Aktualności

Twoje stoisko na festiwalowym pasażu handlowym? Zgłoś się!

2023-03-13 17:15:00

Każde wyjątkowe wydarzenie to wyjątkowe wspomnienia, czasem również te w formie materialnej. Dziękujemy, że ochoczo odwiedzacie nasz stacjonarny SiemaShop (będzie na Was czekać także w tym roku!), gdzie zdobywacie festiwalowe gadżety, wspomagając jednocześnie działania statutowe Fundacji WOŚP. Cieszymy się też, że z radością odwiedzacie i robicie zakupy w innych punktach naszego pasażu handlowego. Przygotowując się coraz intensywniej do Pol’and’Rock Festival, zachęcamy firmy zainteresowane sprzedażą swoich produktów podczas wydarzenia, do dokonywania zgłoszeń.

 

Uczestnicy 28. Pol'and'Rock Festival, fot. Lucyna Lewandowska

 


Chcę prowadzić sprzedaż podczas 29. Pol’and’Rock Festival – co zrobić?
Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa firm handlowych w Najpiękniejszym Festiwalu Świata, a następnie wypełnij i prześlij drogą mejlową wniosek o zgodę na działalność. We wniosku należy podać podstawowe dane dotyczące firmy oraz informacje o planowanym przykładowym asortymencie. Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, o czym poinformujemy mejlowo, należy uiścić opłatę za wyznaczone miejsce.

Pasaż handlowy - o czym trzeba wiedzieć?
W pasażu nie można rozpowszechniać i sprzedawać:

 • artykułów spożywczych i napojów,
 • wszelkich używek i alkoholu,
 • chemii gospodarczej i budowlanej,
 • materiałów pirotechnicznych i butli gazowych,
 • przedmiotów niebezpiecznych dla zdrowia i życia,
 • gadżetów do palenia środków tytoniowych i odurzających,
 • gadżetów noszących znamiona organizowanego Festiwalu
 • koszulek (wszystkie rodzaje)
 • plastikowych gadżetów i zabawek (w szczególności gumowe maski, balony, wiatraczki, świecące opaski, hawajskie wianki, dmuchane piłki)
 • plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku (w szczególności reklamówki)
 • przyrządów emitujących dźwięki mogące zakłócić przebieg i rejestrację koncertów (np. wuwuzele, trąby, syreny, trąby na sprężone powietrze itp.)
 • towarów oznakowanych zastrzeżonymi znakami towarowymi w sposób naruszający prawa własności intelektualnej jakiegokolwiek podmiotu (podróbki)

Firmy, które uzyskają naszą zgodę, sprzedaż będą mogły prowadzić w okresie od 1 sierpnia do 6 sierpnia do godz. 6:00.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-02-06 20:25:00

Apollo 440 wystąpi na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i rocka! Czas się przygotować na jedyną w swoim rodzaju muzyczną przygodę - Apollo 440 wyląduje na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

2023-02-01 16:25:00

Końcówka pierwszego etapu Złotego Bączka już 6 lutego!

Zbliżamy się do końcówki pierwszego etapu plebiscytu Złotego Bączka 2023! Zachęcamy do zagłosowania na ulubionych artystów wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji! Pierwszy etap Złotego Bączka zamyka się 6 lutego.

2023-02-06 20:50:00

Kabaret Paranienormalni rozśmieszy na 29. Pol'and'Rock Festival!

Kabaret Paranienormalni zasila skład 29. Pol'and'Rock Festival! Grupa z Jeleniej Góry występuje na polskiej scenie już ponad 18 lat. Rozśmieszają, dzielą się dobrą energią i co najważniejsze — gdy mogą, to pomagają innym!

ZOBACZ TEŻ