Aktualności

Topa i Kościuczuk - warto się angażować

2017-06-25 21:21:57

 

Przystanek Woodstock to miejsce, w którym warto rozmawiać o angażowaniu się w działania społeczne  i podążaniu za swoimi pasjami. Dlatego na ASP w tym roku będziecie mieć okazję porozmawiać z Bartłomiejem Topą i Łukaszem Kościuczukiem z Fundacji Synapsis.

 

Bartłomiej Topa - Aktor teatralny i filmowy. Uznanie środowiska filmowego, dziennikarskiego oraz publiczności zdobył m.in. grając w produkcjach Wojtka Smarzowskiego "Wesele", "Dom zły" oraz „Drogówka”. Wielokrotnie nagradzany m.in. za główną rolę męską w „Drogówce” otrzymał Polską Nagrodę Filmową „Orły 2013”. Zaangażowany na rzecz pomocy osobom z autyzmem (Fundacja SYNAPSIS), ochrony przyrody i pomocy zwierząt (Klub Gaja). Popularyzator żywienia terapeutycznego. Pasjonat motoryzacji.

 
Łukasz Kościuczuk – Koordynator kampanii społecznych w Fundacji SYNAPSIS. Popularyzator idei nadawania charytatywnego sensu aktywności sportowej. Osobowość Marketingu Roku 2012 za innowacyjne działania w mediach. Z wykształcenia psycholog społeczny, z zamiłowania triathlonista. 

 

Fot. Festiwal Sektor 3.0

 

Fot. Festiwal Sektor 3.0

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ