Aktualności

Twój osobisty festiwalowy przewodnik – aplikacja Pol'and'Rock!

2022-08-05 09:00:00

Kiedy gra mój ulubiony zespół? O której będą warsztaty robienia dreadów? Gdzie znajdę miejsce do ładowania telefonu? Skąd odjeżdża autobus? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w festiwalowej aplikacji!

 

 

Jak co roku nasz partner – Play – pomógł nam przygotować specjalną aplikację dla wszystkich uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata! W aplikacji znajdują się najważniejsze informacje, dzięki którym każdy z Was będzie czuć się komfortowo i nie zapomni o najbardziej wyczekiwanych wydarzeniach 28. Pol’and’Rock Festival.

Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku również nasi Festiwalowicze wybrali ikonę aplikacji przez głosowanie w mediach społecznościowych. Z tegorocznej aplikacji korzysta już 31,5 tys. użytkowników (stan na dziś – 5.08.2022 r.)! Zastanawiacie się, z jakich krajów najczęściej pobierana jest festiwalowa aplikacja? Oprócz Polski są to: Niemcy, Wielka Brytania, Niderlandy, Irlandia, Francja i Norwegia. Korzystają z niej również Festiwalowicze z Kanady, Brazylii czy Islandii!

 

Zastanawiacie się, dlaczego warto pobrać festiwalową aplikację? Oto 13 powodów:

 • Uzyskacie dostęp do pełnego harmonogramu wszystkich festiwalowych wydarzeń.
 • Poznacie najważniejsze informacje dotyczące Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
 • Stworzycie własny harmonogram wybranych atrakcji.
 • Otrzymacie bieżące powiadomienia od organizatorów Festiwalu.
 • Dostaniecie przypomnienia o wybranych wydarzeniach.
 • Uzyskacie informacje o pogodzie.
 • Dowiecie się, kto o Was dba i w jaki sposób poprosić o pomoc.
 • Sprawdzicie mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone takie miejsca jak: najbliższy punkt pierwszej pomocy, strefa gastronomiczna, pasaż handlowy lub punkt ładownia telefonów.
 • Skorzystacie z funkcji „znajdź mój namiot”, która doprowadzi Was do śpiulkolotu o każdej porze, a także pozwoli na udostępnienie znajomym lokalizacji Waszego obozu.
 • Sprawdzicie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 • Dowiecie się, jakie atrakcje w swoich strefach przygotowali dla Was nasi partnerzy.
 • Przejrzycie ofertę wielu festiwalowych sklepów z pasażu handlowego.
 • Przeczytacie opisy warsztatów i festiwalowych wydarzeń, a także dowiecie się więcej o występujących na Festiwalu zespołach (łącznie z polecanymi przez nas utworami!).

 

Jesteście na Festiwalu z dzieckiem?

W aplikacji znajdziecie przydatne porady i wskazówki – dowiecie się, gdzie dostać opaski, na których można zapisać numer telefonu rodzica czy specjalne słuchawki wyciszające. Podpowiemy też, jakie aktywności dla całej rodziny znajdziecie na Festiwalu, a także na jakie warsztaty koniecznie zabrać swoją pociechę!

 

Jesteście osobami z niepełnosprawnościami?

Festiwalowa apka podpowie Wam, jakie udogodnienia będą dla Was dostępne na Festiwalu. Dowiecie się, gdzie znaleźć dostosowane toalety, prysznice czy platformę do oglądania koncertów oraz w jakim miejscu szukać punktu wsparcia technicznego dla osób poruszających się na wózkach.

 

Nie udało Wam się dotrzeć na Festiwal?

Nic straconego! Z aplikacji dowiecie się, jakie wydarzenia będą transmitowane na żywo i gdzie je oglądać. Możecie stworzyć własny harmonogram transmisji, a także znaleźć linki do wszystkich naszych mediów, w których udostępniamy relacje z Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Pobierzcie aplikację w sklepach Google Play i App Store i cieszcie się dobrą zabawą!

fot. Michał Kwaśniewski

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ