ARCHIWUM
2023-01-16 20:50:00

Napalm Death zagra na 29. Pol'and'Rock Festival!

Grindcore w czystej postaci zabrzmi podczas Pol'and'Rock Festival 2023! W tym roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno czeka na nas spotkanie z ekstremalną mieszanką muzyki w wykonaniu brytyjskiej grupy metalowej. Razem poczujemy moc „Campaign For Musical Destruction"!
2023-01-13 16:29:19

Premiera płyty Pull The Wire z 28. Pol'and'Rock Festival!

Pull The Wire prezentuje pierwszy w swoim dorobku album koncertowy, zarejestrowany podczas ubiegłorocznego 28. Pol'and'Rock Festival! Kapela zagrała na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Wróćcie razem z nami do tego wyjątkowego występu!
2023-01-11 16:24:59

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które Wy, Festiwalowicze, możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.
2023-01-09 21:50:00

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!
2022-12-30 16:15:00

Co to był za ROcK! Podsumowanie 2022!

Wyczekując sylwestrowych zabaw, patrzymy wstecz i podsumowujemy nasze działania w 2022 roku.
2022-12-17 16:35:00

Pociąg "Pol'and'Rock" odjazd!

Od dziś Pomorze Zachodnie przemierzać można specjalnym festiwalowym pociągiem "Pol'and'Rock"! W pierwszą trasę - do Koszalina - wyruszył tuż po specjalnej uroczystej premierze na dworcu Szczecin Główny.
2022-12-17 14:20:00

Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.
2022-12-16 11:30:00

Już ponad 2000 głosów w Festiwalowej Liście Przebojów!

W połowie listopada wystartowaliśmy z kolejną formą aktywności, w której to Wy, Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, możecie pokazać, co Wam w duszy gra! Jak dotąd w naszej Festiwalowej Liście Przebojów oddaliście już 2 tysiące głosów!
2022-12-12 21:15:00

Kolejni artyści zasilają line-up 31. Finału WOŚP!

Do składu zespołów, które zagrają na Placu Bankowym w Warszawie, dołączają: WaluśKraksaKryzys, Gutek, Dagadana oraz Dirty Shirt! Wszystkie ogłoszenia padły na antenie Antyradia podczas audycji Jurka Owsiaka, Zaraz Będzie Ciemno!
2022-12-05 21:40:00

Poznaliśmy kolejne zespoły, które zagrają podczas finałowego koncertu w Warszawie!

W audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił kolejne zespoły, które zagrają 29 stycznia 2023 roku na Placu Bankowym w Warszawie! Do składu dołączają: Blenders, Kashell, Żurkowski i Dziwna Wiosna!
2022-12-05 20:15:00

Cały koncert Kwiatu Jabłoni na YouTubie!

Wraz z Kwiatem Jabłoni przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę dla wszystkich fanów! Długo wyczekiwany i niezwykły koncert zespołu z tegorocznego Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie do obejrzenia w całości na kanale KręciołaTV na YouTubie od 6 grudnia od godziny 19:00.
2022-12-05 14:53:49

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.
2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!
2022-11-28 21:30:00

31. Finał WOŚP - poznaliśmy pierwszych artystów!

W poniedziałek 28 listopada, w swojej autorskiej audycji Zaraz Będzie Ciemno, Jurek Owsiak ogłosił pierwsze zespoły, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Koncerty odbędą się 29 stycznia na Placu Bankowym w Warszawie.
2022-11-21 15:10:00

Festiwalowa Lista Przebojów – czas start!

Gotowi, do startu, start! Ruszamy z Festiwalową Listą Przebojów, czyli plebiscytem, w którym wy – Najpiękniejsza Publiczność Świata – wybieracie najlepsze utwory w historii Pol’and’Rock Festival, dawniej zwanego Przystankiem Woodstock!
2022-11-15 11:45:00

Listopadowe notowanie plebiscytu Złotego Bączka!

W połowie listopada hasło „Zaraz będzie ciemno” nabiera bardzo dosłownego znaczenia. Za oknami złota jesień, więc czas na listopadowe notowanie Złotego Bączka!


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ