możliwość zabawy w naszej ZIMOWEJ strefie. Zjazd z górki śnieżnej na jabłuszku, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki. Wszystkie te atrakcje tylko z PLAY.

 

Nie zabraknie też gwiazd YouTube’a: RedLipstickMonster, ReZiego, Izaka i Człowieka Wargi, którzy będą towarzyszyć Ci we wszystkich atrakcjach!

 

 

 

Zobacz, jak do tego doszło: playyourway.play.pl i pamiętaj #PlayYourWay!

 

POKAŻ PODOBNE
2023-08-02 14:00:28

Tłumy Festiwalowiczów w Strefie Organizacji Pozarządowych

W tym roku na festiwalowym polu spotkacie aż 86 różnych organizacji pozarządowych! Już od dziś możecie wziąć udział warsztatach i aktywnościach przy stoiskach NGO-sów – sprawdźcie, co dokładnie dla Was przygotowali!

2023-08-24 14:40:04

Pomorze Zachodnie jako „Rajska przystań” dla Pol’and’Rock Festival

Wiedzieliśmy, że jak co roku będzie pięknie, radośnie, głośno, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak! Mimo deszczu i wiatru festiwalowe pole było pełne Waszej pozytywnej energii, a Pomorze Zachodnie już po raz kolejny zapewniło przyjazny klimat i ogrom zabawy. W tym roku atrakcji było rekordowo dużo, bo ich Rajska przystań w festiwalowym miasteczku była dwa razy większa!

2023-08-11 11:40:09

Liczbowe podsumowanie 29. Pol'and'Rock Festival!

Skończyła się 29. edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Razem spędziliśmy 4 dni, w których miłość, radość i pokój były na pierwszym miejscu – uczucia, które są trudne do uchwycenia w liczbach, ale spróbujmy tego dokonać. Oto Pol’and’Rock Festival w liczbach.

ZOBACZ TEŻ