Aktualności

Te rozpoczęcia zapamiętamy na długo

2020-07-17 16:54:08

 

Odliczając dni do 26. Pol’and’Rock Festival wracamy wspomnieniami do momentu, w którym wszyscy czuliśmy się rodziną wypełniając przestrzeń pod sceną Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Rodzinnie i w jednym miejscu - jak w czasie wyczekanych świąt. 

Czy tak będzie i tym razem? Sami nam musicie odpowiedzieć. Zrobimy co w naszej mocy, abyście poczuli festiwalowy klimat w formacie online. Wiemy, że Wy też się o to postaracie. Najpiękniejsza Domówka Świata wystartuje z całą mocą wypełniając Wasze ulubione miejsca atmosferą miłości, przyjaźni i muzyki. Przypomnijmy sobie najbardziej wzruszające momenty startu Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Jakby to powiedział Roman Polański, ostatni zawiadowca stacji Kostrzyn: odjazd!

 

Rozpoczęcie 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Ola Drutkowska

 

#1 Powrót słoneczników i przysięga 

Był 1 sierpnia 2019 roku. Start jubileuszowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata i 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zjednoczyliśmy się tradycyjnie, ale jednak jakoś tak bardziej podniośle, w godzinie “W”, po czym pod Dużą Sceną nastąpił pokojowy wybuch słoneczników niesionych przez tłumy Festiwalowiczów. Upał, wspomnienia, wzruszenie. I radość, że pamięć o bolesnej historii daje nam nadzieję na lepsze jutro oraz że jesteśmy znów razem. Kulminacyjnym momentem była przysięga wykrzyczana z całą mocą. 

Przypomnij sobie jej słowa: 

 

#2 Pod flagą Pol’and’Rock Festival i kultowa "Arahja"

2 sierpnia 2018 roku. Festiwalowicze już na zawsze będą Woodstockowiczami, niezależnie od nazwy Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Kontynuujemy tradycję respektując amerykańską legendę - która dzieje się i tu, w Polsce. 24. Pol’and’Rock Festival rozpoczęło mocne przypomnienie słów utworu "Arahja", który jak przysięga wybrzmiał z gardeł Festiwalowiczów zebranych pod Dużą Sceną.

Przypomnij sobie dlaczego było to tak ważne: 

 

#3 Sektorówka i goście zza Odry

Czas na większy skok w czasie. 2 sierpnia 2012 roku, wtedy jeszcze Przystanek Woodstock. W Polsce podniosła atmosfera mistrzostw Europy w piłce nożnej, które właśnie po raz pierwszy odbyły się w naszym kraju. Udziela się ona również w Kostrzynie nad Odrą, a wszystko za sprawą ogromnej biało-czerwonej flagi. Sektorówka prosto ze stadionu znalazła się tuż pod Dużą Sceną 18. Przystanku Woodstock.

Pamiętasz ten i inne momenty, w których była niesiona rękami Festiwalowiczów? 

 

W tym roku znów razem zrobimy kolejny wyjątkowy odjazd. 30 lipca 2020 roku ruszy Najpiękniejsza Domówka Świata, która już teraz wpisuje się na listę najbardziej zapamiętanych festiwalowych startów. Jesteśmy pewni, że będziecie razem z nami w tym niepowtarzalnym czasie - w końcu pole pod Dużą Sceną 26. Pol’and’Rock Festival będzie o wiele większe. Tak nam dopomóż rock’n’roll!

Rozpoczęcie, koncerty oraz spotkania z gośćmi ASP będą transmitowane na żywo, między innymi, na Facebooku Pol’and’Rock Festival i na kanale Kręcioła.TV na YouTube. Przed nami 70 godzin nieprzerwanego streamu. Bądźmy razem na jednej wielkiej Domówce!POKAŻ PODOBNE
2022-12-30 16:15:00

Co to był za ROcK! Podsumowanie 2022!

Wyczekując sylwestrowych zabaw, patrzymy wstecz i podsumowujemy nasze działania w 2022 roku.

2022-12-04 09:30:00

Festiwalowy Mikołaj - pomysłowe prezenty w SiemaShop!

Rock'n'rollowe święta zbliżają się wielkimi krokami, a w ofercie SiemaShopu znajdziecie Najpiękniejsze Prezenty Świata!

2023-01-09 21:50:00

Carpenter Brut zasila line-up Pol'and'Rock Festival 2023!

Cztery lata i 130 występów w ramach trasy the Leather Patrol później, Carpenter Brut wraca do koncertowania z drugą częścią trylogii — the Leather Terror Tour! Artysta wystąpi także na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023!

ZOBACZ TEŻ