Aktualności

Strefa Play na Pol'and'Rock Festival

2018-07-17 16:30:27

Wpadnij do Strefy Play na Pol’and’Rock Festival i poczuj zimową zadymę w środku lata!

 

Od 7 lat bawimy się wspólnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W tym roku proponujemy prawdziwe szaleństwo – LATO i ZIMĘ w jednym miejscu! Co wybierasz? Śnieg czy słońce, lód czy woda? Może wszystko na raz? W naszej strefie bawisz się, jak lubisz - #PlayYourWay!

 

 

Czeka na Ciebie nasza legendarna wodna zjeżdżalnia, udział w animacjach i konkursach. Oprócz tego w tym roku będziesz miał możliwość zabawy w naszej ZIMOWEJ strefie. Zjazd z górki śnieżnej na jabłuszku, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki. Wszystkie te atrakcje tylko z PLAY.

 

Nie zabraknie też gwiazd YouTube’a: RedLipstickMonster, ReZiego, Izaka i Człowieka Wargi, którzy będą towarzyszyć Ci we wszystkich atrakcjach!

 

 

 

Zobacz, jak do tego doszło: playyourway.play.pl i pamiętaj #PlayYourWay!

 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-27 12:00:00

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

Nie lubicie poniedziałków? Przytłacza was jesienna chandra? Mamy na to sposób! W każdy poniedziałkowy wieczór rozsiądźcie się wygodnie i wyruszcie w rockową podróż z Jurkiem Owsiakiem, podczas autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno na antenie Antyradia!

2022-10-07 14:50:00

Złoty Bączek powraca! Plebiscyt startuje już dzisiaj!

Kurz na festiwalowym polu już opadł — to znak, że czas wystartować z plebiscytem Złotego Bączka! W tej edycji Wy, Najpiękniejsza Publiczność Świata, będziecie mogli głosować na swojego faworyta spośród 39 zespołów!

ZOBACZ TEŻ