Aktualności

Strefa PLAY na Przystanku Woodstock łączy pokolenia

2017-07-19 10:07:10

 

Jak co roku gości Przystanku Woodstock bawić będzie strefa PLAY. Strefa co roku przyciąga tłumy festiwalowiczów. Wśród nich są również prawdziwe legendy, które swoją charyzmą i pasją tworzą ten festiwal od lat. Razem z nimi PLAY chce pokazać, że Woodstock to miejsce, w którym świetnie bawi się każdy, bez względu na wiek. Właśnie dlatego myślą przewodnią tegorocznej strefy PLAY będzie łączenie pokoleń i wspólne tworzenie legendarnych historii Woodstocku.Baw się z YouTuberami na Przystanku Woodstock

Jak będzie się bawiła Strefa Play? Jak co roku – wspólnie, przez cały dzień i noc! Na gości strefy czekać będzie mnóstwo atrakcji od 12:00 aż do 3:00 w nocy.

I w dzień, i w nocy zabawę w strefie rozkręcał będzie DJ, a szczególną atrakcją strefy będzie mapping 3D, który wieczorami wraz z muzyką z DJki zapewni festiwalowiczom PLAYową imprezę.

Ambasadorami w strefie PLAY będą znani i lubiani twórcy internetowi, którzy zaproszą do swoich stref na wspólną zabawę i zdjęcia. YouTuberka Red Lipstick Monster zaprosi do Strefy Kreacji – wszyscy chętni będą mogli wykazać się kreatywnością, tworząc na własnym ciele wyjątkowe dzieła farbą i plotąc wianki. Niezapomnianą pamiątkę z festiwalu pomoże stworzyć gif box z ruchomymi festiwalowymi tłami. Izak zaprosi gości festiwalu do zabawy oraz licznych atrakcji sportowych i nie tylko w Strefie Wyzwań, z kolei Człowiek Warga ugości wszystkich w Strefie Imprez, gdzie będzie – uwaga – piana party!

W dzień na scenie PLAY bawić gości będą animatorzy, którzy zaproszą wszystkich do udziału w licznych konkursach z szalonymi nagrodami od PLAY. Nie obejdzie się bez tradycyjnej już zjeżdżalni wodnej – w tym roku jeszcze wyższej niż zazwyczaj. Imprezę ponownie rozkręci Kręcioła – przeszkoda z wipeout'a Jurka Owsiaka, która „zagości” w samym centrum strefy PLAY. Na terenie strefy będzie dostępna również Ładowarnia – miejsce, gdzie goście będą mogli odetchnąć, naładować baterię po szalonej zabawie i – przede wszystkim – swój telefon komórkowy.

 

To będzie LEGENDARNE!

W tym roku gramy pod hasłem #PlayWoodstockMasters i łączymy pokolenia, by pokazać, że w Strefie PLAY na Przystanku Woodstock każdy może znakomicie bawić się, tworząc własną wyjątkową historię.

Z tej okazji popularni YouTuberzy – Człowiek Warga, Red Lipstick Monster i Izak – stworzyli wraz z PLAY specjalny woodstockowy teledysk do piosenki „To będzie legendarne”. Gościnni zagrał w nim także Jurek Owsiak.

Teledysk można zobaczyć na kanale Play na YouTube.

 

Dodatkowo, by uhonorować osobowości, które tworzą historię Przystanku Woodstock, w tym roku na głównej scenie pojawią się Masterzy Woodstocku – prawdziwe legendy, które swoją obecnością – zwykle od lat – uświetniają imprezę. Wspólnie z youtuberami wykonają piosenkę na Scenie Głównej Festiwalu Woodstock. 

 

Zobacz więcej! 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ