Aktualności

Twój osobisty festiwalowy przewodnik – aplikacja Pol'and'Rock!

2022-08-05 09:00:00

Kiedy gra mój ulubiony zespół? O której będą warsztaty robienia dreadów? Gdzie znajdę miejsce do ładowania telefonu? Skąd odjeżdża autobus? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w festiwalowej aplikacji!

 

 

Jak co roku nasz partner – Play – pomógł nam przygotować specjalną aplikację dla wszystkich uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata! W aplikacji znajdują się najważniejsze informacje, dzięki którym każdy z Was będzie czuć się komfortowo i nie zapomni o najbardziej wyczekiwanych wydarzeniach 28. Pol’and’Rock Festival.

Podobnie jak w poprzednich latach to nasi Festiwalowicze mieli okazję wybrać ikonę aplikacji przez głosowanie w mediach społecznościowych. Z tegorocznej aplikacji korzysta już 31,5 tys. użytkowników (stan na dziś – 5.08.2022 r.)! Zastanawiasz się, z jakich krajów najczęściej pobierana jest festiwalowa aplikacja? Oprócz Polski są to: Niemcy, Wielka Brytania, Niderlandy, Irlandia, Francja i Norwegia. Korzystają z niej również Festiwalowicze z Kanady, Brazylii czy Islandii!

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto pobrać festiwalową aplikację? Oto 13 powodów:

 • Uzyskasz dostęp do pełnego harmonogramu wszystkich festiwalowych wydarzeń.
 • Poznasz najważniejsze informacje dotyczące Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
 • Stworzysz własny harmonogram wybranych atrakcji.
 • Otrzymasz bieżące powiadomienia od organizatorów Festiwalu.
 • Dostaniesz przypomnienia o wybranych wydarzeniach.
 • Uzyskasz informacje o pogodzie.
 • Dowiesz się, kto o Ciebie dba i w jaki sposób poprosić o pomoc.
 • Sprawdzisz mapę festiwalowego pola, na której zostały oznaczone takie miejsca jak: najbliższy punkt pierwszej pomocy, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy lub gdzie naładować telefon.
 • Skorzystasz z funkcji “znajdź mój namiot”, która doprowadzi Cię do śpiulkolotu o każdej porze, a także pozwoli na udostępnienie znajomym lokalizacji Twojego obozu.
 • Sprawdzisz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 • Dowiesz się, jakie atrakcje w swoich strefach przygotowali dla Ciebie nasi partnerzy.
 • Przejrzysz ofertę wielu festiwalowych sklepów z pasażu handlowego.
 • Przeczytasz opisy warsztatów i festiwalowych wydarzeń, a także dowiesz się więcej o występujących na Festiwalu zespołach (łącznie z polecanymi przez nas utworami!).

 

Jesteś na Festiwalu z dzieckiem?

W aplikacji znajdziesz przydatne porady i wskazówki – dowiesz się, gdzie dostać opaski, na których można zapisać numer telefonu rodzica czy specjalne słuchawki wyciszające. Podpowiemy też, jakie aktywności dla całej rodziny znajdziecie na Festiwalu, a także na jakie warsztaty koniecznie zabrać swoją pociechę!

 

Jesteś osobą z niepełnosprawnościami?

Festiwalowa apka podpowie Ci, jakie udogodnienia będą dla Ciebie dostępne na Festiwalu. Dowiesz się, gdzie znaleźć dostosowane toalety, prysznice czy platformę do oglądania koncertów oraz w jakim miejscu szukać punktu wsparcia technicznego dla osób poruszających się na wózkach.

 

Nie udało Ci się dotrzeć na Festiwal?

Nic straconego! Z aplikacji dowiesz się, jakie wydarzenia będą transmitowane na żywo i gdzie je oglądać. Możesz stworzyć własny harmonogram transmisji, a także znaleźć linki do wszystkich naszych mediów, w których udostępniamy relacje z Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Pobierz aplikację w sklepach Google Play i App Store i ciesz się dobrą zabawą!

fot. Michał Kwaśniewski

 

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-05-23 16:03:21

Siódme notowanie Plebiscytu Złotego Bączka

Przedstawiamy Wam siódme notowanie tegorocznego Plebiscytu Złotego Bączka! Chociaż kolejność pierwszych sześciu zespołów się nie zmieniła, to "odległości" punktowe się zmniejszają.

2022-05-16 21:30:00

Klezmerski duet post-rockowy na Małej Scenie

Do 8 finalistów Eliminacji do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, którzy zagrają na Małej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival dołącza polski zespół post-rockowy Kirszenbaum.

2022-05-24 10:35:00

Rozpoczynamy nabór do grup medycznych na 28. Pol’and’Rock Festival 2022

Poszukujemy wolontariuszy do tworzenia zabezpieczenia medycznego 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

ZOBACZ TEŻ