Aktualności

To już dziś! Nocny Kochanek - ruszyła sprzedaż płyt

2017-11-16 14:52:11

 

Jak zapowiadaliśmy pod koniec października, dziś odbywa się premiera płyty CD i DVD z koncertu Nocnego Kochanka zarejestrowanego podczas 23. Przystanku Woodstock. Na ten dzień wielu z Was zapewne czekało z niecierpliwością. Płytę możecie kupić w Siemashopie oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Kup płytę

Nocny Kochanek wystąpił na Dużej Scenie jako laureat Eliminacji do Przystanku Woodstock. Koncert rozpoczynał trzeci festiwalowy dzień. Pomimo, że kapela nie jest obecna zbyt długo na polskiej scenie muzycznej  to zdecydowanie porwała całą publiczność. To wielka sztuka tak mocno rozpocząć woodstockową sobotę. Dzięki wydawnictwu po raz kolejny wsłuchamy się w humorystyczne teksty wymieszane ze sporą dawką dobrego heavy metalu. Słuchając płyty będziecie mogli powrócić w wyobraźni na gorące Woodstockowe pole i jeszcze raz zanucić „Poniedziałek”. Ostatecznie, cały ten obraz dopełni się dzięki DVD gdzie po raz kolejny zobaczymy stylizacje zespołu charakterystyczną dla kapel z lat 80. 

Jeżeli jeszcze nie wiecie czy warto kupić płytę, koniecznie obejrzyjcie kultowy "Poniedziałek":

 

 

Nocny Kochanek to polski zespół heavymetalowy założony w Warszawie w 2012 roku. Grają w składzie: Artur Pochwała (gitara basowa), Robert Kazanowski (gitara), Arkadiusz Cieśla (gitara), Krzysztof Sokołowski (wokal), Tomasz Nachyła (perkusja). Zespół  tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi kreskówki „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress. To wydarzenie uznawane jest za datę zespołu.

 

fot. Stanisław Wadas

POKAŻ PODOBNE
2018-04-23 14:24:51

Złoty Bączek 2018 - notowanie 18

Przed nami pierwsze notowanie Złotego Bączka w 2 etapie. Możecie głosować już tylko na 5 zespołów w każdej kategorii. Dobra wiadomość jest jednak taka, że każdy z Was może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

2018-04-23 15:51:57

Alpha Blondy gwiazdą Dużej Sceny 24. edycji Pol’and’Rock Festival!

Alpha Blondie - jeden z najpopularniejszych artystów muzyki reggae, nazywany afrykańskim Bobem Marleyem, kolejną gwiazdą, która już 4 sierpnia wystąpi na Dużej Scenie 24. edycji Pol'and'Rock Festival!

2018-05-14 11:04:38

Złoty Bączek 2018 - notowanie 21

Przed nami kolejne notowanie Złotego Bączka w drugim etapie. Przed nami już tylko jedno pełne notowanie, nim poznamy finalistów plebiscytu! Każdy z Was może wciąż oddać głos na swoich ulubieńców w każdej z kategoirii.

ZOBACZ TEŻ